Kan Portakalından İlham Alan Blorange Saç Rengi

Kan Portakalından İlham Alan Blorange Saç Rengi

Blorange Saç Rengi Nasıl Bir Tondur?

 

Merhaba tüm bayanlara! Geçen sene bize düzinelerce saç rengi eğilimi kaşımıza çıktı. Bu saç rengi eğilimlerinden en farklısı kan portakalından ilham alan blorange saç rengidir. Yediğimiz birçoğumuz çok sevdiği bu lezzet kan portakalıdır,kan portakalı ile aynı rengi sahip olan saç tonu ise blorangedir. Bu etkileyici saç rengi  Bleach London’ın kurucu ortağı ünlü kuaför Alex Brownsell’in ve kan portakalı kobay modeli Georgia May Jagger’ın ( Mick Jagger’ın kızı) yaratılmasıdır. Jagger yeni saç rengini Instagram’da dört ay önce gösterdi ve modayı takip eden kadınlar bu saç rengini çok beğenerek kendileri de boyatmaya başladı.

 

C1VBd9YXcAAtQHt-630x631

 

 

Blorange Saç Rengi Hangi Ten Rengine  Yakışır?

 

Blorange (kan portakalı saç rengi) saç tam anlamıyla herkes de iyi görünebilecek bir saç rengidir. Tüm cilt tonları bu rengi gönül rahatlığı ile kullanabilir. Açık tenli,esmer,buğday tenli bayanlar kan portakalı saç rengini saçlarında kullanabilirler. Diğer bazı saç renkleri gibi bir sınırlama yok. Çünkü denenip bakıldığında eşit şekilde hepsine de yakıştığı görüldü. Ayrıca cildinizde bir aydınlık sağlayarak daha net cilt görünümüne ulaşıyorsunuz.

 

Blorange saç rengi (1)

 

Kan portakalı saç rengi (1)

 

Blorange Saç Rengine En Çok Yakışan Saç Modelleri Hangisi?

Saç rengine uygun bir saç modeli kesinlikle şarttır. Bu saç modellerini bilerek hem cinslerinizin önüne geçebilirsiniz. Bu yansıma düz ve kıvırcık saçlarda harika durmaktadır. Düz saç modeli ya da saçınızı kıvırcık bir saç modeli yaparak bu rengi harika bir şekilde kullanabilirsiniz. Fotoğraflarda da göreceğiniz gibi genellikle düz,kıvırcık saçlar ağırlıklıdır.

 

Şeftali Saç rengi 2017 (2)

 

Kan portakalı saç rengi (2)

 

Kan Portakalı Saç Rengi (blorange) Hangi Göz Rengine Yakışır?

 

Fotoğraftaki örneklerin göz rengine de bakarak bunu anlayabilirsiniz aslında. Yeşil göz rengi ile bu saç tonu harika uyum sağlamaktadır. Eğer yeşil renk gözleriniz yok ise lens kullanıp tamamlayabilirsiniz. Yeşil renk gözlerle çok değişik bir uyum sizleri beklemektedir deneyip aynada bakabilirsiniz. Fotoğraftaki stillerden de esinlenebilirsiniz bunu ihmal etmeyin. Diğer göz renkleri ile kullanıbilir mi sorusuna gelince tabiki de kullanılabilir biz burada en çok yakışan göz rengini söylemek istedik.

 

Şeftali Saç rengi 2017 (4)

 

Şeftali Saç rengi 2017 (1)

İlginizi Çekiyorsa Alttaki Bağlantıya Tıklayabilirsiniz.

https://www.stylekadin.com/sac/kestane-sac-rengi-ve-modelleri-2019.html

 

Blorange Saç Rengine Hangi Saç Renklerinden Geçebilirim?

 

Öncelikle şunu söyleyelim bu rengi elde etmek için uzman bir kuaförden yardım alın deriz. Çünkü evde bu tonu yakalamak kolay değil ve sağlıklı olabileceğini de düşünmüyoruz. Sarışın veya ağartılmış bir saç renginiz var ise blorange saç rengine geçmeniz daha kolay olacaktır. Koyu renkli bir saç renginiz var ise biraz daha rengini açarak bu rengi elde etmeniz gerecek bunun içinde biraz beklemeniz gerecektir. Koyu saçlılar için birkaç adım takip edilmesi yerinde olacaktır. Bu saç tonu için kuaförünüzden randevu alamayı da unutmayın bayanlar.

 

Kan portakalı saç rengi (3)

 

Şeftali Saç rengi 2017 (3)

 

Blorange (Kan Portakalı Saç rengi) Saç Rengi Bakımı Nasıl Olmalı?

 

Renkli bir saç olduğu için renginin akma ihtimali yüksektir. Bazı renkler gibi uzun kullanamayabilirsiniz. Solma ihtimalide fazladır. Bunun içinde saç bakımı ile daha uzun bir kalıcılık sağlayabilirsiniz. Aşırı şampuanlamaya dikkat edin normal bir şampuanlama izleyin çünkü belirli bir şampuan ömrü vardır. Renkli saçlar için olan şampuan kullanın. Saç renk bakım serisinden alıp düzenli kullandığınız takdirde bu rengi uzun süre kullanacaksınız.

 

Blorange saç rengi (2)

Blorange saç rengi (3)

Saç Kategorimiz İçin Tıklayınız.

Umarım yukarıdaki resimlerden ilham alacaksınızdır. Yazımızı okuduğunuz için çok teşekkür ederiz. Bizi takip etmeyi ihmal etmeyin. Son moda ve güzellik trendleri ile beraber olmaya devam edeceğiz. Bizi www.stylekadin.com adresimize sürekli uğramayı es geçmeyin iyi günler.

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.