Tarçınlı Süt ile Ayda 5 Kilo Zayıflayın!

Tarçınlı Süt ile Ayda 5 Kilo Zayıflayın!

Güzel bir içecekle fazlalıklarımızdan kurtulmak ve göbek yağlarını eritmek çok hoşunuza gidecektir. Bu güzel içecekten kastımız üstüne tarçın atılarak oluşturulan tarçınlı süt. kan şekerinin minumum seviyeye geldiği ikindi vakti ve gece yatmadan önceki vakit birer bardak tarçınlı süt ile ayda 5 kilo zayıflayacaksınız. Yalnız şunu unutmamalıyız: Hayatımızdan ‘basit şekeri’ kesinlikle çıkarmalıyız. Basit şekerden kastımız çay şekeri ve gündelik hayatta yediğimiz şekerlerdir.

Tarçınlı süt ile ayda 5 kilo zayıflayın (2)

Meyveyi Sevenler İçinde Diyet Önerimiz Var : https://www.stylekadin.com/diyet/meyve-diyeti.html

Sütün Mucizevi Faydaları

-Protein ağırlıklı besin kaynağı olduğu için kilo yapmaz.

-Kemikleri güçlendirmeye yardımcıdır.

-Tansiyonun ayarlanmasını sağlar.

-Kilo vermeye yardımcıdır.

-Anne sütünün etkilerini düşünerek  süt tüketmeli.

-Kilo vermek için kullananlarda tarçın kabuğu ile daha güçlü bir etki yaratmakta.

-Yaşlılıkta ortaya çıkan  kemik erimesi hastalığına karşı koruyor.

-Yaşlanmayı geciktirip hücreleri yeniliyor.

Tarçınlı süt ile ayda 5 kilo zayıflayın (3)

Göbekteki Yağlanmaya Karşı Süt

  Bebekliğimizden başlayarak içtiğimiz besin süttür. Süte karşı bu açıdan yaklaşmalıyız. Sütün içinde bulunan protein,yağ,karbonhidrat, su önemli vücut ihtiyaçlarımızdan. Ayrıca süt proteini,diğer proteinlerden çok daha faydalı.

   Sütün içinde yaklaşık olarak yüzde 85’e kadar su vardır. Bu da dolaylı olarak vücudumuzun su ihtiyacını karşılamaktadır. Bunlarla beraber süt bölgesel yağlanmayı önlüyor. Göbekteki yağlanmada bölgesel olduğu için bu noktada çok ama çok etkili. Göbeğinizde fazlalık var ve yağlar inatçı ise süt ile beraber en kısa sürede eriyecektir. Göbek bölgesindeki yağ yakımını hızlandırarak süreci ateşliyor.

Bu Diyete Kesin Başlayacaksınız İşte O diyet : https://www.stylekadin.com/diyet/japon-diyeti-nedir-nasil-yapilir.html

Tarçınlı süt ile ayda 5 kilo zayıflayın (1)

Tarçınlı Süt Etkisini 1 Ayda Gösteriyor!

Eğer vücut olarak sağlıklı bireyseniz ve metabolizmanızda herhangi bir sıkıntı yoksa süt vücut değerlerinize yavaş yavaş sağlam adımlarla  etki ederek dengeye getiriyor. Bu dengeye getirme işlemi de sizi ortalama 5 kiloya kadar zayıflatıyor. Bazı insanların metabolizmasında sorun olduğu için aynı düzeyde etki göstermeyebilir. Hormonal problemler,genetik sebepler gibi kaynaklanan durumlardan dolayı kilo vermekte zorluk çekiyorlar. Böyle kişiler hemen doktora başvurup çeşitli tahlil v kontroller yaptırmalı. Eğer metabolizmanızda sorun yoksa tarçınlı sütü günde iki defa ikindi ve akşam yatmadan önce içerek zayıflayacaksınız.

Sütü Tarçın veya Tarçın Kabuğu ile Kullanın

Süt,tarçın veya tarçın kabuğu ile kullanılırsa etkisi 2-3 kat artıyor. Tarçın, açlık ve tokluk şekerlerini dengeliyor. 3 gram tarçın, 1 tarçın kabuğuna tekabül ediyor. Zayıflamak için günde 2 bardak süt içecek olan kişiler,toplamda bir günde 1 çay kaşığı tarçın kullanacaklardır. Bu formül sizi zayıflatmaya götürecektir. Sütün gaz yarattığını düşünen kişiler ise laktozsuz sütle bunu yapabilirler.

Tarçınlı süt ile ayda 5 kilo zayıflayın (5)

Sütle Zayıflamaya Kimler Dikkat Etmeli ?

-Gaz problemi olanlar ve sütten rahatsız olanlar

-Reflü mide sorunu çekenler

-Böbrek taşı problemi yaşayanlar

-Protein alımı kısıtlanmış olanlar

-Laktozu sindiremeyen kişiler (laktozsuz sütleri tercih etmeli)

Başka Diyet Önerilerimiz Sizler İçin : https://www.stylekadin.com/diyet/hizli-kilo-verdiren-etkili-9-diyet-onerisi.html

Tarçınlı süt ile ayda 5 kilo zayıflayın (4)

Bir önceki yazımız olan Evde Yapabileceğiniz Etkili Göbek Eritme Hareketleri başlıklı makalemizde egzersiz ve göbek, etkili göbek eritme hareketi ve göbek egzersizleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.