Merve Boluğur Saç Rengi

Merve Boluğur Saç Rengi

Türkiye’nin en güzel ve en dikkat çekici kadınlarından olan Merve Boluğur’un saç rengi oldukça merak edilen sorular arasında. Merve Boluğur saç rengi olarak genellikle siyah kullanıyor ve bizce de kendisine en çok yakışan saç rengi de bu şekilde siyah saçtır. Ancak Merve Boluğur yalnızca kendine yakışan bu saç modelini yapmamış aynı zamanda pek çok farklı saç rengini de deneyerek kendine farklılık yapmayı tanımıştır. Sizler de Merve Boluğur gibi kendinize en yakışan rengi bulmaya çalışıyorsanız ve bunun için de Merve Boluğur’un saç rengini yapacaksanız o zaman bu saç rengi hakkında konuşmaya hemen başlayalım.

Merve Boluğur Saç Rengi

Merve Boluğur Saç Rengi

Merve Boluğur saç rengi bazen buzlu siyah bazense derin siyahtır. Hangisini kullanırsanız kullanın Merve Boluğur’un saç rengi en koyu siyah rengidir. Bu yüzden saçlarınızı Merve Boluğur kadar koyu yapacaksanız saç boyasını saçınızda biraz daha uzun tutmanız yeterli olacaktır. Saçınızı siyaha boyayacağınız için ek boyama gibi bir şeye ihtiyacınız olmaz ancak saçınızın daha parlak olmasını istiyorsanız o zaman bir kere daha üstünden geçebilirsiniz. Merve Boluğur’un kendi doğal saç rengi de siyaha yakın olduğu için güzel oyuncu saç boyamasında hiçbir sorunla karşılaşmıyor. Kaş rengi de saçlarıyla aynı renk olan oyuncunun yüzüne bakıldığında kaşları ve saçları oldukça uyumlu görünüyor. Ayrıca çok koyu siyah saçları olduğundan dolayı güzel oyuncunun saçları her daim parlak ve canlı görünüyor.

Merve Boluğur’un ten rengi beyaz olduğundan dolayı siyah saç yüzünü oldukça açık göstermektedir. Güzel oyuncu son günlerde saç rengini en koyu siyah saç modelini ise uzun olarak tercih etmektedir. Bazen saçlarını toplasa da genellikle saçlarını açık kullanmayı tercih eden güzel oyuncu gür ve kalın telli saçlarıyla oldukça göz alıyor. Merve Boluğur’un saçlarının modeli düz kesim olsa da çenesi hizasında perçemleri var. Saçları ise açık olmasına rağmen elektriklenmiyor ve kabarmıyor. Eğer sizler de Merve Boluğur gibi saç rengini tercih edecekseniz ve saçlarınızın bakımlı görünmesini istiyorsanız o zaman saçlarınızı boyamadan önce seçtiğiniz boyanın doğal olduğundan emin olmalısınız. Doğal saç boyaları saçı besler daha da bakımlı olmasını sağlar.

Merve Boluğur Saç Rengi

Merve Boluğur’un Denediği Saç Renkleri

Merve Boluğur önceden pek çok farklı saç rengi denemiştir. Siyah saçlarının uçlarını griye boyatmasından saçlarını kızıl yapmasına kadar pek çok farklı saç rengi denemiştir. Özellikle sizlere kullandığı kısa küt olan kumral saç renginde olan saç modeline bakmanızı öneririz. Murat Dalkılıç ile evliliğini sonlandırdıktan sonra güzel oyuncu soluğu kuaförde almış ve saçlarını kestirip kumral yapmıştı. Bu saç kesimi ve rengiyle oldukça modern ve sofistike bir görüntü elde eden Merve Boluğur’un bu saçları oldukça beğenilse de sanatçının siyah renge geri dönmesini bekleyen hayranlarının sayısı hiç de az değildi.

Bunların dışında saçlarını bir dönem daha da kızıl yaptıysa da bu saç renginin kendisine hiç yakışmadığını düşünerek hemen saçlarının rengini değiştirmiştir. Merve Boluğur’un uzun süre kullandığı renklerden bir tanesi ise uçları gri olan saç modelidir. Bu şekilde de oldukça hoş bir görüntü elde eden güzel oyuncu bir süre sonra bu saç şeklinden de sıkılıp tamamen siyah olan saçlarına geri dönmüştür. Saçlarının bu kadar işlem görmesine rağmen hala canlı ve parlak olmasına da dikkat çekeriz. Saçlarınızın rengi koyuysa siyah saç rengi saçınızda daha uzun kalacaktır ancak eğer sarı gibi açık bir saç renginiz varsa o zaman oldukça hızlı akacaktır. Ancak bir iki hafta sonra tekrar boyarsınız ve saçınız yeni koyu rengine kolayca alışır.

Bir önceki yazımız olan Koyu Kumral Saç Modelleri başlıklı makalemizde Koyu Kumral Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.