Seksi ve Büyüleyici Göz Makyajı

A+
A-
Seksi ve Büyüleyici Göz Makyajı

Büyüleyici Göz Makyajı Nasıl Yapılır

Gözler kuşkusuz güzelliğin sırrını ortaya çıkarır. Yaptığımız göz makyajı ile gözlerimize çekici, büyüleyici bir hava katabiliriz. Bence yüzün güzelliği de gözlerden geçer yanlış makyajlar ile gözlerimizin güzelliğini kapatmamanız ya da bozmamamız gerekir. Uygun göz makyajı taktikleri ile gözlerimizin güzelliğini ortaya çıkarmalıyız. Yüzde odak noktası olan gözler bakışlarla anlamlı çekici ve büyüleyici olmalıdır. Büyüleyici makyaja göz ve ten renginizi baz alarak ulaşabilirsiniz. Sizlere bu makalemizde büyülü göz makyajı nasıl yapılır bunun hakkında önerilerimizi sunacağız. Sizde bir kadını en büyük silahı olan göz makyajı ile gözlerinize büyüleyici bir gizem vermek istiyorsanız yazımızı inceleyiniz.

büyüleyici göz makyajı teknikleri

Her şeyden önce göz makyajı için en doğru renk seçilmelidir. Bu durumda göz makyajı için en önemli unsur renk olmaktadır. Yanlış renklerle gözlerinizin güzelliğini kapatmamalısınız. Göz rengine uymayan yanlış bir göz farı kullandığınızda bakışlarınızdaki anlam kayboluverir. Bunun için açık renk göze sahip plan bayanlarımıza far rengi olarak uçuk pembe, kahverengi ve bronz tonları öneriyoruz. Koyu renk gözlere sahip olan bayanlarımız ise mavi, yeşil, gri, mor gibi renkleri tercih etmelidirler.Göz şekline göre makyaj modelleri ve teknikleri ile ilgili yazımızı ve görsellerimizi incelemek isterseniz linke tıklayınız.

seksi göz makyajı nasıl yaılır

Gözlere eyeliner çekmeden önce yapılması gereken gözlerin şeklinin nasıl olduğunu belirlemektir. Gözlerinizin birbirine çok yakın olmasından ve çok yuvarlak olmasından kaçınmaya çalışmalısınız. Kirpiklerinize rimel sürmeden önce ise kirpik şekillendirici ile kirpiklerinizi şekillendirin daha sonra rimeli kirpiklerinize sürün.

seksi ve büyüleyici göz makyajı

En sonda kaşları düzeltme işlemini yapmalısınız. Bir kalem yardımı ile kaşlarınızın boş olan yerlerini boyayarak doldurun. Kaşlarınızın kalınlaşmasıyla ilgi gözlerinizde ve bakışlarınızda toplanacaktır.

seksi ve büyüleyici göz makyajı 2014

Basit şekilde uygulayacağınız bu göz makyajı taktikleri ile büyülü, çekici ve gizemli gözlere kavuşacaksınız.

büyüleyici göz makyajı nası yapılır

Bir önceki yazımız olan Göz Şekline Göre Makyaj Teknikleri Ve Modelleri başlıklı makalemizde büyük göz makyajı, düşük göz kapağı makyajı ve küçük göz makyajı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.