Genç ve Çekici Gösteren Saç Kesim Modelleri

Genç ve Çekici Gösteren Saç Kesim Modelleri

Genç ve çekici görünmek için sadece vücudumuzun sağlıklı olması,cildimizin canlı olması ve düzenli egzersiz yetmez. Bunlarla beraber saçlarımızın kesim modelleri de önemlidir. Çünkü genç görünmek bütünlük ister. Genç ve çekici gösteren saç kesim modelleri ile bütünlüğü tamamlamış olacaksınız. Yüzde en önemli yapı saçlardır. Saçların kesim tarzları da yaşa göre değişiklik göstermektedir. Hangi saç kesim modellerinin genç ve canlı göstereceğinin bilmek size katkı sağlayacaktır. Bu saç modelleri ile birkaç yaş daha genç görüneceksiniz. Şimdi genç ve çekici gösteren saç modellerini birlikte öğrenelim. Bu gönderiyide inceleyin; Yüz Şekline Göre Saç Kesimi Önerileri

1) Bob Kesim Saç Modeli : Anında taze, genç ve hafif bir görünüm veren kesimdir. Genç görünmek için ideal bir saç modelidir. Kare yüz,uzun yüz, ve oval yüz şekline sahip bayanlar için daha doğru bir tarzdır. Bob kesimin birkaç yolu vardır: Yan saçak,klasik saçak,omuz uzunluğu saç,çene uzunluğu saç, düz ve dalgalı saçlar olabilir.
1. BAŞLIK
2) Kısa Katmanlı Saç Modeli :Kısa katmanlı saç tarzını daha genç görünmek için göz ardı etmek mümkün değildir. Kısa saç, çok yönlü ve çekici aynı zamanda daha taze ve genç görünmek için bire bir. Bu yüzden her zaman bu saç modelini denemek gerek kesinlikle iyi bir tercihtir. Düz ve hafif dalgalı saçlı bayanlar için çok ideal bir saç kesim modeli kısa katmanlı saç.
2. BAŞLIK
3) Orta Uzunlukta Dalgalı Saçlar : Orta boy uzunlukta saçlara sahipseniz genç ve çekici görünmek için endişelenmeye gerek yok . Bu saçlara biraz hareket katarak daha genç bir görünümü sağlayabiliriz.
3. BAŞLIK
4) Klasik,Parlak Bir Saç Kesimi : Yüz özelliklerini ön plana çıkararak daha canlı bir görünüm için ideal bir saç kesim modelidir. Parlaklık size tazelik zindelik katacaktır ancak bu modelin yüzünüze uygun olması önemlidir. Bunun için saç stilistinize danışmanız uygun olacaktır.
4. BAŞLIK
5) Kahküllü Saç Kesim Modeli : Yüzünüzü vurgulamadan  genç görünümlü hava katmak için uygun bir modeldir. Hacim katarak saçlarınızı vurgulayabilir ve daha çekici ve genç görünümü yakalayabilirsiniz. Yuvarlak yüzlü bayanlar için uygun bir model değildir bunu belirtmek isteriz.
5. BAŞLIK

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. blank Yasemin Savaş Uşak dedi ki:

    Dalgalı saç modeline bayıldım çok guzel

  2. blank Semiha buse baysal dedi ki:

    Harika güzel bayıldım ?