Zara İlkbahar-Yaz 2020 Reklam Kampanyası

A+
A-
Zara İlkbahar-Yaz 2020 Reklam Kampanyası

Zara,sadece yüksek moda arayanlar için ikonik fotoğrafçı Steven Meisel ile anlaşma yaparak yüksek bir çıta belirledi ve Zara ilkbahar-yaz reklam yapısını bu şekilde oluşturdu. Bahar trendleri ile dolaplarımızı canlandırmanın erken olmadığını düşünen Zara, moda fotoğrafçılığının da önemini bilerek bu reklam kampanyası ile arkasını daha da güçlendirmek istedi. Zara’nın ilkbahar-yaz 2020 reklam kampanyasında büyük boy figürleri, tüllü parçaları, boyun çizgileri ile koleksiyonunu hafifletmeyi amaçlamış. Fotoğrafçı Meiselde bu koleksiyonu zamanla donduğunu sofistike güzelliği fotoğraflarla iyi bir şekilde yansıtmış.

 

Zara İlkbahar-yaz reklam kampanyası (1)

 

Nora Attal, Young Bae,Kiki Willems,Vittoria Cerretti,Lexi Boling gibi modeller bu kampanyanın kadrosunu oluşturdular. Zara’nın bahar/yaz 2020 kampanyası ayrıca, sıcak mevsimler için stil ayrıcalıklarını İspanyol  devinden olduğunu net bir şekilde vurguluyor. Yaklaşan bahar zamanı için Zara, ayırmaların temelde vazgeçilmez olduğunu farklı stillerin  yan yana  durulmasına odaklanmamızı istiyor.

Moda Kategorimiz

Zara İlkbahar-yaz reklam kampanyası (2)

 

Zara İlkbahar-yaz reklam kampanyası (3)

 

Bale ve sokak şekillerinden  esinlenilmiş kıyafetler Zara ilkbahar-yaz 2020 koleksiyonun özünde yer alan etikettir. Ultra rahat bomber ceketler,romantik A çizgisinde figürlü etekler,rahat tişörtler,sportif bitki desenli parçalar, kadınsı kurdeleli rahat kazaklar bu koleksiyonun ana hatlarını oluşturmaktaydı. Tanrıça benzeri tonlarca sarılı uzun elbiseler de bu reklam kampanyasında ortaya çıkıyor. Bize karşıt stilleri çağrıştıran muhteşem parçalar sunuyor.

 

Zara İlkbahar-yaz reklam kampanyası (4)

 

Zara ilkbahar 2020 koleksiyonun gücü,sadece günden güne kolayca geçiş yapmamıza olanak sağlayan,aynı zamanda daha da modaya cesaret edebilmemize olanak tanıyan inanılmaz derecede çok yönlülüğü ve takılabilirlik durumu yatıyor.

Moda Kategorimiz için Tıklayınız.

Zara İlkbahar-yaz reklam kampanyası (5)

 

Koleksiyondaki ayakkabı çizgisine gelince kişisel değişebilen yuvarlak topuklar kullanılmış ve sandaletlerde yer verilen diğer bir ayak giyeceği olarak dikkat çekiyor. Diğer aksesuarlar ise kumaş kemerler yaz sezonunda tüm arzuları dolduracak geniş çantalardır.

 

Zara İlkbahar-yaz reklam kampanyası (6)

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Abiye Elbise Modelleri 2020 başlıklı makalemizde abiye, abiye elbise ve elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.