2020 Bayan Saç Kesim Modelleri İle Öne Çıkın!

2020 Bayan Saç Kesim Modelleri İle Öne Çıkın!

2020 Yılında Hangi Saç Kesimleri Kullanılacak?

Yıl değişiyor saç kesim modelleri de buna paralel olarak ayak uyduruyor. 2020 yılının en güzel saç kesim modelleri hakkında detaylı bilgilerle sizleri aydınlatacağız. 2020 bayan saç kesim modelleri ile öne çıkın sloganını kullanmamızın sebebi yeniliğe açık olarak farklılığınızı yaratmanız. Sıradanlık artık sıkılganlık ve kötü görünüme sebep oluyor. 2020 yılında hangi saç kesimleri kullanılacak? Sorusunu her bayanın sorduğunu ve cevabını merak ettiği bir durumdur.

Yeni yıla girmeden de güzellik trendleri,moda trendleri,tırnak trendleri,renk trendleri,desen trendleri derken saç trendleri de şekillendi. Moda haftaları ve saç tasarımcılarının şekillendirmesi oluşan saç kesimleri bayanların saçlarında yer alacak. 2020 bayan saç kesimleri ile sizin saç şekillendirmenize de yöne verecekler. Bu kadar değişikliğin olduğu yerde size bu fikirleri vermekte stylekadin olarak bizlere düşüyor. Bu bilgileri vererek daha güzel görünmenizi istiyoruz. Her zaman en güzel görünen bizim takipçilerimiz olsun diye fazlasıyla gayret gösteriyoruz. Bu gayretimizin çabası olarak gelen güzel yorumlarınızla mutlu oluyoruz.

 

2017-bayan-sac-kesim-modelleri-ile-one-cikin-2

2020 bayan saç kesim modelleri ile öne çıkacaksınız. Önemli değişikliklerin olduğu yeni bir soluk katan saç kesimleri olduğunu görüyoruz. Önümüzdeki sezon daha çok volüm,hacim ve maskülen çizgiler ön planda olacak. Bu mantaliteyle hazırlanan saç tasarımlarını göreceğiz. Saç uzmanları daha iyiye ve daha güzele ulaşmak içinde gayret gösterdiğini ortaya çıkan saç fikirleri ile de görüyoruz. Birçok saç şekli ile de zenginleştirilerek ortaya eşsiz saçlar çıkmış diyebiliriz. 2020 yılının bayan saçı daha hacimli ve gür şekilde olması tasarımcıların ortak fikri olmuş.

https://www.stylekadin.com/sac/2020-2021-sonbaharkis-sac-modelleri.html

Bu fikirleri sunmadan önce önemli esin kaynağınız olmalı. Bazı bayanlar gibi fikirlere kulak tıkamamalısınız. Fikirler ışığında saçlarınıza şekil vermelisiniz. Altın değerindeki öneriler her zaman işe yarayacaktır. Size uygun bir saç kesim modeli muhakkak var diye düşünüyoruz. 2020 yılındaki saç kesim modellerinden birine karar verirken de yüz şeklinize göre karar verin. Ayrıca saç renginizle uyumlu olmasına azami özel gösterin. Saç rengine göre seçeceğiniz saç kesimi daha da güzel durduracaktır. Saç kesimi 2020 modellerinden birine karar verirken yüz şekliniz yuvarlak mı,oval mi, kare mi onu bilip bunlardan birini seçmelisiniz. 2020 yılında hangi saç kesimleri kullanılacak? bakalım.

2020 Yılında Öne Çıkacak Bayan Saç Kesimleri ve İsimleri

 

1.Erkeksi Saç Kesimleri 2020

 

2017-bayan-sac-kesim-modelleri-ile-one-cikin-4

Birkaç yıldır ön plana çıkan ve sıkça rastladığımız pixie saç kesimi 2020 yılıyla beraber nirvanaya çıkıyor. Tabiki de bu geçen yıllarda olan klasik pixie saç kesimi değil. Eklemeler yapılarak daha güzel konuma getirilmiş stil. 2020 yılındaki pixie saçı şöyle özetleyebiliriz: Daha uzun perçemler ve kaküllerle kullanılıyor. Ense kısmı ise tıraş edilmiş ve oldukça kısa. Hafif erkeksi ama bu sizi bu saç stilinden soğutmasın tam tersine ifade şekli öyle. Çok modern ve kısa saç seviyorsanız işte o bu kesim. Erkeksi saç kesimleri 2020 gerçekten çok kullanılacak. Ayrıca çokta cool ve asil duruyor. Perçemler,kaküller bu tarza hayat veriyor can damarını oluşturuyor. Kalın telli bir saçınız var ise daha da iyi uyum sağlayacaktır. Alınınız açık ise de kapatma etkisi yaparak uyum sağlamış olacaktır. Bu gibi de kusurları kapatma özelliği vardır. Güzel oyuncu Bade İşçil’in saç kesimi olarak özdeşleşen, pixie saç kesiminin farklı bir stilini kullanıyor. Tepe ve ön kısımlar uzun,saçların ense kısmı ve yandan ayrım oluştuğunda kulağın üst kısmı kısa.

 

2017-bayan-sac-kesim-modelleri-ile-one-cikin-1

2.Dalgalı ve Dağınık Kısa Saç Kesimi

 

2017-bayan-sac-kesim-modelleri-ile-one-cikin-3

Bob kesimde pixie saç stili gibi ön planda ve çok revaçta. Yeni yılda ise pixie saç kesimi gibi farklılığa uğruyor ve adı dalgaşı ve dağınık kısa saç kesimi oluyor. Önden arka kısma doğru gittikçe kısalan bir saç modeli ile alın kısmına düşen uzunlu kısalı perçemler saçı daha hacimli gösterecek saçın en başında dağılmış katlar mevcut. İşte bu sezonun saç kesimi bu özelliklere sahip. Dalgalı ve dağınık kısa saç kesimi bayanları daha asil bir konuma taşıyacaktır. Bu saç 2020 yılında favoriniz olabilir ona göre iyice inceleyin. Çok derli toplu saçlar yerine daha naturel bir hava veren bu kısa saç modeli günlük kullanıma da çok ama çok uygun. Sizinde bu saç kesimine yüz tipiniz,saç yapınız uygunsa vakit kaybetmeden deneyin. Ayrıca uyumlu elbise kullanmakta çok önemli saçlarınız şekline göre elbiseleri seçmelisiniz ancak böylece bir stil oluşturabilirsiniz. Yoksa tek başına bir şey sizi güzel göstermekte yetersiz kalacaktır.

3.Kaküllü,Dağınık Küt Saçlar

 

2017-bayan-sac-kesim-modelleri-ile-one-cikin-6

Başın tepe kısmından başlayan kaküller bu saç şekillendirmesinde, her noktası aynı uzunlukta olan küt saç stili ile buluşuyor. Kaküllü, dağınık küt saç kesimi her saç rengi ile ideal kullanılabilir. Bu saça yakışan en iyi renk ne diye sorarsanız koyu tonlu saç renkleri olacaktır. Kahverengi ve siyah saç renkleri ile çok daha harika durmaktadır. Kahverenginin tonunu seçip bu saç kesimi ile deneyebilirsiniz. Eğer kahverengi saç rengini sevmiyorsanız siyah tonları alternatif olacaktır size. Siyah saç rengi tonu ile mükemmel birleştirme oluşturduğunu gözlerimle şahit oldum sanki bambaşka bir hava katıyor. Şunu belirtelim 2020 yılında mutlaka denemeniz gereken bir kesim olduğunu söylüyoruz. İyice incelediğimizde küt kesimi bayanların büyük çoğunluğu kullanmayı seviyor bu açıdan da küt kesime eklemelerle süper bir hal almış. Küt kesimin son mükemmel şekli diyebiliriz.

İlginizi Çekecektir: 2020 ilkbahar/Yaz Bayan Saç Modelleri

4.Uzun Perçemli Saç Kesimi

 

2017-bayan-sac-kesim-modelleri-ile-one-cikin-5

Uzun perçemler yeni yılla beraber kendini bulacak. Klasik bir stilden ötesini veren güzel bir saç kesim trendi. Perçemler normalden daha uzun bir şekilde kesim yapılarak elde edilmekte. Saç stilistinizin bu saçı keserken gayet usta olması önemlidir. Ombreli saçlarda çok daha güzel görünmektedir. Uzun perçemli saç kesimini kullanacaksanız kesinlikle ombre öneriyoruz. İkisi bir arada tadından yenmeyecek çünkü 🙂 Bu saç kesiminde saçın ön kısımlarında kademeli katlar bulunuyor ve orta kısımdan alına doğru düşen perçemler mevcut. Bu perçemlerle şıklığınıza şıklık katacaksınız. Yalnız makyajınızın güzel olması çok önemlidir. Sade ama etkili bir makyaj işinizi görecektir. Renklerle de uyumlu olması çok önemli makyajın. Ombre renginiz ve kıyafet renklerinizle, makyaj renkleriniz yakın tonda olmalı. Artık bu bilgilerden sonra en güzel stil sizin olacaktır.

https://www.stylekadin.com/sac/2020-yili-ile-beraber-degisecek-10-sac-ve-makyaj-trendi.html

 

Siz bayanlar 2020 yılında bu saç kesim modellerinden hangisini kullanmayı düşünüyorsunuz? Sizin için uygun olanı seçtikten sonra artık en güzel yıl sizin olacaktır. Karar vermekte zorlanacağınızı düşünüyoruz. En doğru kararı da uzman bir kuaförle alabilirsiniz. Biz takip etmeye devam edin. Hangi saç kesimini beğendiyseniz lütfen yorum kısmından yazın bilmek istiyoruz. Cevaplarınızı bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.