Mavi Ayakkabı Hangi Renk Elbiselerle Kombinlenir?

A+
A-
Mavi Ayakkabı Hangi Renk Elbiselerle Kombinlenir?

Mavi ayakkabıyı seviyor ve buna karşı koyamıyorsanız hangi renklerle kombinleneceğini öğrenmelisiniz. Çünkü mavi renk kombinlenmesi zor bir renktir. Uyumu yakalamak ve göze hitap etmesini sağlamak beceri ister. Canlı bir renk olması dikkat çekmesi iyi bütünleştirilmediği takdirde çok kötü bir izlenim verebilmektedir. Mavi ayakkabı ile çok güzel kombinlerin kapısını açarak kendinizi modanın zirvesine çıkarmanızda mümkündür. Birbirinden farklı fikirleri uygulayarak buna ulaşmanız mümkündür. Mavi ayakkabı ile hangi renk elbise giymeniz için önerileri sıralıyoruz.

Bakın bunları da okumadan geçmeyin ; 40 Şık Yüksek Topuklu Ayakkabı Modeli

Bu modelleri de bayıla bayıla ekledik ; En Güzel Bayan Ayakkabı Modelleri

1)Siyah Elbiselerle Mavi Ayakkabı:

Güvenli ve risksiz bir kombin rengidir siyah. Hemen hemen tüm renkleri siyah ile birleştirebilirsiniz. Siyah ve mavi ile zerafetin kapılarını açabilirsiniz. Etek bluz,pantolon,elbise,tulum gibi kıyafetleri  siyah renk seçerek mavi ayakkabı ile uyumu yakalamış olacaksınız.
1. başlık

2)Beyaz Elbiselerle Mavi Ayakkabı:

Beyaz elbiselerle büyük konstrat elde edersiniz. Yaz ayları için çok yönlü kombinasyondur. Beyaz ve mavi, bulut ile gökyüzü arasındaki uyum gibi doğal olacaktır. Mavi ayakkabınızla beraber çanta, kemer,saç aksesuarlarınızı da mavi renk seçerek beyaz elbise ile uyumu yakalayacaksınız.
2. başlık

3)Kot Pantolon İle Mavi Ayakkabı:

Günlük giydiğiniz kot pantolonunuzla kullanabilirsiniz. Kot pantolonla uyumlu bir çift olurlar.Mavi ayakkabılarınız topuklu ve yaz düz sandalet olabilir.
3. başlık

4)Nötr Tonlar ve Mavi Ayakkabı:

Tek odak noktanız mavi olsun istiyorsanız nötr tonlar idealdir.Bu sayede bütün olarak odak nokta  ayakkabılarda olacaktır. Aksesuarları da daha uyumlu olarak seçmenizi hatırlatırız.
4. başlık

5)Kırmızı Tonlar ile Mavi Ayakkabı:

Eğer daha zorlu bir seçim istiyorsanız ve buna cesaret ediyorsanız bu renk kırmızıdır.Kırmızı tonlar ile birleştirmek aykırılık sağlayarak değişiklik sizi kendinize getirecek güzel bir kombinin kapılarını açacaksınız.
5. başlık

6)Mavi Ayakkabı ile Diğer renk Seçenekleri:

Mavi ayakkabı ile diğer renk seçenekleriniz deniz yeşili,sarı,yeşil,gül rengi olabilir. Ayrıca baskılı elbiseler ve çiçek baskılarlada mavi ayakkabılarınızı kullanabilirsiniz.
6. başlık

Bir önceki yazımız olan Her Tarz İçin Çanta-Bot Kombinleri 2020 başlıklı makalemizde çanta ayakkabı ve çanta kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.