Özel Gün Elbise Tarzlarına Uygun Saç Modelleri

Özel Gün Elbise Tarzlarına Uygun Saç Modelleri

Özel günler sürekli devam eden ve kapımızı çalan hayatımızda iz bırakan günlerdir.Bu önemli günlerde kusursuz görünmek isteriz.Kusursuz görünmek içinde önemli detaylara dikkat etmeliyiz.Bu önemli noktalara dikkat ederek kusursuz olabiliriz.Her zaman bilgi sahibi olmak bazı şeyleri yapmak bizi doğruya götürür.Bu özel günlerinizde çok heyecanlı olacağınız kesin.Bu heyecanı güzelliğinizle de vurgulamanız gerekmektedir.Çeşitli arama,planlamadan sonra uygun elbiseyi bulduktan sonra işinizin bittiğini düşünen bayanlar yanılır.

Uygun kıyafet seçiminden sonra doğru makyaj ve saç modeli olmadan kusursuz bir görünüme kavuşamayız.Her zaman olduğu gibi moda ve güzellik ipuçları vermek için de bugün bu konuyla sizlerle beraberiz.Özel günler için kullanılan belli elbise tarzları vardır bu elbiselere en çok hangi saç modelleri yakışacağını sizler için tek tek sıralayacağız.Elbise ve saç modeli seçimi esas olarak tarzınıza bağlıdır.Tarzınıza uygun elbise seçimim yaptıktan sonra bu elbiseye en çok yakışan saç modellerini kullanmalısınız.Yüksek yaka elbise,V yaka elbise,omuzu açık elbise,straplez elbise en çok kullanılan elbiselerdir.Bu elbiselere uygun olacak saç modellerini aşağıda sıraladık.

Elbiselere Uygun Saç modelleri

1) Yüksek Yaka Elbise : Elbiseniz yüksek yakalı ise şık olmak için dağınık topuz,örgülü kabarık saç modeli yaparak bu elbiseyle kullanmalısınız.Bu saç modelleri yüksek yaka elbiseyle harikalar yaratacaktır.Kusursuzluğun kapılarını açabileceksiniz.Ayrıca bu elbiseyle göz makyajını ön plana çıkarmalısınız.Büyük küpelerle de bambaşka biri olacaksınız.

1. başlığa eklenecekk 1. başlıpa eklenecek 1...başlığa eklenecek 1..başlığa eklenecek 1..başlığa eklenecekk

2) V Yaka Elbise : Yüksek yakanın aksine V yaka bir elbise giymek isterseniz yarım topuz saç modeli,dalgalı saç modelleri,hacimli bukleler yapmanız bu elbise ile çok uyumlu olacaktır.Bu elbise modelini ve saydığımız saç modellerini kırmızı halı üzerinde bile kullanan çok fazla ünlü vardır.Güzel bir gece için denenmeli.

2. başlığa eklenecek 2. başlığa eklenecekk 2. başşlığa eklenecek 2. başşlık 2..başlığa eklenecek

3) Omuzu Açık Elbise : Özel günleriniz için seçebileceğiniz elbise modellerindendir. Son yıllarda omzu açık elbiseler çok popüler hale geldi.Omzu açık elbiseler size çekicilik ve seksilik katacaktır.Omuzların açık olması ayrı bir hava katmaktadır.Omzu açık elbiselerle yandan yapılacak değişik saç modelleri olabilir.Ayrıca dağınık yandan tutturmalı modellerde tercih edilebilir.Büyük hacimli buklelerinizi yana tarıyarakta bu elbise ile uyum sağlamış olursunuz.Bu elbise ve saç modeli zarif ve narin bir yapıya kavuşmuş olacaksınız.Balo,mezuniyet,düğün,nişan,davet gibi özel günlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

3. başlık 3...başlığa ekklencek 3...başlığa eklencekk 3..başlığa eklenecek 3..başlık eklenecek

4) Straplez Elbise : Özel günler için yaygın bir seçim olan straplez elbiseler.Straplez elbiseler askısızdır omuzları ve göğüs dekoltesini ön plana çıkaran bu elbise çok tercih edilmektedir.Bu elbise ile saç modeli kullanmak daha kolaydır.Çünkü straplez elbiselere uyan saç modeli seçeneği geniştir. Straplez elbiselerle kullanabileceğiniz saç modelleri ise düz saç modelleri,dalgalı veya kıvırcık yüzünüze yakışan saç tarzları olabilir.Harika görüneceğinizden eminiz.

4. başlığa eklencek 4. başlığa eklencekk 4....başlığa eklencek 4...başlığa eklencekk 4..başlığa eklenecek

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.