2021 Saç Modelleri

2021 Saç Modelleri

2021 saç modelleri ile saçınıza güzel şekiller verip modern bir görünüm elde edin. Sizler için 2021 saç modellerini inceleyip bu yazıda bir araya getirdik. Sizler de 2021 saç modelleri arasından yüzünüze ve saçınızın yapısına uygun olanı seçin ve istediğiniz görüntüye kavuşun.

Kısa Saç Modelleri

Kısa saçları seviyorsanız ve kendinize yakıştırıyorsanız yazımızdaki kısa saç modelleri ile saçınıza istediğiniz şekli verebilirsiniz. 2021 saç modelleri arasında kısa saç modelleri kendini öne çıkarıyor.

1) Pixie Saç Modeli

Genellikle saç konusunda cesur olmayı tercih eden kadınların başvurduğu bir saç modelidir. Oval yüz sahibi kadınlar için uygun bir modeldir. Pixie saç modeli ile saçınıza farklı bir hava katmasının yanı sıra pratik kullanımıyla size rahata kavuşturacak.

2) Bob Saç Modeli

Bob saç modeli sıkça tercih edilen bir modeldir. Özellikle bu saç modeline romantik dalgalar eklendiğinde daha şık ve güzel bir hale gelmektedir. Saçınızı çene hizasında ve küt olarak kestirdiğinizde iddialı bir görünüme kavuşacaksınız.

 

3) Küt Saç Modeli

Küt saç modeli kısa saçlı kadınların vazgeçilmez modellerinden biridir. Küt saç modeli geçmişten günümüze her dönemde kendi yerini korumayı başarmış bir modeldir. Zaman zaman bazı ünlüler de bu saç modelini tercih edip gündemde kalmasında etkili oluyorlar.

Ayrıca saç modelinizde yüz şeklinizi iyi bilmeniz kendiniz için daha uygun bir modeli seçmenizi sağlayacaktır. Eğer ki yuvarlak bir yüze sahipseniz saçlarınızı ortadan ayırarak yanaklarınızı kapatabilirsiniz. Ya da kalp şeklinde bir yüze sahipseniz saç ayrımlarınızı keskin tutabilirsiniz. Ayrıca alnınıza kapatan perçemlerle yüz şeklinize orantı katabilirsiniz.

Uzun Saç Modelleri

Uzun saç modelleri arasında bu dönem özellikle ekstra uzun saçlar kendini göstermekte. Saçını uzatarak bu modele ayak uydurmak isteyen kadınlar saçlarını uzatırken aynı zamanda güçlenmesine dikkat etmelidirler. Uzun saç kullanan hanımlar doğal dokunuşlarda bulunarak saçlarını yıpratmamaya özen göstermeyi unutmamalılar. Ayrıca modası hiç geçmeyen kaküllerde uzun saç modelleri için oldukça uygun bir görünüm sağlayacaktır. Yine uzun saç modelleri içinde özellikle ıslak görünüme sahip saçlar sezonun trenlerinden biri olacak. Islak görünümlü saç modelleriyle doğal bir duruş elde edilmesinin yanı sıra maskülenliğinizi de ortaya koyabilirsiniz.

 

En güzel gelin başı modelleri başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan Günlük Kombinler İçin Saç Modelleri başlıklı makalemizde Günlük Kombinler İçin Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.