Mango Coachella 2020 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Mango Coachella 2020 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Mango bu yıl ilkbahar-yaz koleksiyonunda binlerce kişinin toplandığı Coachella müzik ve sanat festivalini esin kaynağı olarak seçti ve bu ismi koleksiyonuna verdi. Bu müzik festivalinde İspanya’da her yıl düzenli olarak gerçekleşmektedir. Bu yıl Coachella müzik ve sanat festivali 15-17 Nisan 2020 ve 22-24 nisan arasında dünyaca ünlü sanatçılardan Calvin Harris,Ellie Goulding,Ice Cube,Sia gibi katılımlarıyla gerçekleşecektir. Mango içinde koleksiyonun esin kaynağı bu festivale katılanların kıyafet fikirleri etkili oldu. Tommy Hilfiger 2020 İlkbahar-Yaz Kadın Koleksiyonu sizler için mükemmel tasarımlar hazırlamış.

Koleksiyonu incelediğimizde kendi stilleri olan neşeli ruhlu genç insanları konu edindiğini görmekteyiz. Daha geniş bir kitleye hitap etmek ve 70’li yıllardaki insanların festivallerdeki stilleri modernize edilerek günümüze uyarlanmış. Parçalar çeşitli öğelerle detaylandırılmış ve baskılarla zenginleştirilmiş.İnce çizgilerle,ağırlıklı zikzak ve dikey çizgiler üzerinde durulmuş. Denim ceketlerle uygun kıyafetler oluşturulmuş geniş bluzlar, dalgalı pantolonlar koleksiyonun dikkat çeken diğer öğeleriydi. Mükemmel bir patlama yaratmak için kısa şortlar ile sandaletler ve botlar kombinize edilmiş. 2020 Yaz Kombinleri ile daha iyi bir görünüm yakalayın.

Yüzük,yöresel kolyeler,ince eşarp,güneş gözlüğü,büyük şapkalar Mango 2020 ilkbahar-yaz koleksiyonunun aksesuar parçalarındandı. Mango giyim firması bu sene mağazalarında bu koleksiyon parçalarını satışa sunarken daha ideal fiyat politikası uygulayarak daha geniş bir kitleye hitap etmeyi hedefliyor. Koleksiyonla ilgili parçaları beğenip almak için Mango mağazaları bu parçaları yavaş yavaş vitrinlere koymaya başladı.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Abiye Elbise Modelleri 2020 başlıklı makalemizde abiye, abiye elbise ve elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.