2020 Yaz Kombinleri

A+
A-
2020 Yaz Kombinleri

Yaz günlerinin bunaltıcı havasına uygun kombinler yaparak hem yaza uyum sağlamış hem de bu güzel günlerde şıklığımızdan ödün vermemiş oluruz. 2020 yaz kombinleri bizlere harikulade kombinlemeler yapma olanağı sunuyor. Yaz mevsiminin bizlere vermiş olduğu  rahatlıktan dolayı çok güzel yaz kombinlerini yakalayabiliriz. 2020 yılındaki yaz kombinlerine baktığımızda renklerin diğer yıllara oranla değiştiğinin görüyoruz. Renkler daha cıvıl cıvıl ve rengarenk olduğunu görmekteyiz. Sarı renk ve tonları,pastel renkler, çiçek renkleri, mavinin tonları en moda olacak renkler arasında. Yaz kombinleri genellikle daha basit ve az parçalardan oluşur.Bu durum bizlere hem avantaj,hem de dezavantaj olarak geri döner. Basit giyinirken şıklığımızı,zerafetimizi,asilliğimizi kaybedebiliriz. Çünkü teferruatlar bize şıklık sağlamakta kolaylık sağlar.

Bunun için  yaz günlerinde kıyafet kombinlemesi yaparken daha dikkatli olmalıyız.Özenli ve dikkatli davranarak çeşitli ipuçlarıyla beraber hem zahmetsiz olarak yaz kombinleri üretebilir, hem de çok fazla alternatifler yaratabilirsiniz. 2020 yazlık kombinler sizlere hoş renklerle ve yaz mevsimine uygun daha gerçekçi kombinler sunuyor. Ayrıca bu mevsim de kıyafetlere verdiğimiz maliyetleri azaltarak daha ekonomik giyinmemiz mümkün. Daha ekonomik giyim parçaları ile güzel kombinlemeler yaparak yaz şıklığını yaşayabilirsiniz. Yaz kombin parçaları ise mini etekler,yırtık jeanler ,babetler,güneş gözlükleri, tişörtler,gömlekler,kot şortlar,rahat sandaletler gibi bir çok yaz kombinlerinin temel parçaları vardır. Bu parçaları önemli olan doğru uyumlama yapabilmektir. Önemli olan pahalı parçaları değil uyumu yakalamak der moda öncüleri. 2020 yılının yaz kombinlerinde ön plana çıkan aksesuarlardır. Aksesuarları kesinlikle unutmayın. Yazın aksesuarların ayrı bir önemi vardır.Yapılacak 2020 yaz kombinleri ile uygun renkte saat, kolye,küpe,güneş gözlükleri,küçük çantalar,bileklikler,halhallar kombinlerinizin daha anlam kazanmasını sağlayarak çekiciliğinize çekicilik katacaktır. Şimdi de siz takipçilerimize 2020 yılındaki yaz kombinlerinden örneklemeler sunarak ilham almanızı tavsiye ediyoruz.

Kadınların giyinmeyi ne kadar sevdiği konusunda tartışma yaratılacak bir konu olmadığını görüyoruz. Kadınların hayatlarının her evrelerinde giyinmeye aşık insanlar olarak varlardır. Her gün için farklı kombinler yapabilirler, bu bir gerçek. Özellikle de son zamanlarda giyim konusunda ülkece oldukça ileriye gittik ve durumun böyle olması bizleri mutlu ediyor. 2019 yaz kombinleri içinde bu durum aynı. Giyim konusunda çok fazla öğrendik ve aynı zamanda da öğrettik. Bir kadının en mutlu olduğu an dolabının önüne geçtiği andır. Her şeyin bir kombini vardır. Bu gün şu giyilecek, bu günde şu şeklinde. Ama maalesef yine o güne dair asla bir kıyafet bulamaz ve yine dolabın karşısında hüzün bayraklarını indiriverir. Biz kadınlar ne kadar kıyafetimiz olursa olsun, giyecek hiçbir şeyimiz yok havasında dolaşırız her an. Çünkü bizler kadınız, doğamızda bu taktik var.

2016 Yaz Kombinleri (34)

Bahar aylarının gelmesi ile birlikte yaz kombinleride kendini göstermeye başladı. Özellikle son senelerde yazı şiddetli bir şekilde geçirir olduk ve havalar inanılmaz sıcak. Biz de her zaman ki gibi, ne giysek derdine düşüyoruz, acaba bu havada ne giyilir. Her ne kadar mevsimleri dert etmesek bile bizlerin en çok dert ettiği şey kesinlikle ne giyeceğiz? Oldukça fazla kombin çıkıyor aslında karşımıza, yani baktığımız zaman ne giyebileceğiz konusunu seçenek bol ama yine de ikna edemiyoruz kendimizi. Bir insan havanın en sıcak olduğu ve en soğuk olduğu anlarda bile bu kadar düşünür mü ne giyeceğini? Mesela çok sıcak ise; en ince şeyler giyilir terletmemesi ve serin tutması adına ama çok soğuk ise; kalın şeyler giyilir ki sıcak tutsun. Ama aklımıza takılan da bu değil mi, nasıl şeyler?

 

Bir önceki yazımız olan Her Tarz İçin Çanta-Bot Kombinleri 2020 başlıklı makalemizde çanta ayakkabı ve çanta kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. blank Yeşim akay dedi ki:

  Yesim akay mersin Çok güzel modeller civil civil☺

 2. blank demet dedi ki:

  Demet Akardeniz gaziantep

 3. blank Gülçin dedi ki:

  Birbirinden güzell rengarenk yaz kombinleri giyilmeye değer..
  Gülçin özer_Ankara

 4. blank SEVGİ.ÖZTÜRK dedi ki:

  Hepsi birbirinden yaz için vazgeçilmez kombine renkleri harika büyük bedenleri bulunuruz. Sevgi Öztürk. Ankara

 5. blank Aykız Tunç dedi ki:

  Modeller şahane biran önce yaz gel lütfen deniz kumsal güneş dondurma erik çilek özledimmmmmm

 6. blank Yeliz Özdikmen dedi ki:

  Yeliz Özdikmen Antalya