2020 Duşa Kabin Modelleri ve Fiyatları

2020 Duşa Kabin Modelleri ve Fiyatları

Bugün dekorasyon konumuzla ilgili güzel bir noktaya temas edeceğiz. Evimizin çoğu zaman odalarını ve mutfağını önemseriz ama es geçtiğimiz bir nokta vardır banyolar. Son yıllarda banyo dekorasyonu çok ön plandadır ve banyodaki şıklığı atlamamız lazım. İşte bu noktayı atlamamak içinde duşa kabin modelleri  tercihlerini doğru yapmalıyız. 2020-2021 duşa kabin modelleri için çok harika tasarımlar olduğunu gördük gerçekten  çok iyi dizayn edilmiş beklentileri karşılayacak düzeyde. Artık duştan çıkmak istemeyeceksiniz çünkü tüm konfor fazlasıyla düşünülmüş. Yeni yılla beraber estetik, rahatlık, şıklık, kullanışlılık, zariflik gibi öğelere daha fazla önem verilmiş. Ayrıca artık ürün kaliteleri de çok iyi düzeye gelmiştir. Bu sektörde yoğun bir rekabet olduğu için kalite düzeyi de çok fazla artmıştır.

 

 

 

Duşa Kabin Fiyatları Ne Kadar?

Duşa kabin fiyatları  markaya ve istenilen özelliklere göre değişmektedir.  Fiyat değişikliği de büyüklüğe, kaliteye ve markaya göre değişmektedir.  Ortalama olarak duşa kabin fiyatları 250 TL ile 2500 Tl arasında değişmektedir. İstediğiniz özelliğe göre fiyatlar artıp azalmaktadır.

Duşa Kabin İçin Markalar

Bu banyon dekorasyon ürünü ile ilgili çok fazla marka mevcuttur bizler size en ön plana çıkanları aşağıda belirteceğiz. Bunun yanında markasız tasarımların varlığı mevcut ama bunlardan kesinlikle uzak durun genelde merdiven altı üretimler ve çok fazla problem yaşarsınız güvenilir markalar her zaman size hizmet eder.

 

  • Koçtaş Duşa Kabin
  • Bauhaus Duşa Kabin
  • İkea Duşa Kabin
  • Tekzen Duşa Kabin
  • Vitra Duşa Kabin
  • Merban Duşa Kabin
  • Sea  Marka Duşa Kabin

 

blank

 

 

DuşaKabin Markaları ve Modelleri

 

1.Vitra Duşa Kabin  Modelleri 2020-2021

Çok hoş tasarımları göz alıcı estetiği ile beraber  uzun ömürlü kullanım garantisi sunuyor. Yıllardır isminden sıkça bahsettiren marka yüksek memnuniyet oranına sahip. Banyo dekorasyonu deyince akla Vitra geliyor. Banyo ile ilgili diğer tüm malzemeleri de bu markada bulabilirsiniz. Banyom artık daha güzel görünsün derseniz aşağıdaki modellerinden en beğendiğinizi seçip alın deriz.

 

 

2.Yuvarlak Tasarımlı Fikirler

Genellikle köşeli ya da dikdörtgen tasarımlar ön plandadır ama yine daha yuvarlak tasarım sevenlerde es geçilmemiş. Görünüm biraz daha sadedir ama çok az yer kaplar. Her mekana rahatlıkla uyum sağlar.

 

blankblank

 

 

3.Asansöre Benzeyen Modeller

Biraz daha tasarım harikası bir ürün olsun derseniz asansörden esinlenerek oluşturulan modele bakabilirsiniz. Çok güzel bir banyonuz var ise böyle bir tasarımda gerçekten güzel olacaktır.  Bu duşa kabin buzlu cam ve demir kafesten yapılmıştır normallerine göre biraz daha büyük ebatlardadır.  Evinize canlılık ve farklılık katacaktır.

 

 

4.Estetik Görünümü Sevenler İçin

Görünüme çok önem veren bayanlar için tasarlanmış fikirlerdir. Evinin her daim şık ve gösterişli olmasını isteyen kadınlara hitap edecek modelleridir. Beğenme oranı çok yüksek olan stillerdir. Bir duşa kabinde aradığınız ilk şey estetik buraya bakıp ona göre karar verin deriz. Fiyat kaygınız yok ise ve muhteşem ötesi tasarımlar istiyorsanız kesinlikle bu modellerden birini evinizde kullanmalısınız. Dekorasyon Kategorimiz İçin Tıklayınız.

 

 

5.Koçtaş Duşa Kabin Modelleri 2020-2021

Her şehirde hizmet ağı ve dekorasyon sektörüne hizmet eden bir marka.  2020 ve 2021 için biribirinden şık tasarımları ile büyüleyici etki bırakacak cinsten. Evinize duşa kabin düşünüyorsanız bu markayı ön sıralara yerleştirin derim. Ekonomik olarak birazcık fiyatları yüksek olsa da model olarak çok beğeneceğiniz öneriler var. Kesinlikle kataloglarına göz atın derim.

 

6.En Yeni Modeller

 

blank

 

 

7.Tekzen Markalı Modeller

 

tekzen duşa kabin modelleri 2020-2021

 

 

 

8.Bauhas Marka Duşa Kabin Modelleri 2020

 

9.İkea Duşa Kabin Modelleri

 

10.Yeşil Renk Sevenler İçin

 

 

11.Buzlu Camlı Stiller

 

 

12.Tek Camlı Modeller

 

 

13.Raflı Duşa Kabin Stili

 

 

14.Küvet Üstü Duşa Kabinler

 

blank

 

 

15.Boy Menteşeli Duşa Kabin Modelleri

 

blank

 

16.Nokta Menteşeli Duşa kabin 2020-2021

 

blank

 

17.Dikdörtgen Köşe Duşa Kabin 2020-2021

 

blank

 

18.İki Duvar Arası Duşa Kabinler

 

19.Kare Köşeli Modeller

 

 

20.Oval Köşe Duşa Kabinler

 

blank

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Tekzen Avize Modelleri ve Fiyatları 2020-2021 başlıklı makalemizde tekzen avize modelleri 2020-2021, tekzen avize modelleri fiyatları ve tekzen avize ve sarkıtlar hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.