Neslihan Atagül Saç Rengi

Neslihan Atagül Saç Rengi

Güçlü ve parlak saçlarıyla sürekli ön planda olan Neslihan Atagül saç rengi oldukça merak konusu. Neslihan Atagül beyaz teni, koyu renkteki saçı ve yeşil gözleriyle bütün dikkatleri üzerine oldukça fazla çekiyor. Güzel oyuncuyu pek çok farklı rolde ve yapımda gördüğümüz gibi özellikle şampuan markaları için reklam yüzü olması gibi pek çok farklı şekilde defalarca gördük. Yalnızca kendi güzelliği değil aynı zamanda fiziği ve dolgun parlak saçlarıyla da dikkat çeken sanatçının saçı hakkında olabildiğince fazla bilgi topladık. Unutmayın yalnızca saçlarınızın dolgun, parlak ve canlı görünmesi yetmez. Aynı zamanda modelin de kendinize oldukça yakışması gerekir. Neslihan Atagül saç kesimini çok sık değiştirmese de şu ana kadarki pek çok farklı saçını galerimize ekledik.

Neslihan Atagül Saç Rengi

Neslihan Atagül Saç Rengi

Neslihan Atagül’ü televizyonlarda ilk gördüğümüzde kendi saç rengini kullanmayı tercih etse de son dönemde bu fikirden vazgeçti. Kendi saç rengi koyu kumral olan sanatçı saçlarını son dönemde boyamaya başladı. Sanatçının kullandığı renk ise ışıltılı açık kumraldır. Koyu kumral ile ışıltılı açık kumral renkleri temelde aynıdır sadece birkaç ton fark etmektedir. Kendi saç rengi onun güzel cildini ve yüzünü ortaya zaten çıkartıyordu bunun üstüne ışıltılı açık kumral yapınca saçlarının da ne kadar güçlü olduğunu bizlere göstermiş oldu. Ayrıca ışıltılı açık kumral da en az koyu kumral kadar güzel oyuncunun yüzünü ortaya çıkarttı.

Güzel oyuncunun saçını boyadıktan sonra yalnızca yüzü değil aynı zamanda da saç kesimi oldukça dikkat çekmeye başladı. Uzun perçem ve uzun saç kullanan güzel sanatçı parıltılı açık kumralla kendi saçını çok daha iyi göstermiştir. Ayrıca Neslihan Atagül’ün yüzü çok büyük değildir. Saçlarını sürekli uzun kullanan sanatçı yüzünü daha da belirginleştirmiş ve doğru makyajla kendini daha da ortaya çıkarmıştır. Sizin de yüzünüz Neslihan Atagül gibi küçük görünüyorsa o zaman sizler de saçlarınızı uzatabilir ve öyle kullanabilirsiniz. Burada önemli olan nokta saçlarınızın uzun olmasından ziyade saçlarınızın hacimli olmasıdır. Neslihan Atagül’ün fotoğraflarına bakarken fark edeceğiniz gibi güzel oyuncunun saçları oldukça hacimlidir bu sayede saçlarını açık kullanırken saçları kabarmadan güel görünüyor.

Neslihan Atagül Saç Rengi

Neslihan Atagül Saç Modelleri

Neslihan Atagül saç rengi olarak az önce de dediğimiz gibi ışıltılı açık kumralı tercih etmektedir. Bu sayede güzel oyuncunun saçı her daim ışıltılı ve dikkat çekiyor. Kendi saç renginden çok farklı olmadığı için de saçında daha uzun süreli etki ediyor. Neslihan Atagül saç modelleri olarak genellikle açık saç kullanmaktadır. Bazen dalgalı bazen düz bazen de kıvırcık olarak onu görmekteyiz. Özellikle bu şekilde küçük yüzünü daha büyük ve dikkat çekecek şekilde kullanması oldukça mantıklıdır. Neslihan Atagül toplu saç modellerini ise daha çok günlük hayatında tercih ediyor.

Saçınızı Neslihan Atagül gibi açık kullanmak istiyorsanız öncelikle bu hacmi vermek zor değildir. Saçınız ince ise ilk önce kalınlaşmasını sağlamak için bakım sağlamalı ardından ise hacim için başka ürünler kullanmalısınız. Doğal yağlar sayesinde hem saçınızı kalınlaştırabilir hem de hacim almasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca saçınız azsa bununla ilgili ilk önce bir cildiyeye danışmanızda da fayda vardır. Ardından saç ürünlerinin etki ettiğini sizler de fark edeceksiniz. Saçınıza hacim vermek ve daha uzun süreli kalmasını istiyorsanız o zaman saç spreyi gibi saç ürünü kullanmanız gerekmektedir. Ardından saçınızı dışarıda dolaşırken ya da iş yerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Saç spreyi alırken saçınıza zarar vermeyecek ve yağlandırmayacak bir sprey tercih edin.

Bir önceki yazımız olan Gökçe Bahadır Saç Rengi başlıklı makalemizde Gökçe Bahadır Saç Rengi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.