Yan Karın Yağlarını Eriten Egzersizler

A+
A-
Yan Karın Yağlarını Eriten Egzersizler

Yan karın yağlarına karşı 9 kolay egzersiz!

Vücudumuzda en zor eriyen yan karın yağlarını eritmek  için kolay yapabileceğiniz egzersiz hareketleri için yazımızı ve aşağıdaki görsellerimizi inceleyin!
Yan yağ  simitleri hafif olduğunda vücudumuza seksilik katsa da biraz fazla olduğunda  pantolondan fırlayınca kabusa dönüşüyor. Hangi kadın yanlardan sarkan yağlarıyla mutlu olabilir ki!

Şimdi sizlere yan karın yağlarının nasıl yok edebiliriz  bu konuda bir kaç egzersiz önereceğiz. Düzenli şekilde bu basit hareketleri yaparsınız kısa sürede etkili bir sonuç alabilirsiniz.

1-

yan karıin yaglarini eriten egzersizler 1

 

Bacaklarınızı dizden bükük, birbirine yapışık ve iki parmağınız başınızın iki yanında olacak şekilde yere uzanın. Karın kaslarınızı kullanarak yerden kalkmaya çalışıyor gibi yapın, bu sırada sağ dirseğinizi sol dizinize doğru bir güç tarafından itildiğini hayal edin.

2-

yan yaglar icin egzersizler 2

 

 

Başınızı yere yaslayarak karnınızı rahatlatın. Ardından diğer yöne doğru aynı hareketi uygulayın. 1 dakika içinde yapabildiğin kadar bu hareketi tekrarlayın.

3-

yan karin yaglarini eriten egzersizler 3

 

Plates topunun üzerine yan bir şekilde yatın. Yan şınav çekiyosunuz gibi düşünün. Kalçanıza doğru kalkın sonra tekrar topa yatın. Bu hareketi sağ yan için 20, sol yan için 20 kez tekrarlayın

4-

 

yan karin egzersizleri

5-

Aşk simitleri için en uygun faydalı hareketlerden biri budur. Ayakta durun ve dizlerinizi omuz hizasında açın. Sol kolunuzu sağ doğru çekerek, sağ doğru esneyin.

Daha sonra sağ kolunuzu sol tarafa doğru çekerek, sol tarafa esneyin. Bu hareketi ilk seferde 30-50 arasında yapmaya çalışın. Alıştıkça arttırmanız gerekiyor.

yan karin egzersizleri 1

 

Resimdeki hareketin benzeri olan bu hareketi, bir dizini kırıp, diğer bacağınızı yana doğru uzatarak yapmanız gerekiyor.

6-

yan karin yagi egzersizleri 2

Bisiklete binin. Pedal çevirmek, göbek ve yan karın yağlarını çalıştırır.

7-

yan karin yaglari icin egzersizler

Yüz üstü uzanın ve plates topunu ayaklarınızla tutarak, kollarınızla ayaklarınızı aynı anda kaldırın ve indirin. Bu hareketi 10-15 kez yapmanız gerekiyor.

8-

yan karin yaglarini eritmek icin hareketler

Bu yöntem için spor salonuna gitmenize gerek yok. İp almanız yeterli. Günde 30 kez ip atlarsanız çok kısa zamanda faydasını göreceksiniz.

9-

yan karin yagi egzersizleri 3

Yüz üstü durup destek almak için kasıklarınızı rahat ve düz bir alana yaslayın. Ellerinizi başınızın arkasında birleştirin. Kendinizi sağ ve sola doğru çevirin. Bu hareketi 10-20 kez uygulamaya çalışın.

 

 

Bir önceki yazımız olan Hızlı Kilo Verdiren Etkili 9 Diyet Önerisi ! başlıklı makalemizde diyet, hızlı kilo verdiren diyet ve hızlı kilo verdiren diyetler hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.