Bayan Burgu Saç Modelleri

Bayan Burgu Saç Modelleri

Bayanların güzelliğinin en önemli göstergesi saçlardır. Özellikle son yıllarda farklı saç tasarımları, renkler ve modellerle bayan saç modası bir hayli yol kat etti. Bu moda akımında ön plana çıkan saç modellerinden biri de burgu saç oldu.

Burgu saç tek bir modelle sınırlı olmamakla birlikte bu çeşitlilikle de tercih edilen bir modeldir. Burgu saçı dileyen örgülü topuz olarak, dileyen çapraz örgü kullanarak, farklılık arayan ve marjinal olmak isteyen bayanlar saç kurdelası ve twıst( halk arasında zenci örgüsü olarak da bilinebilir.) olarak, asil ve şık olmak isteyen bayanlar dağınık topuz şeklinde kullanabilir. Bunun dışında birçok model ve tasarıma sahip burgu saç modeli günlük hayatta, özel gün ve gecelerde bayanların şıklığına şıklık katmaktadır. Burgu saç modellerinde seçim yapmakta zorluk çekiyorsanız yüz şeklinize ve saç tipinize en iyi gidecek modeli tercih etmeniz en iyisi olacaktır. Burgu saçın bu derece sevilmesi ve talep görmesi ile birlikte şimdilerde burgu fön de istenilen ve talep gören bir hal almaya başladı. Burgu fönde dikkat edilmesi gereken en önemli şey maşanın dar ve ağız kısmının yuvarlak olmasıdır. Bu tarz maşalar saçınızda daha güzel sonuçlara sebep olacaktır.

Burgu saçla birlikte saçınızın sahip olduğu şık ve çekici görünümün de elbet bir dezavantajı olacak. Bu da saçınızı yıpranıp, kırılmasıdır. Bu nedenledir ki saç bakımınızı asla ihmal etmemenizi öneririm. Unutmayın saçınız sağlıklı olduğu müddetçe yaptığınız burgu saç ve diğer tüm modeller daha doğal ve daha hoş görünmenize neden olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.