20 Saç Renklendirme Fikri: Platin Sarısı Saçlar

20 Saç Renklendirme Fikri: Platin Sarısı Saçlar

Platin sarısı, söz konusu yaz ve bahar ayları olduğu zaman popülaritesi on kat daha artan bir saç rengidir. Parlak, etkili ve kesinlikle etkileyici bir görünüme sahip- biz bu renge doyamıyoruz. Platin sarısı bazıları için biraz korkutucu bir renk olabilir, çünkü bir ker bu rengi tercih ettiğinizde devam ettirmeye de kararlı olmanız gerekiyor. Fakat biz, platin sarısının gerekli çabaya değen bir renk olduğunu size gösterecek harika sonuçlar ortaya koymak için buradayız.

Platin sarısı göz alıcı, vurucu ve gerçekten cesur bir renk, bu yüzden kalp hastalığınız varsa tercih etmek istemeyebilirsiniz. Sarının bu etkileyici ve söz alıcı tonu dikkatleri üzerine çekecektir tabi ki bu da pozitif etkisiyle istediğiniz sonuçları verecektir. Platin sarısını tercih etmek gerçekten cesaret isteyen bir iş -fakat bu renkten pişmanlık duyma ihtimaliniz neredeyse sıfır, bunu galerimizdeki kadınlar kanıtlıyor zaten. İşte yeni görünüşünüz için ilham alabileceğiniz 20 harika platin sarısı saç stili.

Önleri Uzun Pixie Saç- Kısa Saç Stili

Önleri Uzun Pixie Saç Kısa Saç

 

Pixie saç kesimi ve dalgalar- en sevdiğimiz iki şey. Mükemmel bir görünüş için neden bu ikisini buluşturmayasınız? Saçlarınızı küt keserek ve sonrasında da önlerdeki kısımları uzun bırakıp arkada katlar oluşturarak devam edebilirsiniz. Saçın uzun kısımlarına olabildiğince çok dalga ekleyin. Tabi ki bu harika görünüş için platin sarısını tercih etmeyi de unutmayın!

Katlı Platin Rengi Kısa Saç Kesimi- Kalın Saç Telleri için Kısa Saç Stilleri

Katlı Platin Rengi Kısa Saç Kesimi- Kalın Saç Telleri için Kısa Saç StilleriSaçın dokusu her şeyidir -özellikle de söz konusu kısa saç olduğu zaman. Bu harika görünüme sahip olmak için saçlarınızı platin rengine boyamanız ve pixie saç kesimini tercih etmeniz yerterlidir. Saçın bir kısmını diğerinden biraz daha uzun tutmalı, bu sayede de havalı bir perçem oluşturmalısınız. Daha havalı bir görünüm için saçlarınıza biraz saç şekillendirici uygulayabilir, daha canlı durmalarını sağlayabilirsiniz.

Platin Sarısından Mor Ombreye- Dalgalı Küt Saç Stili

 

Platin Sarısından Mor Ombreye- Dalgalı Küt Saç StiliMor ve platin sarısı birlikte harika görünüyor – yukarıdaki saç stilinden de bunu kolayca görebilirsiniz! Bu harika stile sahip olmak için platin sarısı saçlarınızın uç kısımlarına mor renkte ombre ekleyebilirsiniz. Saçlarınızı omuz uzunluğunda tercih etmelisiniz. Daha havalı bir görünüm için ise saçlarınıza kulağınızın yanından başlayan bukleler ekleyebilirsiniz.

Platin Sarısı Dalgalar -Balyaj Uzun Saç Stili

 

Platin Sarısı Dalgalar -Balyaj Uzun Saç StiliDalgalar saçlar için harika bir şekillendirme şeklidir. Hem romantik hem stil sahibi, size özel günler için harika bir model olacaklardır, tekrar ve tekrar. Bu tarz dalgalar özellikle de platin sarısı saçlarda harika gidiyor. Hadi bakalımé Saçlarınızı olabilecek en parlak sarı renge boyamalısınız. Diplerden uçlara kadar romantik dalgalar da eklediğiniz zaman, voila!

Dümdüz Saçlarda Sarı Işıltılar – Orta Uzunluktaki Saçlarda Ombre, Balyaj Saç Stilleri

 

Dümdüz Saçlarda Sarı Işıltılar - Orta Uzunluktaki Saçlarda Ombre, Balyaj Saç StilleriBazen harika platin rengi saçlarınızı sergilemenin en güzel yanı saçlarınızı dümdüz ve salaş bir şekilde bırakabilirsiniz. Bu harika modele sahip olmak için saçlarınızı biraz uzun bir küt şeklinde kestirmelisiniz, saçlarınızın uç kızımları omuzlarda olmalı ve arkaya doğru biraz daha kısalmalıdır. Saçlarınızı olabildiğince düzleştirin, sadece uçlarını biraz etkili olması için arkaya doğru atabilirsiniz.

Sarı Saçlarda Plaj Dalgaları – Dalgalı Küt Saç Stili

 

Sarı Saçlarda Plaj Dalgaları - Dalgalı Küt Saç StiliPlaj dalgaları ve sarı ışıltılar siyah ve beyazın birbirini tamamlaması gibi birbirlerini tamamlarlar. Bu yüzden de eğer platin sarısı saç rengine sahipseniz, plaj dalgası yapmayı öğrenmeniz gereklidir. Saçlarınızı çenenizde ya da biraz daha uzun kestirmelisiniz. Saçlarınızın uçlarına kadar salaş dalgalar oluşturmalısınız. Dalgaları açmak ve daha canlı bir görünüme sahip olmak için parmaklarınızla saçlarınızı dağıtabilirsiniz.

Platin Sarısı Bukleler- Salaş, Balyaj Saç Stili

Platin Sarısı Bukleler- Salaş, Balyaj Saç Stili

Kalabalığın içinde ayrılmanız için saçlarınızın tek bir tonda platin sarısı olması gerekmiyor elbette. Neden platin sarısını daha koyu sarı renkler için ışıltı olarak kullanmayasınız? Bu, rengin canlı şekilde ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Saçlarınzın rengi oturduğu zaman, saçlarınızı çene uzunluğunda kestirmelisiniz. Canlı bir görünüm için de bukleler ekleyebilirsiniz.

Mordan Platin Rengine Düz Saç Stili

Mordan Platin Rengine Düz Saç StiliMor ve platin rengi bizim doyamadığımız ikililerden bir diğeri! Saçlarınızın diplerini mora boyayabilir, saçlarınızın uzunluğuna göre platin rengine geçiş yapabilirsiniz. Bu renk geçişi için ombre kullanabilirsiniz. Saçlarınızı uzun, düz ve salaş bırakarak bu güzel rengi harika şekilde sergileyebilirsiniz. Tabii bu renklendirme dalgalı saçlarda da harika duracaktır!

Platin Sarısı Pixie Saç Stili

Platin Sarısı Pixie Saç StiliKısa pixie saç kesimini şekillendirmek biraz zor olabilir, fakat harika sonuçlar için tek yapmanız gereken doğru şekli tercih etmek. Saçlarınızın alt kısımlarını olabildiğince kısa kestirerek işe başlayabilirsiniz. Alt kısımları kısa ve açık tutmalısınız, yüzünüzü çerçevelemek için de perçemler kullanabilirsiniz. Saçlarınızı platin sarısına boyayabilir, yüzünüzü saran perçemleri harika şekilde şekillendirebilirsiniz.

Dokulu İki Katmanlı Pixie Saç Kesimi

Dokulu İki Katmanlı Pixie Saç KesimiStilinizi tazelemenin en güzel yollarından biri platin sarısı pixie stili kesilmiş saçlarınıza katmanlar eklemektir. Bu harika stile sahip kadına bakın mesela. Saçınızın alt kısmını tıraş ederek işe başlayabilirsiniz. Saçınızın kalan kısımlarını biraz daha uzun tercih edebilirsiniz, fakat daha havalı bir görünüm için buraları da katlı tutmayı unutmayın. Cesur olun, yaratıcı olun ve sonuç sizi şaşırtacaktır!

Buz Sarısı Düz Saçlar

Buz Sarısı Düz SaçlarBu kadının koyu renkteki saç dipleri sıcak sarı renk saçlarıyla öylesine zıtlık oluşturuyor ki, sonunda saçların diplerinden uçlarına kadar platin sarısı kullanılmaya karar veriliyor. Biz bu saç stilinin harika olduğuna inanıyoruz- ve umuyoruz ki siz de aynı fikirdesinizdir! Bu metalik sarı renk saça harika bir hava katıyor, buz rengi bitişi ile ise oldukça salaş bir havaya sahip.

Platin Rengi Asimetrik Kısa Saç

Platin Rengi Asimetrik Kısa SaçBu harika kısa platin rengi saç ve gri bitişleri o kadar harika görünüyor ki- son zamanların en trend stillerinden biri bu! Bu hanım güzel saçlarını kısa şekilde kestirmiş, saçın bir kısmı uzun şekilde tercih edilmişken diğer kısmı ise daha kısa ki bu da saçların yüzü harika şekilde çerçevelenmesini sağlıyor.

Platin Sarısı Salaş Dalgalar

Platin Sarısı Salaş DalgalarBu gerçekten göz alıcı saç stili platin sarısını, sarının daha sıcak renkleri ile birleştirmiş ve harika bir sonuç ortaya çıkmış. Saçın hemen hemen her yerinde platin sarısı ışıltılar mevcut, yüzün çevresinden başlayan bu ışıltılar resmen güneşle öpülmüş görünümü sağlıyor. Bu mükemmel silüeti sergilemek için ise dalgalı bir saç stili tercih edilmiş.

Platin Sarısı Balyajlı Küt Saçlar

Platin Sarısı Balyajlı Küt SaçlarBu inanılmaz modern kadın saçlarında platin sarısını oldukça harika şekilde kullanmış, saçın dip kısımlarında sarının daha sıcak ve daha koyu tonları kullanılmış ve uçlara doğru gidildikçe saçta platin sarısı balyajlar işlenmiş durumda. Bu harika saçlarda küt bir model kullanarak ve dalgalarla saçları sergileyerek oldukça canlı ve güzel bir sonuç elde edilmiş.

Uzun Küt Saçlarda Platin Sarısı

Uzun Küt Saçlarda Platin SarısıBu kadın gördüğümüz en havalı uzun küt saçlara sahip! Bu harika uzun küt saç stilinin arka kısımları biraz daha kısa tercih edilmiş, bu sayede de yüzü saran kısımlarda daha uzun bırakılan saçlar çene kısmında asimetrik bir çizgi oluşturmuş. Bu modelde platin sarısı rengini tercih ederek saçın köklerinden uçlarına harika bir görünüme sahip olması sağlanmış.

Arkaya Atılan Platin Sarısı Işıltılar

Arkaya Atılan Platin Sarısı IşıltılarBu kadın gördüğümüz en güzel yaz stillerinden birine sahip olmak için sarının farklı tonlarında, farklı boyutlarda ışıltılar kullanmış. Bu düz ve havalı saçlarda bazı kısımlarda altın sarısı renk kullanılırken bazı kısımlarda da platin sarıları kullanılmış, saçlar düzleştirilerek arkaya atılmış ve gerçekten göz alıcı bir görünüm elde edilmiş.

Havalı Dalgalarla Platin Sarısı

Havalı Dalgalarla Platin Sarısıİki harika saç rengine sahip olabilecekken neden tek bir taneyle yetinesiniz? Bu harika kadının kuaförde yaptırdığı şey de tam olarak bu olsa gerek! Saçların uç kısımlarında kullanılan parlak platin sarısı saçlar uç kısımlarda pembe ile birleştirilmiş, bu harika ombre saç stili ise salaş dalgalar ile şekillendirilmiş.

Sarı Salaş Küt Saç

Sarı Salaş Küt SaçBu harika saç stili saçın üst kısımlarında kullanılan koyu renk ve uçlardaki platin sarısı saçlar ile harika bir hal almış. Bu stilde arkadan öne harika bir renklendirme yapılmış, yüzü çerçevelemek için ise çeneye yakın kısımlar daha uzun tutulmuş. Saçları şekillendirmek için ön kısımlarda hafif dalgalar kullanılmış, bu da harika platin tonunun öne çıkmasını sağlamış.

Düz, Salaş ve Sarı

Düz, Salaş ve SarıBazen saçlarınızdaki güzel renklendirmeyi göstermenin en güzel yollarından biri saçlarınızı düzleştirmek ve renklendirmenin kendisini göstermesine izin vermektir; bu kadının yaptığı ise tam olarak bu. Saçlar tek bir yana ayrılmış ve platin sarısı saçların harika şekilde sergilenmesi sağlanmış, harika!

Sarı Bukleler

Sarı BuklelerSaçlarında platin sarısı ışıltılar kullanmayı seçen kadınlardan bir diğeri de bu, bu göz alıcı modelde harika bir sarı renk kullanılmış ve bir başka ton ile harika şekilde birleştirilmesi sağlanmış. Saçların uç kısımları bukleler ile tamamlanmış ve renk geçişleri mükemmel şekilde sergilenmiş.

Umuyoruz ki söz konusu saçlarınızı renklendirmek olduğunda platin sarısının çok güçlü bir renk olduğunu görmenize yardımcı olmuşuzdur. Hem hareketli hem de heyecan verici bir renk bu. Hangi sarının sizin için daha uygun olduğunu yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz! İşte, platin sarısı cesur olabilir ama aynı zamanda çok da güzel! Umuyoruz ki size sarı rengi saçlarınızda denemeniz ve ne kadar eğlenceli olduğunu görmeniz konusunda yardımcı olmuşuzdur.

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.