Okul İçin En güzel Saç Stilleri

Okul İçin En güzel Saç Stilleri

Okul için en çok ihtiyacınız olan en güzel saç stilleri neler? sizler için araştırdık ve okulun en güzel genç kızlar harika saç stillerini derledik.

Benim için okul zamanlarımda saç modellerim çok önemliydi ve istediğim saç stillerini bir türlü bulamıyordum.Bugünde gençkızların okulun en güzel kızı olabilecekleri harika okul saç modelleri ve stilleri ile ilgili fikirlerim var. Saçınızda takabileceğiniz tokalar, ve aksesuarlar nasıl olmalı, sınıfınızda arkadaşarınızın hayranlıkla baktığı saç stilleriniz nasıl fark yaratmalı bunlardan bahsedeceğiz…Emin olun hepside harika!

1-Şelale Örgülü dağınık okul saç modeli

okul icin sac stilleri 2014

Okul için en havalı salık ve dağınık saç modeli benim beğendiğim saçın arkasında ince örgülü saçlardır.Ama Saçlarınızı dağınık bırakmalısınız..Emmy ödüllerinde ünlülerinde sık tercih ettiği bir saç modeli olduğu kadar okul saç modelleriniz içinde şık bir saç stilidir.Şelale örgülü saç modellerini mutlaka sizde okul için saçlarınızda deneyin.

2-Yandan balık örgü saç modeli

okul icin yandan balik orgu sac modeli

Balık kuyruğu örgü saç modelini yapıp saçlarınızı hafif karıştırın.Bu sevimli saç modeli hemen hemen her gün okul için çok şirin bir saç modeli olduğunu ve kolay yapıldığını unutmayın.Saçınızı ayırın ve istediğiniz tarafa doğru düşük bir atkıyruğu olacak şekilde örün.Daha dağınık görünmesi için örgülerinizi yavaşça çekin ve saç spreyi ile sabitleyin.

3-Okul için yüksek  topuz modeli

okul icin topuz modelleri 2014

Bu şık saç modeli size daha şık bir görünüm yakalamanız için harika. Okulda özel bir durum için daha güzel bir kıyafet seçin ve yükse topuz saçınızı yapın. Bu topuz için önce yükse bir atkuyruğu modeli yapın ve içine, etrafına rulo yaparak sarın.Bu saç modelini daha önce yapmadıysanız sabırlı olun ve denemeler yapın.Saçlarınızı topuzun tüm etrafını sardığından emin olun ve sprey sıkın.

4-Yarım toplu okul saç modeli

yarim toplu okul sac modelleri 2014

Bu saç modeli meşgul olduğunuz sabahları için mükemmel ve bir o kadar hızlı ve kolaydır. Saçlarınızın yarısından aşağıya doğru dalgalarak yaparak işe başlayın.Daha sonra saçlarının yanlarında tutamlar alıp okula uygun bir saç tıkası ile tutturun.

Bir önceki yazımız olan Genç Kız Saç Modelleri 2020 başlıklı makalemizde genç kız modelleri ve genç kız saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.