Kalça Eriten Kolay Çay Tarifi

A+
A-
Kalça Eriten Kolay Çay Tarifi

Bahar aylarına girdiğimiz şu günlerde diyet telaşına düşmüşüzdür. Herkesin farklı farklı fazlalıkları vardır. Bu fazlalıklardan kurtularak yaza mükemmel bir adım atmak gerekir. Bölgesel fazlalıklar bayanların en çok şikayet ettiği konulardandır. Bu fazlalıklar bayanları rahatsız eder ve orantılı bir görünüm vermemelerine neden olur. Kalçalarda fazla yağların olduğu vücut bölgelerimizdendir. Eğer sizlerde kalçalarınızdaki fazla yağlardan şikayetçi iseniz kalça eriten çay tarifini denemeli ve sonucu görmelisiniz. Kalçalarınızı  bu çay karışımı ile eriterek daha güzel bir vücut hattına sahip olacaksınız. Şimdi de kalça eriten çayın malzemelerini ve tarifini öğrenelim.

Japon Diyeti Nedir ? Nasıl Yapılır ?

    Malzemeleri
-1 çay kaşığı kuşburnu
-1 çay kaşığı sinameki
-1 çay kaşığı papatya
-1 çay kaşığı rezene
-1 çay kaşığı funda yaprağı
s3.amazonaws.com-cme_public_images-www_livestrong_com-photos.demandstudios.com-getty-article-110-232-86515174_XS
Malzemeleri kaynamış suya ekleyerek belirli bir süre demleyin. Her gün sabahları bir bardak içebilirsiniz. Bu çaydaki bitkiler özellikle kalça bölgesindeki yağların düşmanıdır. Ayrıca bu çay selülite de çok faydalıdır. Zamanla selülitlerinizin azaldığını görebilirsiniz. Bu çaydan daha iyi verim alabilmeniz için mutlaka spor yapmalısınız. Özellikle kalça ve basen egzersizleri ve bol bol yürüyüş tarzı sporlar olmalı.
img-thigh-lift

Bir önceki yazımız olan Hindistan Cevizli Leziz Havuç Topları Malzemeleri ve Tarifi başlıklı makalemizde havuç pasta tarifi, havuç topları tarifi ve pasta tarifi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. blank Hatice dedi ki:

    Hatice Gündüz / Antalya Bayıldım bu tarife hemen deneyeceğim hemen bir numarasınız #Stylekadın ??