Mezuniyet Saç Modelleri 2020

Mezuniyet Saç Modelleri 2020

Mezuniyet sezonu önemli bir değişim noktasıdır. Bu kritik viraj aslında korkutucu olmakla beraber yeni deneyimlerin başlangıç noktasıdır. Mezuniyet fotoğraflarınıza baktığınızda müthiş biri olarak kendinizi görmek istersiniz. İşte bunun yolu da mezuniyet saç modelleri 2020 fikirlerinden ilham almaktan geçiyor. Öncelikli olarak mezuniyet günleri gelmeden en temel güzellik noktanız olan saçlarınıza model belirlemelisiniz. Bunun içinde kısa,orta,uzun saç tiplerine göre öneriler belirledik. Sizler seçenek hakkı tanıyarak en uygun olanına karar vermenize yardımcı oluyoruz. Mezuniyet saç modeli en trend saç modellerinden olmalıdır. O yılın saç stillerden ilham alınarak tasarlanmalıdır. Bu belirlediğimiz öneriler hep lise hem de üniversite mezunu öğrenciler içinde uygundur. 2020 yılında mezun olacak öğrenciler için en güncel mezuniyet saç modelleri olduğunun altını çizelim. Size aşağıda hazırladığımız kılavuz sayesinde telaş etmeden kendinize en uygun olan saç stilini rahatlıkla bulacaksınız.

Saç Kategorimizde Müthiş Fikirler için Tıklayın.

 

Kısa Saçlar İçin Mezuniyet Saç Modelleri

 

1.Parlak Pixie Saç Modeli

 

mezuniyet saç stili

 

Pixie saç sizi sınırlandırıyor gibi gözükebilir, ancak kısa saç stilinde birçok yol vardır. Bu şirin kesim mezuniyet için mükemmeldir. Makyajınızı da abartmadan bu saç modeline uygun şekilde basit düzeyde yapın. Göz kamaştırmak içinde küpeleri kullanın.

 

2.Parlak Yana Kaküllü Saç Stili

 

mezuniyet için saç modelleri

 

Bu şık stille mezuniyette öne çıkacağınıza emin olabilirsiniz. Saçlarınız parlak olacak ve yan tarafa doğruda sprey ile parlaklık ve kalıcılık sağlayabilirsiniz.

 

3.Doğal Saç Modeli

 

2017 mezuniyet balosu saç modeli

 

Doğal bir saç stiliniz var ise bu öneri sizler için. Yalnız her bayanın doğal görünümlü bir saçı olmayabilir. Kıvırcık ve bunun gibi doğal görünümlü saçlara ufak dokunuşlarla mezuniyet saç modeli haline getirilebilir.

 

Orta Uzunluktaki Saçlar için Stiller

 

1.Yandan Ayrılmış Bukleli Saç Modeli

 

bayan mezuniyet saç modeli

 

Orta boy saçlar için zahmetsizce güzel duran bir saç modeli bukleli saçlar. Size güzel bir ilham kaynağı olacağını söyleyebiliriz. Mezuniyet töreni içinde bukleler çok yerinde bir tercih olacaktır.

 

2.Çarpıcı Renkli Saç Stili

 

orta uzunlukta mezuniyet saç modelleri

 

Renklerle öne çıkmak da bir başka yoldur. Klasik renkler yerine biraz genç stile uygun renk tercih edebilirsiniz. Örneğin denim mavi saç rengi bir örnek bunu güzel bir şekilde kullanıp renkliliğinizle mezuniyete damga vurabilirsiniz.

 

3.Sıkı Dalgalı Saç

 

şık mezuniyet saç modeli

 

Bu muhteşem saç modeli için, mezuniyetten önceki gece gevşek örgülerle uyuyun. Sonra ise saçlarınızı sıkı dalgalı hale getirmek için sprey kullanın ve parmaklarınızla şekil verin.

 

4.Tek Örgülü Saç Modeli

 

mezuniyet için saç fikri

 

Emma Stone’nun güzel yan örgüsünü taklit etmek bu özel gün için iyi bir seçimdir. Örgülerle bu anlamlı günü çok güzel bir şekilde anlamlandırabilirsiniz. Örgüler her zaman popüler olmuştur olmaya devam edecektir.

Uzun Saçlar İçin Bayan Mezuniyet Saç Modelleri

 

1.Gevşek Dağınık Saç Modeli

 

uzun saçlı öğrenciler için mezuniyet saçı

 

Yöresel bir saç stili istiyorsanız dağınık sizin için iyi bir fikir olabilir. Bohem tarzı gevşek dağınık saç modeli pürüzsüz saçları sevmeyen kızlar için güzel bir öneridir. Bazı bayanlara dağınık saçlar çok hoş duruyor bunda onları düşünerek oluşturulmuş fikirdir. Uzun saçlılar için olduğunu unutmayın.

 

2.Sıkı Yandan Örgülü Saç Modeli

 

örgülü mezuniyet saç modeli 2018

 

Bu saç stili basit ama çarpıcı. Saçlarınızın bir kısmına sıkı bir örgü örün bu örgülere parlatıcı sprey sıkmayı unutmayın. Bu örgüye balık sırtı diyoruz. Güzel bir mezuniyet saç modelidir.

 

3.Uzun Sahil Dalgalı Saç Tarzı

 

uzun mezuniyet saç modeli 2017-2018

 

Mezuniyet İçin Saç ve Makyaj Modelleri

Yaza uygun bir saç modelinin mezuniyete yansımasıdır. Mezuniyetler genelde yazın yapıldığı için uzun sahil dalgalı saç modeli ise yerinde olacaktır. Mezun olacak bütün öğrencileri tebrik ediyoruz. Bu saç modelleri ile o her yeri sallayacaksınız emin olun.

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.