Kısa Saç Modelleri

Kısa Saç Modelleri

Son dönemlerde hanımlar tarafından özellikle de kısa saç modelleri tercih ediliyor. Bu modellerin kolay kullanımı, rahat olması ve son derecede trend hale gelmesi nedeniyle birçok kadın artık saçlarını kısacık kestiriyor. İşte bu yılın en trend kısa saç modelleri..

Katlı Kısa Saç Kesimi

Son derecede şık ve modern görünmek isteyen hanımlar katlı kısa saç kesimi modeli ile bu isteklerini gerçekleştirebilirler. Bu model sayesinde saçlar hacim kazanırken aynı zamanda bütün kırıklar da geride kalmaktadır. Bu yüzden de özellikle saçları cansız ve yıpranmış olan hanımların en sık tercih ettikleri modellerden bir tanesi.

Pixie Kısa Saç Kesimi

Büyük bir cesaret örneği olan bu model özellikle de konforlu olmayı seven cesur hanımlar tarafından tercih edilmektedir. Son derecede kolay bir kullanımı olmasıyla beraber en iddialı modeller arasında yer alıyor.

Bob Kısa Saç Kesimi

Neredeyse bütün yüz tipine yan bu model hanımlar arasında en çok tercih edilen modellerden bir tanesidir. İstek kısa ister uzun olsun bu saç kesim modeli kesinlikle popülerliğini yitirmiyor. Bob kısa saç kesimi modelleri saçları daha hacimli ve bakımlı bir hale getiriyor. Bu nedenle de özellikle saçları çok yıpranmış olan hanımlar bu modeli sıklıkla tercih ediyor.

Lob Saç Kesimi

Daha çok saçlarını kısa kestirmek ancak çok kısa olmasına cesaret edemeyen kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Saç uzunluğu genellikle orta boy olacak şekilde kesilen bu model de saçların hacim kazanmasını sağlıyor.

Kâküllü Küt Kesim

Küt saç kesimi artık bir klasik haline gelmiş olsa da özellikle de kâkül ile birlikte kullanıldığında son derecede cesur ve cazibeli bir hal almaktadır. Genellikle kulak ve çene hizasında yapılan bu kesimler oldukça da kullanışlı olmaktadır.

blank

Asimetrik Kısa Saç Kesimi

Hem spor hem de şık görünmek isteyen hanımların en çok tercih ettikleri saç kesim modellerinden bir tanesi de asimetrik kısa saç kesimidir. Bu modelin son derecede pratik bir kullanma sahip olması nedeniyle birçok kadın tarafından tercih edilmektedir. Hem oldukça modern hem de sade bir görüntüye ulaşmayı sağlamaktadır.

Kumral saç rengi kimlere yakışır başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.