Her Daim Fit Bir Vücut İçin bunları Yapın!

Her Daim Fit Bir Vücut İçin bunları Yapın!
11 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 2.553 kez okundu.

Her Daim Fit Bir Vücut İçin bunları Yapın!

Spor, diyet, deniz derken yaz aylarında istediğiniz fit vücuda tam ulaştınız, fakat verdiğiniz kiloları geri almaktan korkuyor musunuz ? O zaman sizler için araştırdığımız fit bir vücutta kalmanız için gereken tüyolara göz atın!

Aslında çok zor değil, akşam öğünlerini yemek programınızda çıkarın.Saat 6′ dan sonra yemek yemeyi bırakın.Bu öğünü atladığınızda sadece ideal kilonuza ulaşamayacaksınız, sağlıklı ve güzel bir vücuda da sahip olmuş olacaksınız.akşam yemeğini kestiğinizde gün için aldığınız en fazla kaloriden kurtulmuş oluyorsunuz.Hem kan şekeriniz düzenli olucak hemde metobolizmanız daha düzenli çalışacak. Akşam saatlerinde dinlenmeye çekildiğimiz ve uyuduğumuz için daha yavaş hareket ediyoruz buda yediklerimizin yakılmasına engel oluyor ve kilo problemleri ortaya çıkmaya başlıyor.

Güzel, genç, fit bir vücutta kalmak isteyenler için bir diğer önemli unsur da, akşam aç olarak yatıldığında hücre yenileyen ve gençlik iksiri sağlayan Melatonin ve Growth hormonu daha çok salgılanıyor.Siz uykunuzu uyurken bu hormonlar vücudunuzu yenileyip sizi gençleştiriyor.Sizde akşamları aç yatarak güzellik ve gençlik için en önemli bu hormonu bolca salgılanmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

2014 'ün Kırmızı Halı Stilleri
Dantel Detaylı Elbise Modelleri Ve Kombinleri

Etiketler:


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git