Sinem Kobal’ın Saç Modellerine Yakından Bakıyoruz!

Sinem Kobal’ın Saç Modellerine Yakından Bakıyoruz!

Sinem Kobal magazin gündemini uzun süre Arda Turan beraberliği ile meşgul ettikten sonra bu ilişkiye son noktayı koydu. Kenan İmirzalıoğlu ile yeni bir ilişkiye yelken açan güzel oyuncu mutlu bir sonla evlendi. 2019 yazında evlenen iki oyuncu mutlu beraberliklerini sürdürüyorlar. Kameralara ara ara görünen iki oyuncunun mutlu oldukları gözlerden kaçmıyor. Bugün ise Sinem Kobal’ın saç modellerine yakından bakıyoruz. Sinem Kobal’ın kullandığı saç modellerini tek tek inceliyoruz.

 

ISTANBUL, TURKEY - OCTOBER 09: Sinem Kobal attends Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul s/s 2014 presented by American Express on October 9, 2013 in Istanbul, Turkey. (Photo by Eren Aytug/Getty Images for IMG)

Yetenekli oyuncunun saçlarına baktığımızda kullandığı saç modellerini çok beğeniyoruz. Sosyal medya hesaplarından da sıkça takip edilen ünlü yıldızın saçlarına odaklanan çok fazla takipçisi var. Sürekli saçları ile ilgili bilgiler almak istiyorlar bizde bugün bu noktaya cevap vermek istedik. Sinem Kobal her gün yeni bir saç modeli deniyor. Bu denediği çok güzel saç stillerinin beğeniyorsanız isimlerini öğrenmelisiniz. Sinem Kobal’ın saç modellerine yakından bakalım.

Cansu Dere’nin Saç Rengi ve Modelini Daha Yakından Tanıyoruz

Sinem Kobal’ın Kullandığı Saç Modelleri 2019

 

1.Salaş Rahat Örgüler

 

sinem-kobalin-sac-modellerine-yakindan-bakiyoruz-6

 

Sinem Kobal saçlarında doğallık seviyor. Bunun içinde saçlarını doğal saç modelleri ile şekillendiriyor. Salaş rahat örgülü saç modelini günün her saati kullanabilirsiniz. Gündüz bir aktivitede veya gece özel bir davette bu saç stili ile ortamlara uyum sağlayabilirsiniz. Bu şekilde seni tanıyan herkesin dikkatini fazlasıyla çekeceksin bundan emin ol. Ayrıca yapımı çok da pratik ve kolay size zamandan kar ettirecektir. Bu örgülü saç tarzında saçlarınızı yandan ayırırsanız saçlarınız daha hacimli,dolgun ve gür görünecektir.

2.Dalgalı At Kuyruğu Saç Modeli

 

sinem-kobalin-sac-modellerine-yakindan-bakiyoruz-3

 

Hem modern hem de alışılagelmiş bir saç modeli dalgalı at kuyruğu saç modeli. Dalgalı bir saç tipine sahip olan Sinem Kobal saçlarını at kuyruğu ile tamamlıyor. Saçlarının ön kısmında kalın tutamlar onu daha efektif ve tatlı gösteriyor sizde bu stilden ilham alabilirsiniz. Bu saç şekli için size tavsiyemiz bu şekli vermeden önce maşa veya saç köpüğü ile dalgalandırarak öyle kullanmanızı öneriyoruz daha güzel olacaktır. Sinem Kobal bu saç şekillendirmesine sıklıkla yer veriyor sevdiği modellerin başında geliyor.

3.Örgülü Taç Saç Modeli

 

sinem-kobalin-sac-modellerine-yakindan-bakiyoruz-5

 

2019 ve 2019 yılının en popüler saç modellerinden olan örgülü taç modelini Sinem Kobal da çok sık kullanıyor. Bu saç şekli ona çok yakışıyor. Özel bir geceye bu saçla katılan dizi oyuncusu bütün bakışların kendisinde toplanmasını sağladı. Örgülü taç saç modeli orta ve uzun saç modelleri için çok idealdir. Ayrıca evde de basit bir şekilde yapılışını öğrenebilirsiniz. Bu saç şeklini oluştururken dondurucu sprey ve toka ihtiyacı fazla oluyor buna göre bu malzemeleri tedarik edin. Güzel bir elbise ile de bu saç modelinin çok güzel çalıştığının altını çizelim. Saç Kategorimizdeki Harika Fikirler İçin Tıklayınız.

4.Topuz Saç Modeli

 

sinem-kobalin-sac-modellerine-yakindan-bakiyoruz-4

 

Bu saç modeli için biz editörlerin fikri Sinem Kobal’a bu saç çok güzel yakışmış. Çoğumuz bu noktada fazlasıyla hemfikir olduk. Saçlarının arka noktasında volümlü topuz yaparak ön kısımda ise serbest bıraktığı saç tutamları ile çok harika görünüyor. Bu saç şekli ile esin kaynağı olabilir. Mevsim olarak tüm mevsimlerde kullanılabilir özel günler içinde daha yerinde bir saç yapılandırmasıdır. Size de güzel yıldız kadar yakışacaktır deneyin görün bizden söylemesi ? İlginizi Çekecektir : Daha Fazla Saç Fikirleri Burada

5.Kaküllü Saç Modeli

 

sinem-kobalin-sac-modellerine-yakindan-bakiyoruz-1

 

2019 ve 2019 yıllarında kaküllü saç kesimi artarak devam edecektir. Kaküller gerçekten bir bayan için çok önemlidir basit ama etkili bir saç stilidir. Kaküllü saç modellinde kararsızsan Sinem’in saçlarından ilham alabilirsin. Uzun düz kakülleri ve hafif dalgalarıyla oldukça güzel görünen Kobal bizi fazlasıyla tamam dertti. Siz de bu saç şeklinden kestirebilirsiniz.

https://www.stylekadin.com/sac/burcu-biricikin-en-harika-sac-modelleri-2019.html

Güzel oyuncunun en çok tercih ettiği beş saç modelini sizlere sunduk. Bu saç stilleri en çok tercih ettiği ve en beğendiği modeller arasındadır. Sizde Sinem Kobal’ın saçlarından ilham alıp kendinizde deneyebilirsiniz. Sinem Kobal’ın kullandığı saç modelleri 2019 derinlemesine inceleyip kendinizde uygulayın. Saçlarınız bu modellerden sonra daha da güzel olacak. Güzel fikirlerle karşınızda olmaya devam edeceğiz iyi günler.

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.