Esmer Bayanlara Yakışan Allık Renkleri

A+
A-
Esmer Bayanlara Yakışan Allık Renkleri

Bayanlar, bugün esmer bayanlara yakışan allık renkleri hangileri bunları ayrıntılı bir şekilde anlatacağız. Bu kapsamda dört tane allık rengi seçtik. Makyaj uzmanları bu size allık renklerini belirlediğini unutmayın. Yüzünüzdeki kızarıkları ve diğer durumları ortadan kaldırmak içinde önemli seçenekler yapıldı. Seçim yapabileceğiniz de önemli renkler var : derin kırmızılar,pembeler ve mercanlar gibi. Esmer tenli bayanlara yakışan allık renkleri rehberi her adımda size ışık tutacaktır. Koyu tenli bir bayan allık seçerken en iyi rengi nasıl bulacak okumaya devam edin!

 

blank

 

Koyu Cilt Tonları İçin Mükemmel Allık Renkleri

 

1.Mandalin Rengi Allık

 

 

Turuncu bir gölge, doğal görünümlü bir floş isteyen esmer tenli bayanlar için on numara bir allıktır. Yanaklarınızda parlak bir mandalina gölgesi, cildinize oturacaktır. Bu gölgeyle baştan çıkarıcı görüneceksiniz.

 

Esmer Tenli Bayanlar İçin Mükemmel Ruj Renkleri

 

2.Derin Pembe

 

 

Esmer tenli bayanlar derin pigmentli renklerle başa çıkma özgürlüğüne sahiptir. Bunun her zaman parlak görünmesi için yanaklarınıza iyice uygulayın. Uyumlu bir kıyafet tercihinde de fayda var mesela resimdeki örnek size bir ilham kaynağı olabilir. Bütünlük her zaman size artı sağlayacaktır.

 

3.Çilek Kırmızısı Allık Rengi

 

 

Esmer tenliler için daima çilek kırmızı allık düşünülmelidir. Çilek kırmızısı sizi daima çarpıcı gösterecektir. Çilek kırmızısının ayrı bir cazibesi ve özelliği vardır. Bu dört rengin önünde harika bir tondur.

Makyaj Kategorimizdeki Diğer Fikirler İçin Tıklayınız.

4.Erik Moru

 

blank

 

Erik moru, belirli bir derinlik verdiği için benim en favori allık rengimdir. Erik moru allıkla kontur ve bronzlaştırıcı uygulamanız çok yerinde olacaktır. Romantik bir randevuya hazırlanıyorsanız bu rengi deneyin.

 

Allık Renkleri ile İlgili Videomuzu da İzleyebilirsiniz.

 

İşte yukarı saydığımız renkler koyu ten renkleri için en uyumlu mükemmel görüntüyü veren yansımalardır. Allık alırken bu dört renkten birini tercih etmeniz size çok fayda sağlayacaktır. Hem makyajınız daha harika görünecek hem de siz kusursuz bir ifadeye sahip olacaksınız. Bugün size allık renk seçiminde yardımcı olmaya çalıştık konu içinde vereceğimiz videomuzu izlemenizi tavsiye ederiz daha iyi fikirlerle karşınız olmaya devam edeceğiz. En iyi makyaj fikirleri için bizi takip etmeye devam edin.

Bir önceki yazımız olan Esmer Tenli Bayanlar İçin Mükemmel Ruj Renkleri başlıklı makalemizde Esmer ten için doğru ruj rengi, Esmer tenli bayanlara hangi ruj renkleri yakışır? ve esmere uygun ruj renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.