19 Tatlı Fransız Örgülü At Kuyruğu Modeli

19 Tatlı Fransız Örgülü At Kuyruğu Modeli

Fransız örgüsü, saçlar için bütün dünyada kullanılan en ünlü modellerden bir tanesidir. Normal üçlü örgüden daha derin ve daha çok boyutlu bir görünüme ve tatlı bir bitişe sahiptir. Bu makalemizde sıradan bir at kuyruğundan çok daha farklı görünüşlere sahip, saçlarınızı canlandıracak modeller bulacaksınız.

Dekore Edilmiş Yüksek At Kuyruğu

blank

Bu görüntü çok havalı, en güzel kısmı da pek sık göremeyeceğiniz bir model ve belli bir duruşu olan kadınlar için ideal bir model. Bu yüksek at kuyruğu fransız örgüsü ile süslenmiş, yan taraftan alınan örgü ise saç bandı şeklinde at kuyruğuna eklenmiş, uç kısımlardaki dalgalar da etkinin katlanmasını sağlamış.n

İkili Fransız Örgüsü ve Normal At Kuyruğu

blank

Burada da hepimizin hayranı olduğu “okul kızı” havası mevcut, en güzeli ise yapımının çok kolay olması. İkili fransız örgüsü ile başlayacaksınız ve orta yükseklikte bir at kuyruğu ile havalı bir bitiş yapacaksınız. Hem masum hem de oldukça stil bir görünüm ile okul için favori modeliniz olabilir.

Hollanda Aksanlı Düşük At Kuyruğu

blank

Düşük at kuyruğunda eksik olan tek şey doygunluk, fakat artık öyle olması gerekmiyor. Saçınızın üst kısmında bu hollanda stili örgüyü kullanmanın en güzel yanı, normalde düz bir at kuyruğuna sahip olacakken saçlarınıza hacim ve dolgunluk kazandırması.

Üçlü Küçük Örgülü Yüksek At Kuyruğu

Hem egzotik, hem de çok kolay- bu farklı bir modele sahip olmak isteyip, çok abartmamaktan yana olan kişiler için harika bir model. Üç adet küçük fransız örgüsünü yüksek bir at kuyruğu ile kombinlemek- bayıldık.

Spiral Örgü

blank

Klasik bir yüksek at kuyruğunu sıradan ve sakin görünümünden kurtarım sofistike ve zarif bir görünüm elde etmek istiyorsanız, spiral örgüler kullanabilirsiniz. Bitiş kısmı temiz, klas ve siyah elbisenize harika uyum sağlayacak bir model.

Dolgun Dalgalı At Kuyruğu İle Yandan Örgü

blank

Bu örgülü at kuyruğu modeli hem aşağı hem de yukarı çekilebilir, hem hoş bir organizasyonda klas bir görünüme sahip olabilir, hem de sıradan bir günü bu modelle canlandırabilirsiniz. Bu görünüm süper feminen, ve dağınık dalgalar da saça derinlik ve hacim kazandırmış.

Toplamalı Fransız Örgüsü

blank

Saçın taç kısımlarından fransız örgüsü ile başlayıp, harika bir at kuyruğu şeklinde bitirilmiş bu model. At kuyruğunu orta yükseklikte tercih etmişler, bu sayede de örgü ile harika bir uyuma kavuşulmuş. Gümüş renginde sallanan küpeler ve harika bir elbise ile birleştirilince, mezuniyet balosu için harika bir model.

Yandan İkili Fransız Örgüsü

Yan taraftan fransız örgüsü kullanan insanların çoğu yüzün yan kısımlarından devam eder, fakat birkaç parçayı serbest bırakmak genel olarak görünüşü yumuşatacaktır. Bu modeldeki ikili fransız örgüsü kusursuz, ve dağınık dalgalı bir at kuyruğu ile kombinlenerek güçlendirilmiş.

Hollanda Stili Örgü ve At Kuyruğu

blank

Hollanda stili örgü fransız örgüsünün ters çevrilmiş hali gibidir. Hem hızlı hem trend hem de genel olarak uzun saçlarınızı bu örgüyle birleştirip bir at kuyruğu ile tamamladığınız zaman size daha feminen bir his katacak bir modeldir.

Kurdele Dağınık Örgü

Daha yumuşak ve dağınık bir görünümle feminen yanlarını parlatmak isteyen kadınlar için, bu harika bir yol. Bu modelde saçlara tatlı bir kurdele örgü katılmış, bu sayede de hem dağınık ve doğal bir modele sahip olunurken, hem de modele yenilik katılmış.

Alttan Örgü

At kuyruğunu normal bir şekilde kullanmak sıkıcı ve sıradan olabilir. Amacınız spor salonuna gidip ter atmak olsa bile, görünüşünüzü heyecanlandırmamak için bir sebep değildir bu! Bu alttan örgü hem tatlı, hem havalı ve aynı zamanda zor egzersizlerde de dayanabilecek bir yapıya sahip.

Hem Kalın Hem de Zarif Fransız Örgüsü

blank

At kuyruğu sadece normal günlerde ya da spor salonunda kullanılmak zorunda değildir, kolayca bir prenses havasına sahip olmanızı da sağlayabilirler. Bu model hem romantik, hem rahat hem de yandan alınan hacimli fransız örgüsü ile birlikte dolgun bir görünüm sağlıyor. Çok havalı!

Mohikan Hollanda Örgüsü

blank

Bu mohikan örgü modeli ile alanınızın dışına çıkın ve çıldırın! Mohikan saç modelinin erkekler için olduğunu kim söylemiş? Bu model hem uçlarda hem de havalı, bu sayede çok çılgın görünmeden farklı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Daha belirgin bir görünüm için saçlarınızı farklı renklendirmeyi de deneyebilirsiniz.

Tatlı Bir Kurdele ve İkili Fransız Örgüsü

blank

Pekala ciddi olalım hanımlar, bu görünüm dünya üzerindeki hem en masum hem de en feminen modellerden biri, hele de görüntüye bir kurdele eklenince kadınsı bir başyapıt çıkıyor ortaya. Bu harika modeli tamamlamak için olabildiğince azmakyaj kullanılmalı.

Yandan Alınan Dolgun Fransız Örgüsü

blank

Yan taraftan alınan at kuyruğu saçların alt ve diğer kısmını biraz boş bırakabilir, fakat bu modeli kullanarak harika bir şekilde o boşluğu doldurabilirsiniz. Saçın bir tarafından başlanan örgü devam ederek diğer tarafa taşınmış, burada da dağınık dalgalara sahip bir at kuyruğu ile tamamlanmış.

Fransız Örgüsü ve Günlük Yüksek At Kuyruğu

blank

At kuyruğu tarzınızı anında canlandırabilir, ve bu fransız örgüsünü ve at kuyruğunu birleştiren modeli kullanarak günlük modelinizi çok daha hoş şekilde tamamlayabilirsiniz.

Örgülü At Kuyruğu

blank

Saçlarınızı at kuyruğu yapıp günü bitirmek çok kolaydır, fakat neden daha azına sahip olasnız? Bu harika model ile daha sevimli ve feminen görünebilirsiniz, tek yapmanız gereken fransız örgüsünü at kuyruğunuzla kombinlemek.

Fransız Örgüsü ve At Kuyruğuna Dolanan Küçük Örgüler

blank

Bu model ile sıkıcı at kuyruğunuzu insanlara “wow” dedirtecek bir görünüme taşıyabilirsiniz. Bu modelde ince şekilde balıksırtı örgü kulanılmış, örgüler de at kuyruğunun etrafına birkaç kez dolanılmış. Aynı zamanda bu dolanma tekniği ile saçın hacmi artırılmış ve daha havalı bir görünüm elde edilmiş.

Üçlü Fransız Örgüsü

Bazıları tek örgü tercih eder, bazıları iki, peki ya siz? Bu bir değil, iki değil, tam üç örgüyü birleştiren modelle harika görünebilirsiniz. Birçok farklı boyut sağlayan bu görüntü ve alçak at kuyruğunun uyumu inanılmaz. Hem günlük, hem de her yerde kullanılabilecek bir tatlılığa sahip.

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.