En Güzel Gelin Başı Modelleri

A+
A-
En Güzel Gelin Başı Modelleri

Düğünlerde gelinleri en çok yansıtan detay gelin saçları olduğu için birçok gelin adayları en güzel gelin başı modelleri arasında kendilerine uygun seçimleri yapmayı istiyorlar. Bu noktada gelin adayları aylar öncesinden bakım, renk, boy ve model gibi konularla yakından ilgileniyorlar. İşte merak edenler için en güzel gelin başı modelleri..

En Güzel Gelin Topuzu Modelleri

Düğünlerinde topuz yaptırmayı tercih eden gelin adayları en güzel gelin topuzu modelleri ile bu özel gecelerinde oldukça iyi görünmeyi ister. Düğünde adeta bir prenses gibi son derecede ihtişamlı ve güzel görünmenin yolu taçla süslenmiş gelin topuzu modelleridir. Bu modellerde genellikle saçın doğal renginden birkaç ton açık gölgelendirmeler yapılır. Ardından da yapay bukleler verilerek saç doğal dalgalarla toplanır. Geniş alın yapısına sahip olan gelinlerde kâkül detayı da verilerek en özel günlerinde daha güzel görünmeleri sağlanır.

Dalgalı Gelin Başı Modelleri

En özel günlerinde saçlarını serbest bırakmak ve omuzlarında hareketle dans etmesini isteyen gelin adayları dalgalı gelin başı modelleri ile istedikleri görünüme ulaşabilirler. Özellikle de uzun saçlı gelin adayları dalgalarla yarım toplanmış saç modellerini tercih ederler. Daha oryantal bir görünüm elde etmek isteyen gelin adayları alınlarından geçen zincir süsler de kullanabilirler. Daha doğal ve masum görünmek isteyen gelin adayları da yandan beyaz çiçeklerle saçlarını süsleyebilirler.

Örgülü Gelin Başı Modelleri

Daha çok kır düğünlerinde tercih edilen örgülü gelin başı modelleri daha çok bohem tarzda ve doğal bir görünüm elde etmek isteyen gelin adaylarının tercihleridir. Daha çok kullanım kolaylığı nedeniyle geniş örgülü gelin başı modelleri tercih ediliyor. Bu gelin başı modelleri genellikle çiçek gibi detaylarla da süslenerek daha doğal ve hareketli bir görünüm elde ediliyor.

Kısa Saçlı Gelin Başı Modelleri

Düğünlerinden önce çoğu gelin adayı saçlarını uzatmak istese de kısa saçlı gelinler de etkileyici modellerle düğünlerinde son derecede şık ve etkileyici görünebilirler. Genellikle hareketli dalgalarla şekillenen gelin saçları kafes bir duvakla oldukça etkileyici görünebilir. Aynı zamanda orta uzunlukta olan saçlar da doğal dalgalar verilmesi ardından arkadan içe doğru toplanarak oldukça bohem tarzda bir gelin başı olabilir.

Yeni gelinlik modelleri başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan Yeni Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde Yeni Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.