Spora Giderken Kullanacağınız Saç Modelleri

Spora Giderken Kullanacağınız Saç Modelleri

Hepimiz formumuzu korumak ve vücudumuzu şekillendirerek ve sağlıklı olabilmek için düzenli spor yapıyoruz. Spora giderken saçlarımızdan kıyafetimize,kıyafetimizden ayakkabımıza birçok durumu spor yapmaya göre ayarlamalıyız.Bayanlar spor yaparken de şık olmak ister en son moda trendlerini egzersiz yaparken de takip etmek ister.Bayanlar spor yaparken de göz önünde olduğu için ve fotoğraf çekindikleri için bu durumda kendilerini bakımsız göstermek istemezler. Sarışın Bayanlarda En güzel Duran Saç Modelleri

Onun için spora giderken saç modeliniz tarzınızı yansıtabilir.Onun için fazla detaylara girmeden bu saç modellerini sporda kullanarak herkesin beğenisini toplayabilirsiniz.Makyajınızı da abartıya kaçmadan  spora uygun bir şekilde ayarlamanızda fayda var.Sizlerde ekstra çaba sarf etmeden güzel sportif bir saç modeliyle harikalar yaratabilirsiniz.Sporda kullanacağınız saç modelleri işte karşınızda. Orta Boy Kıvırcık Saç Modelleri 2019

1)  Spiral Basamaklı At Kuyruğu : Spor salonunda,egzersizde,koşu yaparken en çok kullanılan at kuyruğu modelidir. Standart ve rahat bir modeldir.Tek taraflı örgü eklenmesiyle oluşturulmuş at kuyruğudur.Bu modelle beraber saç bandanası da rahatlıkla kullanabilirsiniz. 2019 Göz Alıcı At Kuyruğu Saç Modelleri‏‎
1. başlık
2) Ekstra Kıvırcık Balyajlı Örgü : Sürekli hareket halinde olan bayanlar için sıkı saçlar gereklidir.Spor salonunda güzel ve eğlenceli bir saç modelidir.Farklı ve fark edilebilecek bir saç tarzı.Parlak renkler ile spor şıklığınızı tamamlayacaksınız.
2. başlık
3) Okul Örgüsü Modeli : Spor salonuna gitmek için sadece 15 dakikanız var ise bu model bu dar zamanda yapılabilir.Çabuk ve pratiktir.Aynı zamanda sevimli ve sportif görünen egzersiz için uygun bir saç modelidir. İki yana sallanan örgü ve renk detayı eklenebilir.
3. başlık
4) Katmanlı Hollanda Örgüsü : Katmanlı bir at kuyruğudur.Saç tipinize göre bu saç tasarımını sporda kullanabilirsiniz.Güçlü ve yerinde örgü ile spor boyunca rahat edeceksiniz.
4. başlık
5) Çift Taraflı Örgü : Bu sadece yandan bir örgü modeli değildir. Saçınızın üzerini kaplayacak şekilde örgüler istemiyorsanız onları bölerek kullanabilirsiniz.
5. başlık
6) Bölünmüş Saçlarla Tek Örgü : Spor salonu için uygun bir model değildir ancak sabah koşusu için uygun bir saç modelidir.Saçın önü basit ama arka kısımları daha şekillidir.Saçları üçe ayırıp orta bölümünü örerek sonra basit bir at kuyruğu yaparak orta bölümünü birleştirerek oluşan saç modelidir.
6. başlık
7) Yandan Örgü İle At Kuyruğu : Bu model sadece 5 dakika sürer.Güzel sportif bir at kuyruğu modelidir.Dağınık yan örgüleri at kuyruğu ile birleştirme sonucunda oluşturulur.Güzel bir spor için ideal saç şeklidir.
7. başlık
8) Yüksek At Kuyruğu ile Örgü : Eğer yuvarlak bir yüz şekliniz  alın yapınız küçük ise bu saç modeli size göredir.Egzersiz yaparken harika şık görünümlü havalı bir saçtır.Kesinlikle denemelisiniz.
8. başlık
9) Fransız Braid Saç Modeli : Spor yaparken rahat sportif saç şeklidir. Fransa’dan dünyaya yayılmış bir saç tarzı olarak kabul edilir.Kabarık saçlarda kullanılması ideal olan bir saç modelidir.Dağılmaması için üstten toplanmıştır.Örgülerle saça efekt katılmıştır.
9. başlık
10) Sade Model : Saçlarınıza 10 dakika bile harcamadan evden çıkmak istiyorsanız bu model çok basittir.At kuyruğu yaparak ve bunun üzerine bir saç düğümü ile saçlarınızı spor için 2-3 dakikada hazırlayabilirsiniz.
10. başlık
11) Balerin Örgü Modeli : Bu saç Hollanda örgüsünün tersidir.Sağlam sıkı bir modeldir.Saçlarınızın sıkı olmasını istiyorsanız bu modeli kullanabilirsiniz. Örgülerle çok harika bir saç şeklidir.
11. başlık
12) Kabarık Hollanda Örgüsü : Bu örgü modelini denemenizi öneririz.Kalın telli saçlar için uygun olacaktır.Saçlarınıza farklı ve zor bir hava katar.Sporda cool bir görünüm vermemizi sağlar.Hollanda’da yaygın bir saç modelidir.Tarak ve parmaklarla saçlar ayrılarak oluşturulmuştur.
12. başlık

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. blank Gülnaz Ocakoğlu dedi ki:

    Ben ya at kuyrugu yada topuz yaparim en kolayindan