Londra Moda Haftası 2020 İlkbahar Moda Trendleri

Londra Moda Haftası 2020 İlkbahar Moda Trendleri

Londra moda haftası 2020 için şık bir dalga estirdi. 2020 ilkbahar ve yaz içinde sizi taşıyacak moda trendleri ilk doluydu. Londra moda haftası gerçekten heyecan verici ve çok güzeldi. Bu moda bayramında herkes fazlasıyla mutlu oldu. Şimdi de 2020 ilkbahar moda trendlerine bakalım.

1.Seksenlerin Modası

1londra-moda-haftasi-2017-ilkbahar-moda-trendleri

Seksenlerin estetik tarzı günümüze uyarlanmış. Giyim parçaları,takım elbiseler,desenler hep 1980’lerin izlerini taşımaktaydı. Bir nevi nostalji moda gibiydi. Bu eski yılın esintileri tabi ki günümüze uyarlanmış ve bahar için keyifli moda,saç,makyaj fikirleri sunulmuştu.

2.Düz Sandalet

22017-ilkbahar-moda-trednleri

Çoğu koleksiyonda düz sandaletler bahar ve yaz için yerini almıştı. Londra moda haftasında düz sandaletler farklı renk tonundaydı. Bu oluyor ki 2020 baharında çok fazla sandalet stillerini göreceğiz.

3.Gümüş Rengi Giyim Parçaları

3gumus-rengi-giyim-parcalari-2017

Gümüş rengi bahar 2020 için moda olacak renklerden. Gümüş renge Londra moda haftasında büyük bir eğilim vardı. Giyim parçalarına baktığımızda hafif kumaşların kullanıldığı görüldü.

4.Gevşek Uyumlar

4-gevsek-uyumlar

Daha rahat ve bol paçalarla gevşek uyum yakalanmaya  çalışılmış. Gevşek geni bacaklı ultra uzun parçalar Londra moda haftasında sıklıkla yer aldı. Trençkotlarında daha salaş ve geniş kesimleri dikkat çekiciydi. Londra moda haftasında boy ve gevşek pelerinler,ceketler,montlar göz önünde olan diğer parçalardı.

5.Seksi Bacaklar

5ilkbahar-moda-trendleri

Bacakları ön plana çıkarmak damga vurdu gibi. Bacakları ön plana çıkaran elbise stilleri bu sene çok ön planda ona göre. Etek boyları da bacakları ön plana çıkaran kısalıkta.

6.Sarı Renk Modası

2017-ilkbahar-renk-modasi-sari-renkler

Bahar havasının o cıvıltısı elbise renklerine yansımış ve sarı renkler çok göz önünde olacak ilkbahar modasına uymak istiyorsanız sarı renkli bir giyim parçasına gardırobunuzda bulundurun. Güçlü,parlak sarı renkler bu ilkbaharın trendleri arasında.

Konuyla İlgili Diğer Yazılarımız

2020-2021 Sonbahar-Kış Giyim Tarzında Hangi Renkler Moda?

7.Islak Saçlar

7islak-sac-modasi-2017

2020’nin saç modası ise ıslak saçlar, sanki duştan yeni çıkmış imajı verilen saçlar artık çok popüler olacak. Versace,Markus Cupter,Kone,Simon Rocha gibi markaların manken yüzlerinin saçları bu stildeydi.

8.Kadınsı Yansımalar

82017-ilkbahar-londra-moda-haftasi

Londra moda haftası 2020 moda trendlerinde görücüye çıkan elbiseler,üstler hatta aksesuarlarda 2020’ye damga vuracak cinsten.

9.Asimetrik Stiller

9asimetrik-stiller-2017-de-cook-moda

Artık simetrik etekler yerini asimetrik eteklere bıraktı. Sadece eteklerde değil elbiseler,ceketler gibi birçok giyim parçasında asimetrik stilleri görmekteyiz. Bu stillere de aşık olacaksınız.

10.Bol Kollu Parçalar

10-bol-kol-modasi-2017

Eksantrik ve sıra dışı tasarımlar her zaman yaratıcıdır. Standart kollar yerine böyle tasarımlar harika varyasyonlardır. 2020 ilkbahar-yaz moda trendi dalgalı giyim yönünde.

Konuyla İlgili Diğer Yazılarımız

2020-2021 Sonbahar-Kış Ayakkabı Modasında Neler Var?

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Abiye Elbise Modelleri 2020 başlıklı makalemizde abiye, abiye elbise ve elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.