Saç Kesim Modelleri

Saç Kesim Modelleri

Saçlar özellikle de kadınların en önemli aksesuarlarıdır. Bu nedenle de kendilerine uygun ve trend saç kesim modelleri ile tarzlarını yansıtmaktadırlar. Bu noktada özellikle de son dönemlerin en çok tercih edilen saç kesim modellerini merak eden hanımlar için bu modelleri bir araya getirdik. İşte son dönemlerin en çok tercih edilen saç kesim modelleri..

Pixie Saç Kesimi

Rahat olmaya önem veren kadınlar için son derecede modern bir model olan pixie saç kesimi en güzel kısa saç modelleri arasında yer alıyor. Hem doğal hem de modern görünmek isteyen hanımlar kısa saç tercihleri için kesinlikle bu modeli deneyebilirler.

Küt Saç Kesimi

Küt saç kesimi de gerek kısa gerekse de orta boylarda olsun son dönemlerin en çok beğenilen saç modelleri arasında yer alıyor. Bu saç kesimi özellikle de kâkül ile birlikte tercih edilerek son derecede cazibeli bir görünüm elde ediliyor.

Katlı Saç Kesimi

Son zamanlarda en çok tercih edilen ve trend haline gelen saç kesimi modellerinden bir tanesi de katlı saç kesimidir. Saç uçlarının aynı uzunlukta olması ancak farklı hatlara düşmesi şeklinde kesilen bu model her uzunluktaki saç modelleri için kullanılabiliyor. Katlı saç kesimi yine saç uçları yıpranmış olan kadınlar tarafından da sıklıkla tercih ediliyor.

Undercut Saç Kesimi

Altların kısa ve üstlerin uzun bırakıldığı bu saç kesim modeli de oldukça cesaret isteyen saç modellerinden bir tanesidir. Son dönemlerin en çok tercih edilen saç modellerinden birisi olan bu kesimde bağlantılı ve bağlantısız olarak saçlar iki grup şeklinde oluyor. Son derecede modern ve spor şıklıkta olması nedeniyle özellikle de gündelik hayatlarında spor şık olmayı tercih eden kadınlar tarafından kullanılıyor.

blank

Freshcut Saç Kesimi

En trend saç modelleri arasında yer alan başka bir model de Freshcut saç kesimi. Bu saç kesim modelinin özellikle de doğal bir görünüm oluşturması sıklıkla tercih edilmesini sağlıyor. Belli belirsiz yerlerde saç içerisinde katlar bulunuyor. Saçların daha hareketli ve modern görünmesi nedeniyle oldukça ilgi çekici bir görünüm oluşturuyor.

Kızıl saç kimlere yakışır başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.