Zayıf Gösteren Pantolon Modelleri ve Kombinler

A+
A-
Zayıf Gösteren Pantolon Modelleri ve Kombinler

Zayıf Gösteren Pantolon Modelleri ve Kombinler, normal kilonuzdan çok daha ince görünmenizi sağlayacaktır. Bu modeller aynı zamanda bacaklarınızı normalden çok daha ince ve uzun gösterecektir. Eğer orta kilodaysanız ve bacaklarınız biraz kalınsa; mutlaka bu önerileri dikkate almalısınız.

Korse giymenize gerek kalmadan, sıkıcı ve uzun süren diyetleri uygulamadan bacaklarınızı çok daha ince gösterebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey, doğru pantolon seçimi.  Eğer bu konuda işe yarar önerilere ihtiyacınız varsa; aşağıda yer alan başlıklara göz atabilirsiniz.

İnce görünmek ve bacaklarınızı daha uzun gösterebilmek için ihtiyacınız olan tek şey, bir pantolon.

blank

Yüksek Bel Pantolon

Bacaklarınızı normalden daha ince ve uzun göstermek istiyorsanız; mutlaka yüksek bel pantolon giymelisiniz. Uzun paçalı ve yüksek belli pantolonlar sizi uzun ve zayıf gösterecektir. Buna ek olarak yanları çizgili bir pantolon seçebilirsiniz. Bu sayede hem zarif, hem de uzun görünebilirsiniz.

Geniş Paçalı Pantolon

Geniş paçalı pantolonlar, tıpkı dikey şeritli pantolonlarda olduğu gibi bacaklarınızın normalden çok daha ince görünmesini sağlayacaktır. Eğer pantolon boyu ayakkabılarınızı kapatacak kadar uzunsa; boyunuzu ciddi anlamda uzun gösterecektir. Bu pantolon modelinin bir diğer avantajı ise; topuklu ayakkabılarınızı gizleyebilmesidir.

Dikey Şeritli Pantolon

Pantolonun yan kısmında yer alan dikey bir şerit; normalden daha uzun görünmenizi sağlamasının yanı sıra; daha ince görünmenizi de sağlayacaktır. Yatay şeritler zıt görünüm sağlayarak normalden daha ince görünmenize neden olur. Bu nedenle mutlaka ama mutlaka şeritli pantolonları denemelisiniz.

Zayıf Gösteren Pantolon Modelleri ve Kombinler

Bu pantolonları göbeği açık bir tişörtle kombinleyebilirsiniz. Özellikle de yüksek bel bir pantolon giyecekseniz; göbeği açık tişörtler bacak boyunuzu daha uzun ve daha ince gösterecektir. Buna ek olarak kombin yaparken doğru aksesuarları tercih ederseniz; odak noktasını da değiştirebilirsiniz. Bu sayede dikkat çeken konu kilonuz değil; güzelliğiniz olacaktır.

Ek olarak zayıf görünebilmek için saçlarınızı topuz yapabilir ve dağınık saçların yarattığı kilo etkisinden uzaklaşabilirsiniz. Eğer hala fikir ihtiyacınız varsa; aşağıda yer alan kombinleri inceleyebilirsiniz.

Zayıf gösteren pantolon modelleri ve kombinler

Dış çekim elbisesi başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan 2020 Kış Sezonu Dizüstü Çizme Kombin Önerileri başlıklı makalemizde diz üstü çizme kombin önerileri, dizüstü çizme ve dizüstü çizme kombin fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.