Kahverengi Saçlara Renk Katacak 20 Harika Fikir

Kahverengi Saçlara Renk Katacak 20 Harika Fikir

Kahverengi saçlar- çekici, güzel ve kesinlikle göz alıcı. Fakat bütün diğer renkler gibi uzun süre kullanıldığı zaman biraz sıkıcı olabilir. Eğer saçlarınızı biraz hareketlendirmeyi düşünüyorsanız, ya da saç stilinizi tamamen değiştirmek istiyorsanız, bu kahverengi saçlar arasında aradığınızı bulabilirsiniz.

Altın ombreler ile parlayan bir saç stilini mi tercih edersiniz? Ya da dağıtılmış renklendirmeler ile daha minimalist bir görünüm mü elde etmek istersiniz? Seçim yapabileceğiniz birçok stil mevcut, bu seçenekleri gördükten sonra koyu renkli saçlarınız için şükredeceksiniz.

Uzun Saçlar İçin Açık Renkli Ombre Balyaj Saç Stili

Ombre şu an da en çok kullanılan saç renklendirme seçeneklerinden biri, bunun sebebini de yukarıdaki renklendirmenin güzelliğinden anlayabilirsiniz. Renklendirmeleri üst kısımlara atmak yerine açık renkleri uç kısımlarda kullanarak saçlarınızın doğal rengini ön plana çıkarabilirsiniz. Bu değişiklik ile doğal görünümüzü koruyabilirsiniz, uzun saçlarda harika bir görünüm sağlayan bu modeli kısa saçlarda da tercih edebilirsiniz.

Kahverengi,Kül İkilisi: Uzun ve Dalgalı Saçlar İçin Ombre

blank

Her adımında etkileyici olmak bazı kadınların ulaşmak istediği şeydir ve bu harika ikileme ile istediğiniz bu etkiyi bırakabilirsiniz. Koyu renkli dipler oldukça etkileyici ve alt kısımlardaki açık renklerin ön plana çıkmasını sağlıyor. Fakat geçişi biraz daha yumuşak hale getirmek ve saça biraz daha renk katmak için orta kısımlarda kül rengi kullanılmış. Dolgun ve uzun saçlarınızda bu renkleri kullanarak harika bir görünüm elde edebilirsiniz.

Harika Altın Balyaj: Omuzlarda Saçlar İçin Şık Saç Stili

Açık renkli saçları olan ve doğal renklerini olabildiğince korumak isteyen bayanlar bu saç stili ile saçlarına farklı bir boyut katabilirler. Bunu sağlamanın oldukça kolay ve etkili yollarından biri ise balyaj saç boyama tekniğidir, ve saç renginize yakın bir renk tercih etmelisiniz. Sonuç ise oldukça doğal ve güneşle öpülmüş harika bir görünüm olacaktır.

Bal Rengi Ombre

Söz konusu esmerlerde ombre saç fikirleri olduğu zaman birçok farklı rengi kullanabilirsiniz. Bu kadın ise oldukça hoş ve güzel bir görünüm için saçlarının alt kısmında sıcak bir bal rengi ve ufak kızıllar kullanmış. Bu ışıklandırıcı zıtlık ise ten rengi ile harika şekilde birleşmiş.

Altın ve Kahverengi Balyaj Saç Stili

Sonbahar oldukça sıcak ve çevremizdeki dökülen yaprakların güzelliğini bizimle birleştirecek güzellikte bir saç stilini gerektirir; bu stil ise tam olarak bunu yapıyor. Altın ve kahverengi balyaj kahverenginin tatlı ve yumuşak güzelliğini, hafif bir kızıllıkla ve dalgalarla bitiren bir yapıya sahip.

BRONDE

blank

Bronde rengini Hollywood’un en büyük isimlerinde gördük, ve bu rengi denemeye karar verdik, sonrasında ise herkesin tercih etme sebebi anlaşıldı tabi ki! Bronde kahverenginin ve sarının en güzel karışımı, güzel bir bitiş için mükemmel bir karışım. Saçlarınızı bir tarafa atın ve gözleri üzerinize çekecek bir görünüm için biraz saç spreyi kullanın.

Katlı Açık Renkli Balyaj

Dolgun saçlara sahip olmak birçok kat eklemek ve bu katları farklı uzunlukta tutmak kadar kolay, üst kısımlar kısa alt kısımlar ise daha uzun olmalıs. Buradaki zıtlık harika, fakat eğer biraz daha hacim katmak isterseniz bir rengin açık ve koyu tonlarını kullanabilirsiniz. Bu fotoğraftaki balyaj bize sonbaharı ve bu zamanlar için şükretmeyi hatırlatıyor.

Açık Altın Ombre

Çılgın bir zıtlık mı? Evet, lütfen! Açık altın kahverengi renkteki bitişler sarı, turuncu ve bir sürü açık ve parlak renklerle süslenerek koyu renkteki dipler ile harika bir zıtlık oluşturmuş. Bu altın rengi bitişleri daha iyi göstermek için saçlarınızı dalgalandırabilirsiniz.

Sarışın Işıklandırma İle Yüzünüzü Çevreleyen Dalgalar

70lere uzanan harika bir duygu için ve saçlarınızın daha dolgun ve çok boyutlu görüşmesi için bu stili kullanabilirsiniz. Saçın dip kısımları koyu kahverengi ile başlıyor ve sarışın uçlara sahip olacak şekilde gittikçe rengi açılıyor. Yüzü çerçeveleyen kesimler her yaştan kadın için harika, özellikle de doğal olarak gevşek dalgalarınız varsa, bu stil tam sizin için demektir.

Altın Rengi Ombre

Hangi kadın altın rengini sevmez? Yüzük olsun, bileklik olsun ya da saçlarınızda olsun, altın rengi parlar ve uzaklardan bile kendisini gösterebilir, bu yüzden bu ombre gerçekten harika. Koyu renkleri, alt kısımlardaki altın renginin daha hoş parlamasını sağlayacak şekilde koyu, bu da harika bir görünüm oluşturuyor. Dolgun ve kalın dalgalar ile bu tarz harika bir görünümü daha hoş hale getirebilirsiniz.

Koyu Sarışın

Esmerliğinizi bir parça hafifletmek için bu tarz koyu sarışın renkleri tercih edebilirsiniz. Bu rengin yüzünüzü aydınlatma ve size daha taze daha genç bir görünüm verme özelliği var, bu yüzden de her yaşta kadın için harika bir saç stili. Su harika zıtlığa bir bakar mısınız!

Kül Kahverengi Dalgalar

Bu renk inkar edilemez şekilde havalı, hem sıcak, hem akıllıca hem de göz alıca. Esmerliğini hareketlendirmek isteyen hanımlar için harika bir seçenek, dalgalandırmalar ise size daha feminen bir görünüm kazandıracak.

Kül Kahverengi Dalgalı Saç Stili

blank

Bazen saçlarınızı tek tonda bırakmak iyi olabilir, özellikle eğer kalın saçlarınız varsa ve daha fazla boyuta ihtiyacınız yoksa. Bu koyu kül kahverengi saçlar gerçekten harika, özellikle de kaşların alt kısımdaki kalın dalgalanmalar. Hem sevimli, havalı bir görünüş, aynı zamanda da biraz çeşitlilik sahibi.

Kül ve Kahverengi Karışımı Dalgalar

Harika miktarda kül rengi ve harika miktarda koyu kahverengi, bu görünüm gerçekten mükemmelliğe sahip. Gerçekten basit bir renklendirme fikri, aynı zamanda diplere de çok fazla müdahale etmenize gerek kalmıyor. Hem doğal hem çekici duruyor, hele bir de plajda doğal dalgalar edinirseniz!

Zengin Altın

 

Böyle çekici ve asil bir altın rengini tercih ettiğiniz zaman, bu bebeklerin gerçekten güzel şekilde parıldaması için bazı parlatıcı ürünler kullanmalısınız! Bu kadının saçları hipnoz edici ve gerçekten nefes kesici, bu seksi hacme sahip olmak içinse hafif dalgalar ekleyebilirsiniz.

Bal Rengi Balyaj

Bal, mmm gerçekten lezzetli! Bal dolu bir kaşığı afiyetle ağzınıza da götürüyor olsanız, bu şekilde de olsa bal renginin tadını çıkarabilirsiniz. Kıvırcık saçlı kişiler için bal rengi balyaj gerçekten harika bir denge oluşturabilir.

Minimal Vurgular

Minimal vurgular mı? MAKSİMUM ETKİ; özellikle de saçlarınızın mükemmel görünmesini istiyorsanız! Saçlarındaki harika vurgular saçların üst kısımlarının koyu rengiyle harika bir birleşim oluşturmuş, bu iki rengin karışımı ise ten rengiyle harika bir uyum sağlamış. Peki ya o uzun, salaş dalgalar? Göz alıcı!

Kül ve Sarışın Ombre Balyaj Saç Stili

Eğer oldukça koyu kahverengi saçlara sahipseniz, hatta saç renginiz siyaha yakınsa, daha sağlam zıtlıklar oluşturmak isteyebilirsiniz, o zaman da bu kül ve sarışın ombreyi kullanmalısınız. Bu iki renk birlikte hem cesur hem de zeki duruyor, birçok farklı vurgulama sayesinde gerçekten harika ve çok boyutlu bir görünüm.

Koyu Gümüş Uçlar

Saçınızın tamamını gümüş rengine boyamak biraz aşırı gelebilir, bu yüzden de bu harika gümüş rengini saçlarınızda kullanmak için böyle eşsiz bir yol uygulayabilirsiniz. Biraz daha hacim ve daha feminen bir dokunuş için ve gördüğünüz herkesin aklını başından almak için biraz dalga ekleyebilirsiniz.

Dumanlı Kahverengi

O seksi “dumanlı” efekti, rüyalardan çıkmış hissini bu şekilde koyu renkte saçlarınızla yakalayabilirsiniz. Araya bazı kül rengi sarılar ve griler atabilir, bu sayede de daha eşsiz ve göz alıcı bir dumanlı görünüme sahip olabilirsiniz. Feminen bir dokunuş için dalgalar eklemeyi unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.