Hande Doğandemir Saç Modeli ve Rengi

Hande Doğandemir Saç Modeli ve Rengi

Hande Doğandemir saç modeli ve rengi nedir diye merak ediyorsanız hepiniz hoş geldiniz. Bu yazımızda Hande Doğandemir’in saç modeli ve saç rengini konuşacağız. Hande Doğandemir saçlarını sık sık değiştiren bir oyuncu değil ve hemen hemen hep aynı renkleri kullanıyor. Buna rağmen saç modelini son dönem içerisinde değiştirdi. Doğallıktan yana olan sanatçı hem saç rengiyle hem de saç modelleriyle bunu oldukça kanıtlamaktadır. Sizler de Hande Doğandemir gibi görünmek istiyorsanız onun saç rengine benzer bir saç rengi kullanabilirsiniz. Ancak Hande Doğandemir gibi bir ten rengine sahip değilseniz ya da alt saç renk tonuna saçınıza sürdüğünüz boya tutmayabilir ya da genel olarak o saç beklediğiniz tarzda olmayabilir. Eğer hazırsanız Hande Doğandemir’in saç rengi ve modelini konuşalım.

Hande Doğandemir Saç Modeli ve Rengi

Hande Doğandemir Saç Modeli ve Rengi

Hande Doğandemir saç modeli ve rengi olarak neleri tercih ediyor derseniz hemen başlayalım. Hande Doğandemir saç rengi olarak sürekli koyu tonlu kahverengileri tercih etti. Koyu tonlu kahverengiler güzel oyuncunun yüzünü daha da sevimli gösteriyor. Bunun nedeni tercih ettiği koyu kahverenginin alt tonu olan kırmızıdan kaynaklanmaktadır. Bu kırmızı ve kahverengi sayesinde saçları daha sıcak ve daha canlı görünüyor güzel oyuncunun. Sizler de kahverengi boyamak istiyorsanız bu şekilde sıcak alt tonları olan kahverengi boyalara yönelmelisiniz. Yalnızca saçlarına değil aynı zamanda yüzüne de odaklanmakta kolaylık sağlamaktadır.

Koyu kahverengi saç rengi pek çok kişisel bakım mağazasında satılmaktadır ve kolayca erişilebilmektedir. Uyarıyı tekrar vermekte fayda var. Saçlarınız siyah gibi koyu renklerdeyse koyu kahverengi saç rengini yapamazsınız. Aynı şekilde saçınız açık sarıysa saçınıza direkt koyu kahverengi saç boyasını uyguladığınızda saçınızdan kısa sürede akacaktır ve tahmin ettiğinizden kötü olacaktır. Bu yüzden saçlarınızı açık renkten koyu renge boyayacağınız zaman kademeli olarak bu işlemi yapmanız önemlidir. Kademeli yaptığınız zaman saçın o koyu rengi tutması daha kolay olacaktır. Ancak Hande Doğandemir saçı çok güzel hemen bende kendimde görmek isterim derseniz o zaman ya hemen olmasından vazgeçeceksiniz ya da peruk gibi şeyler deneyerek saçınızı bu renk gösterebilirsiniz.

Hande Doğandemir Saç Modeli ve Rengi

Hande Doğandemir Saç Modeli

Hande Doğandemir saç modeli olarak en son kısa küt saç modelini tercih etmiştir. Hande Doğandemir’in saç şekli kıvırcık ve kabarık olduğu için bu model onda oldukça canlı ve göz alıcı durmuştur. Ayrıca güzel oyuncunun doğallıktan yana olduğunu söylemiştir. Koyu kahverengi ve kıvırcık saçlarını açık bırakarak güzel oyuncu saçlarının bütün zarafetini ortaya dökmektedir. Genellikle saçlarını tamamen açık kullansa da bazen kafasının üstüne küçük bir topu yapıp saçının alt kısmını açık bıraktığı gibi modeller de tabii ki mevcuttur. Ayrıca saçını kestirdiğinde kakülleri de oluşan sanatçı kaküllerini de bukle olarak kullanmayı tercih ediyor.

Saçları uzunken de saçlarını kıvırcık olarak kullanmayı tercih eden güzel sanatçı bazen çekimler bazen rol bazen de kendisi istediği için saç modelini değiştirdiği sık sık görülmüştür. Örneğin bazen saçını düzleştiren oyuncu o dönemlerde saçlarının bizim düşündüğümüzden çok daha uzun olduğunu kanıtlamıştır. Ayrıca Hande Doğandemir saçlarını uzun kullandığı dönemde daha sık toplamış ve at kuyruğu, örgü ya da topuz gibi modelleri yapmıştır. Kısa ya da uzun saçlı olması fark etmeksizin Hande Doğandemir makyajını genellikle sade tutmayı seviyor. Buğulu göz makyajı ve yeni saç tarzındaki kakülleri sayesinde oldukça çekici bir görünüme kavuştuğunu söyleyebiliriz. Siz de Hande Doğandemir gibi görünmek için onun yaptığı gibi makyaj yapabilir, saç rengini ve modelini kendinizde yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Erkek Amerikan Saç Kesim Modelleri başlıklı makalemizde Erkek Amerikan Saç Kesim Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.