2014 En Havalı Saç Modelleri

2014 En Havalı Saç Modelleri
25 Mart 2014 tarihinde eklendi, 10.060 kez okundu.

Yeni sezon da dikkat çeken romantik saç modellerini sizler için seçtik. Galerimizden inceleyerek şık davetlerde ya da günlük olarak bu modelleri tercih edebilirsiniz. Bu sezon en havalı saç modelleri hacimli saçlar şeklinde karşımıza çıkıyor. Aslında bu çesit doğal saç dalgaları elde etmeniz için maşaya ihtiyacınız yok doğal yöntemlerle de saç dalgalarını elde edebilirsiniz.

en havalı saç modelleri (13)

Masum bir çekicilik sunan bu saç modelleri topuz, at kuyruğu, dalgalı saç modelleri 2014 sezonunda da son derece iddialı saç modelleri arasında yer alıyor. 2014 yılının saç trendlerin de doğal modeller yer alıyor. Doğal saç modelleri nasıl yapılır, doğal saç modelleri yapımına dair aradığınız her şey bu yazıda. Bu sezon havalı saç modellerinde havalı dalgalar ve hacimli modeller ön plana çıkıyor.

en havalı saç modelleri (3)

 

en havalı saç modelleri (1) en havalı saç modelleri (4) en havalı saç modelleri (5) en havalı saç modelleri (6) en havalı saç modelleri (7) en havalı saç modelleri (8) en havalı saç modelleri (9) en havalı saç modelleri (10) en havalı saç modelleri (11) en havalı saç modelleri (12) en havalı saç modelleri (14) en havalı saç modelleri (15)

 

 

 

 

2014 İlkbahar Yaz Manikür Trendleri
2014 Balık Etek Abiye Modelleri

Etiketler:


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git