Fahriye Evcen Saç Rengi

A+
A-
Fahriye Evcen Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere güzel oyuncu Fahriye Evcen saç rengi yazımızda Fahriye Evcen’in saç rengini ve önceden kullandığı saç renklerini anlatacağız. Güzel oyuncu her yıl saç rengini değiştirmiyor ve turuncu, kızıl ya da sarı gibi değişik renkleri de denemiyor. Genellikle koyu tonları tercih eden Fahriye Evcen ela göz rengi ve beyaz teniyle saçı için seçtiği koyu tonlar sıcak olduğundan güzel oyuncuyu olduğundan daha da beyaz ve temiz tenli gösteriyor. Güzel oyuncu saçlarını genellikle perçemleri olan uzun bir saç modeli olarak tutuyor. Bu saç rengini doğal görünen bir makyajla tamamlayan oyuncu oldukça zarif ve güzel bir görüntü ortaya koyuyor.

Fahriye Evcen Saç Rengi

Fahriye Evcen Saç Rengi

Fahriye Evcen saç rengi kestane. Ancak doğal saç rengi bu değil. Fahriye Evcen’in doğal saç rengi kumral olup saçlarını genelde kestane rengine boyamaktadır. Bununla beraber güzel oyuncunun L’oreal Paris firmasının yoğun koyu kumral ve Türk kahvesi renklerini karıştırarak kullandığı bilinmektedir. Bu saç boyasını hazırlarken daha çok Türk kahvesi rengini kullanan Fahriye Evcen yoğun koyu kumralı sadece saçlarının altına daha sıcak bir ton vermesi için kullanmaktadır. Bu şekilde de oldukça başarılı olduğunu söylememiz lazım. Yoğun koyu kumral Türk kahvesine göre çok daha sıcak bir renktir. Eğer sizler de Fahriye Evcen’in saç renginden isterseniz o zaman bu iki boyayı da alıp daha çok Türk kahvesi olacak şekilde birbirine karıştırmanızı öneririz.

Fahriye Evcen özellikle güzellik markalarının vazgeçilmez yüzüdür. Yalnızca krem olarak değil güzel ve dolgulu saçları sayesinde saç boyası markalarının da en sık tercih ettiği isimdir. Fahriye Evcen kadar güzel saçlara sahip olmak istiyorsanız onun saçlarının güzelliği yalnızca teniyle uyumlu olan sıcak renkleri boyamasında değil aynı zamanda oldukça fazla bakım yapmasında da yatmaktadır. Fahriye Evcen’in saçları uzun olmasına rağmen kırık olmayan ve yeterince nemli bir saç. Eğer saçınızda kırık varsa ve saçlarınızı Fahriye Evcen saçı gibi olsun istiyorsanız ilk önce saçınızı kırıklardan arındırmalı ardından saçınıza bakım uygulayarak onun gelişimine katkı sağlamanız gerekiyor. Ardından saçlarınızı boyar ve Fahriye Evcen gibi harika saçlara sahip olabilirsiniz.

Fahriye Evcen Saç Rengi

Fahriye Evcen Kimdir?

Fahriye Evcen aslında Almanya doğumludur. Annesi Çerkez kökenli babası ise Kavala göçmenidir. Fahriye Evcen çocukluğunda ailesi ile Almanya’da zor durumda olduğunu söylemiş ve çocukluğunda dikkat çekmemek için evlerinin ışıklarını sürekli kapalı tuttuklarını anlatmıştır. Almanya’da Düsseldorf Heinrich-Heine Üniversitesi Sosyoloji bölümü okuduğu sıralarda Türkiye’ye tatil ziyaretine gelmiştir. O tatil ziyaretlerinden birinde Oya Aydoğan’ın programına ziyaretçi olarak gitmiştir. Ardından Oya Aydoğan onu, yapımcı İbrahim Mertoğlu ile tanıştırmıştır. İbrahim Mertoğlu bağlantısı sayesinde dizi teklifleri alınca Fahriye Evcen okulunu dondurmuş ve annesiyle Almanya’dan İstanbul’a taşınmıştır. Türkiye’de Boğaziçi Üniversitesi Tarih kazanmış ve oradan mezun olmuştur.

Fahriye Evcen 2005’te “Asla Unutma” dizisi Hande karakteri, 2006’da “Hasret” dizisi Songül karakterini, 2006-2010 arasında “Yaprak Dökümü” dizisi Necla karakterini, 2007’de “Cennet” filminde Kız karakterini, 2008’de “Aşk Tutulması” Pınar karakterini, 2009 “Alvin ve Sincapları 2” için seslendirme, 2010’da “Sinyora Enika ile İtalyan Olmak” filminde genç Sinyora Enika karakterini, 2010’da “Takiye: Allah Yolunda” filminde Sevde karakterini, 2011’de “Yalancı Bahar” dizisinde Zeynep karakterini, 2012’de “Evim Sensin” filminde Leyla karakterini, 2012’de “Veda” dizisinde Mehpare karakterini, 2013’de “Çalıkuşu” dizisinde en bilinen rolü olan Feride karakterini, 2015 “Aşk Sana Benzer” filminde Deniz karakteri gibi pek çok karakteri canlandırmış ve oldukça başarılı roller sergilemiştir.

Bir önceki yazımız olan Ombre Nasıl Yapılır ve Fiyatları Nelerdir? başlıklı makalemizde Ombre Nasıl Yapılır ve Fiyatları Nelerdir? hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.