Gelin Başı Modelleri

Gelin Başı Modelleri

Gelinlerin tatlı telaşlarından birisi de gelin başı modelleridir. Yıllardır hayalini kurduğunuz, hayatınız boyunca asla unutamayacağın günde kusursuz ve mükemmel görünmek istiyorsanız; gelin başı modelleri konusunda iyi bir araştırma yaparak kendine en uygun olanını seçmelisiniz.

Gelin başı modelleri seçiminde yalnızca modalar değil; düğün mekanı ve gelinlik modeli gibi unsurlara da dikkat ederek model seçimi yapmanız gerekiyor. Örgülü gelin saçı, at kuyruğu ve gelin topuzu modelleri arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız; bu içeriğimize göz atabilirsiniz.

En popüler gelin başı modelleri

2020 yılında en çok tercih edilen ve uzun süre de tercih edilmeye devam edecek olan en trand gelin başı modellerini sizler için bir araya getirdik.

Doğal görünümlü gelin başı

Doğallığın ön planda olması, artık yadsınamaz bir trend. Eğer düğününüzde her şeyden ve herkesten önce salgalı saçlarınız, makyajınız ve zarif saç aksesuarınız ile ön plana çıkmak istiyorsanız; devam edelim…

Ombre, röfle ve balyaj gibi renklendirme teknikleri; gelin saçı modelleri için oldukça doğru ve yerine bir tercih olacaktır. Doğal görünümlü gelin başı modellerine ek olarak; makyajınızı da hafif ve doğal bir şekilde yaptırabilirsiniz. Bu sayede doğal ve bir o kadar da mükemmel bir düğün anınız oluşacaktır.

Salaş gelin saçı modeli

Salaş gelin başı modelleri, geçtiğimiz yılda olduğu gibi 2020 yılında da oldukça dikkat çekici bir model olarak karşımıza çıkıyor. Gelin adayları son zamanlarda baş ağrıtan sıkı topuz modellerine karşın; doğal görünen salaş ve dağınık gelin saçı modellerini tercih ediyorlar. Eğer tercihinizi doğallıktan yana yapmak istiyorsanız; salaş modelleri deneyebilirsiniz.

Örgülü akseuarlı gelin saçı modası

Örgülü gelin başı modelleri, saç aksesuarları ile desteklendiği takdirde ortaya oldukça şık görüntüler çıkartabiliyor. Kılçık saç örgüsü ya da balık sırtı saç örgüsü; düğününüzde oldukça modern ve şık görünmenizi sağlayacaktır. Gelin saçı örgü modelleri konusunda karar veremiyorsanız; mutlaka öncesinde prova yaparak doğru modeli seçmelisiniz. Buna ek olarak aşağıda yer alan galeriye de göz atarak, en uygun modeli bulabilirsiniz.

Gelin Başı Modelleri / Galeri

Yakın zamanda bir düğün planınız varsa; Fransız gelinlik modelleri başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.