Elie Saab 2020 Sonbahar- Kış Koleksiyonu

A+
A-
Elie Saab 2020 Sonbahar- Kış Koleksiyonu

Elie Saab abiyeler içerisinden doğru olan tasarımları seçmek için çok fazla modele göz attım. Makalemde de sizlere bu tasarımlardan bahsetmek istiyorum. Bana sorarsanız her abiye seçiminde giyilecek alana göre tercihler yapmak son derece önemlidir.

elie saab sonbahar (1)

 

Bu sebeple Elie Saab abiye modelleri için yapacağınız seçimlerde, giyilecek alanı da göz önünde bulundurmalısınız.  Ancak belirli alanlarda farklı tercihler yapmanız, sizi ön planda gösterebilir. Mesela Elie Saab abiye modeller de tek detayın modellerde karşımıza çıkmış olduğunu düşünmeyin.

elie saab sonbahar (2)

Elie Saab abiyeler 2014 modasında belirli tonlarla hazırlanıyor. Siyah rengin tonları dahi son derece önemlidir. Elie Saab elbise modelleri tam anlamıyla düz ve sade bir tonla hazırlanmış. Seçimi yaparken çok farklı modelleri hayal etmemelisiniz.

elie saab sonbahar (11)

Elie Saab elbise tasarımlarını daha çok, kullanım rahatlığı için tercih edin. Patel renkli modeller bana sorarsanız en iddialı modellerden. Bunun yanında Elie Saab elbiseleri arasında renkli olan tasarımlarda yok değil.  Galerimizden yeni sezon Elie Saab abiye modellerini mutlaka incelemenizi öneriyorum.

Elie Saab : Runway - Paris Fashion Week Womenswear Fall/Winter 2014-2015 Elie Saab : Runway - Paris Fashion Week Womenswear Fall/Winter 2014-2015 Elie Saab : Runway - Paris Fashion Week Womenswear Fall/Winter 2014-2015 Elie Saab : Runway - Paris Fashion Week Womenswear Fall/Winter 2014-2015 Elie Saab : Runway - Paris Fashion Week Womenswear Fall/Winter 2014-2015 Elie Saab : Runway - Paris Fashion Week Womenswear Fall/Winter 2014-2015 Elie Saab : Runway - Paris Fashion Week Womenswear Fall/Winter 2014-2015

 

 

Bir önceki yazımız olan 2020 Balık Etek Abiye Modelleri başlıklı makalemizde abiye modelleri ve balık etek abiye hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.