Yazlık Saç Modelleri

Yazlık Saç Modelleri

Yazlık saç modelleri ile saçlarınızda özgür bir hava yaratabilirsiniz. Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte saçlar için çeşitli modeller aranmaktadır. Bu modeller ile yaz mevsiminde hem kendinizi daha rahat hissedebilir hem de şık görünebilirsiniz.  İşte birbirinden güzel yazlık saç modelleri;

Yarım atkuyruğu

Yazlık saç modelleri arasında olmazsa olmaz modellerden biri yarım at kuyruğudur. Saçınıza yarım atkuyruğu yapabilir ardından sevdiğiniz bir kurdele ya da fuları tokanızın etrafına takabilirsiniz. Kurdele ile yapmış olduğunuz bu model yaz esintilerini hissettirmektedir.

Atkuyruğu

Atkuyruğu her mevsim tercih edilmekle birlikte yaz aylarının da gözdesidir. Saçlarınıza dalgalı görüntü verebilir, bir yandan da yapmış olduğunuz atkuyruğu modelini çeşitli aksesuarlar ile süsleyebilirsiniz.

Dalgalı yarım topuz

Dalgalı yarım topuz modelini elde etmek için saçlarınızı alt ve üst olmak üzere iki parçaya ayırın. Ayırmış olduğunuz parçadan üst kısımda kalanı ile topuz yapın. Alt kısımda kalanı sallandırın ve dalgalı hale getirin.

Balık sırtı örgü

Balık sırtı örgü yazlık saç modelleri arasından seçebileceğiniz diğer bir modeldir. Bu model ile kolay bir şekilde şık görünebilirsiniz.

Toplanmış örgü

Saçınızı normal bir şekilde at kuyruğu yaparak toplayın. Ardından topladığınız kısmı örün. Toplanmış örgü modelini kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

Dalgalı saç modeli

Yazlık saç modelleri arasında dalgalı saç modeli en çok tercih edilen seçenekler arasında yerini almaktadır. Siz de dalgalı hale getirdiğiniz saçınızı bandana takarak daha güzel hale getirebilirsiniz.

blank

Dağınık topuz

Yaz aylarında dağınık topuz modeli ile hem rahat hem de oldukça şık görünebilirsiniz. Dağınık topuz modelini spor kıyafetleriniz ile birlikte kullanabilirsiniz.

Boksör Örgü

Boksör örgü ile yaz günlerinde gereken şıklığı yakalamanız mümkün. Boksör örgü, saçlarda çeşitli işlem yaptırmayı gerektirmeden elde edebileceğiniz bir modeldir. Elde edeceğiniz örgüyü eşofman takımları ile dahi tamamlamanız mümkün.

XXL Örgü

XXL örgü, saçta oluşturduğu görüntü ile saçları olduğundan daha hacimli göstermektedir. Siz de yaz aylarında tercihinizi bu örgüden yana kullanabilirsiniz. Bu örgü yazlık elbiselerin ya da şortların üzerine kolayca uyum sağlamakta ve kişilere şık görüntü katmaktadır.

Elbise modellerinde yeni trend başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan 2021 Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2021 Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.