Makyaj Trendleri

A+
A-
Makyaj Trendleri

 Son Dönemin Makyaj Trendleri

Son dönemde öne çıkan göz,dudak ve yanaklarla ilgili makyaj trendleri ön plana çıkıyor. Makyajda ön plana çıkan eğilimleri bilerek daha güzel görünmek artık çok daha kolay. Sizi ön plana çıkaracak yaptığınız makyajdır şüphesiz. Son birkaç yılın makyaj eğilimleri de ortalama aynı olmaktadır bu gelişmeleri daha yakından takip ederek zamanı yakalamış olabilirsiniz. Altın değerindeki fikirleri deneyerek çok daha iyi noktada olduğunuzu görebileceksiniz. Makyajımızın güzel olması demek ancak demode olmayan yenilikleri takip ederek olur. Bunun içinde son dönemin makyaj trendlerini bilmek çok önemlidir. Şimdide makyajda ki detaylara ve eğilimlere bakalım.

Makyaj Trendleri İle Öne Çıkanlar

2019 – 2019 makyaj trendleri konumuzu okumayı unutmayın.

1.Soğuk Havada Yanaklar İçin Makyaj Trendi

 

makyaj trendleri (18)

 

Hafif kırmızılık soğuk havalara uyum sağlayacak makyaj trendidir. Bu sezonun tarzı soğuk havanın kendisinden alıp hafif kırmızı yanaklar olacaktır.

2.Kirpik İğneleri

 

makyaj trendleri (1)

 

En iyi kirpik şekli için ufak iğne tarzlarına her zaman ihtiyacınız olacaktır ya da bunu kuaförünüzden isteyip yaptırabilirsiniz.

3.Dramatik Kanatlı Eyeliner Trendi

 

makyaj trendleri (15)

Kedi eyeliner modası,bu tarz bi eyeliner ile oluşturulabilir. Resimdede gördüğümüz gibi gözler çok şey anlatacak bu makyajla.

4.Dudak Parlaklığı Trendi

 

makyaj trendleri (10)

Dudakların hafif sulu yapısı ile beraber olarak olması trend bir durum. Dudağımızı parlak kullanarak son dönem makyaj trendlerini yakalayabiliriz. Güzel bir rengin parlak olanı ile ışıldayan dudaklar elde edebilirsiniz.

5.Bakır Gölgeler

 

makyaj trendleri (20)

Kahverengi gözlü kızlar için mükemmel olan bakır gölgeler iyileştirilmiş olarak karşımıza çıkıyor. Hafif parlak bir renk ile beraber çok harika görünüyor.

6.Parlak Dudaklar Makyaj Trendi

 

makyaj trendleri (8)

 

Sıcak ve derin pembe,hava karanlık olduğunda bakışınızı aydınlatmanın mükemmel bir yoludur. Göz kapaklarınızda ve yanaklarınızda bu renklerle sade ve güzel görünüm elde edebilirsiniz.

7.Gözler İçin Makyaj Trendi

 

makyaj trendleri (19)

Glitter son dönemde tekrar geri dönüyor. Şık bir görünüm için kirpik kısımlarının arasına basit bir çizgi şeklinde yapılmalı.

8.Dumanlı Gözler

 

makyaj trendleri (11)

Dumanlı göz makyajı her zaman trend. Mavi,zümrüt,mücevher renklerini uygulayarak gözlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

9.Karışık Matlar ve Metalik Renkler

 

makyaj trendleri (7)

Metalik renkler son sezonlarda çok fazla öne çıktı. Gözlerde metalik renkleri gördük. Metalik renkler etkisini devam ettiriyor ayrıca siyah mat renkler önde.

10.Göz Farı Trendleri

 

makyaj trendleri (12)

Kesinlikle görmediğiniz bir trend kırmızı göz farı. Bu sıra dışı renk gözlerde yerini alacak. Astar ve maskarasız bu görünümle hoş bir ışıltı yaratabilirsiniz.

11.Cilt Tonu Rengi

 

makyaj trendleri (21)

Az makyaj ile cilt sağlıklı ve şık görünüyor. Cilt tonu da hafif renklendirilmeli.

12.Gün Batımı Gölgesi

 

makyaj trendleri (9)

Sarı,turuncu ve kırmızı ile ince, kurşun kalem tanımlı bir kaş ile gün batımı gölgesini verip modern bir görünüm sağlayabilirsiniz.

13.Tek Renkli Yüz Makyaj Trendi

 

makyaj trendleri (4)

Sabahları biraz tembellik eğilimindeyseniz,bu eğilim sizin için mükemmel. Sadece aynı rengi uygulayarak şeftali ya da pembe gölge yaparak dudaklar,göz kapakları,yanaklar tek renkli yüz makyajı ile hoş bir eda olabilir.

14.Ağartılmış Kaşlar

 

makyaj trendleri (13)

Son dönemin makyaj eğilimi vahşi bir görünüm için farklı renkli apartılmış kaşları deneyebilirsiniz. Özel günler için tercih edilebilir. Farklı makyajı yaklaşımlarından bir tanesidir.

15.Liner Trendi

 

makyaj trendleri (16)

Eğer bulursanız kalem astar gün ortasında biraz lekeli olur bunu silmeyin çünkü doksanlı yılların makyaj stilidir bu.

16.Altın Renkli Göz Kapakları

 

makyaj trendleri (14)

Göz kapakları makyajsız olmaz onun içinde altın renkler gerçekten ön planda. Gösterişli ve dikkat çekici bir göz kapağı elde edebilirsiniz. Altın renkli göz kapakları gerçekten harika.

17.Ruj Rengi Trendleri

 

makyaj trendleri (2)

Ruj rengi trendleri nötr renklerden oluşuyor . Bunun yanında hafif parlak görünümlü rujları tercih edebilirsiniz.

18.İki Tonlu Gölge Makyajı

 

makyaj trendleri (22)

Seksi ve modern iki tonlu görünüm elde etmek için üst kapağınızdaki renkli gölgeyi alt kirpik çizgisindeki dumanlı bir siyah gölge ile birleştirerek elde edebilirsiniz.

19.Hafif Dokunuşlu Cilt

 

makyaj trendleri (3)

Yavaş ama emin adımlarla kabılan farklı bir vurgulama. Yüz noktalarınızı vurgulamak için mükemmel bir rota oluşturuyor. Elmacık kemiklerinizi ve kaş kemerlerinizi doğal bir cilt makyajı ile tamamlayabilirsiniz.

20.Son Dönem Grafik Likit Astar Trendi

 

makyaj trendleri (5)

Modern bir şekilde sıvı astar kullanmak tapınak kraliçeleri imajı vererek harikulade görünüme kavuşabilirsiniz.

21.Parlak Gotik Makyaj

 

makyaj trendleri (6)

Her zaman mor ruju denemek istemişsinizdir. Parlak ve gotik makyaj mükemmel ikili oluşturacaktır. Bu stili güzel bir şekilde deneyebilirsiniz.

22.Hafif Doldurulmuş Kaşlar

 

makyaj trendleri (17)

Moda Tam yoğun kaşlar trend değil. Hafif dolgun görünümlü kaşlar doğal ve moda.

Bir önceki yazımız olan 2020 Sevgililer Günü Makyajı Nasıl Yapılmalı? başlıklı makalemizde 2017 sevgililer günü makyajı nasıl yapılmalı?, sevgililer günü için makyaj ve sevgililer günü makyajı nasıl yapılmalı? hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.