40 Yaşlarda Göbek Ve Karın Sarkmaları için Ne Yapmalıyız?

A+
A-
40 Yaşlarda Göbek Ve Karın Sarkmaları için Ne Yapmalıyız?

Her kadın belli bir yaştan sonra sarkma sorunları ile karşılaşır.Sarkmalar her kadının kaderi değildir.Önceden alacağınız öntemler ile her yaşta fit bir vücudunuz olur.

Özellikle doğumdan sonra vücut sarkmaları karın bölgesin yoğun olarak baaşlar.Fakat hemen başlayacağınız spor ve süreklilik sarkmalarınızı hemen toparlar.

Hamilelikten önce ideal kilonuzu herzaman korumaya özen gösterin.Hamilelik döneminde 12-16 kg kilo olamnız normaldir.Bunun için yediklerinize özen gösterin.Beslenmenize herzaman dikkat edin.Gerekli olan gıdaları yeterli ve dengeli bir şekilde alın.Akşamları geç saatlerde yeme alışkanlıkları direk vücutta yağ olarak depolanır.
Egzesiz ve yürüyüş hayatınızda herzaman olsun.Düzenli yapılan egzersizler vücut sarkmalarını önlediği gibi vücut sağlığınızıda herzaman korur.Bunun yanı sıra kabızlık gibi sindirim sistemi sorunlarınız varsa hepsi koşu ve egzersizli bir hayattan sonra geçer.
Çok kilonuz varsa doğru bir resim programı uygulayın.Bunun için mutlaka diyetisyenden yardım alın.Egzersizler herzaman hayatınızda olsun.En fazla 10 aydan sonra vücudnuzdaki fazla kilolara veda etmiş ve sıkı bir vücud sahip olacaksınız.Beslenme ve spor alışkanıklarınızı tüm hayatınız boyunca uygulamadığınız zaman geçici kilo verirsiniz.Bıraktığınızda herşey eskisinden daha kötü olabilir bunu unutmayın…

Bir önceki yazımız olan Göbek Eriten Diyet Listesi başlıklı makalemizde diyet, göbek diyeti ve göbek eriten diyet hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.