Yırtık Kot Kombinleri

A+
A-
Yırtık Kot Kombinleri

Yırtık kot kombinleri, hiç şüphesiz sokak modası denilince akla ilk gelen kombinler arasında yer alıyor. 80’li yılların en çok dinlenen rock sanatçıları, kot pantolon ve yırtık kot giyerek yayılmasını ve dünya çapında trend olmasını sağlamışlardır. Eğer siz de en trend yırtık kot kombinleri yapmak ve bu modaya katılmak istiyorsanız; devam edelim…

2020 ilkbahar ve yaz modasında sıklıkla görebileceğimiz yırtık kot ve yırtık boyfriend kot pantolonlar ile yapabileceğiniz kombinleri; içeriğin sonunda yer alan galeriden inceleyebilirsiniz.

blank

Yırtık Kot Kombini Nasıl Yapılır?

Yırtık kotlar, şık görünmenizi ve vücut şeklinizi ortaya koyabilmeniz için muhteşem pantolonlardır. Vücudunuzu tamamen saran yırtık kotlar giyerek; normalden daha ince görünebilirsiniz. Üstelik yapacağınız kombinler ile vücudunuzu ön plana çıkarabilirsiniz.

İnce bir fiziğiniz varsa, skinny yerine daha bol olan ve boyfriend tarzında olan kot pantolonları seçerek; mükemmel bir görünüme sahip olabilirsiniz. Esasında yalnızca yırtık kot değil, aynı zamanda yırtık kot şort, yırtık mini etek, yırtık tayt gibi kombinler de yapabilirsiniz.

Yırtık Kot Kombinleri

Yırtık kot kombinleri yaparken, kot rengi ve üzerine giyeceğiniz bustiyer – tişört ve gömleklerin rengine dikkat etmeniz gerekiyor. Örneğin açık renkli kot giydiğiniz takdirde; üzerine gireceğiniz parça düz, çizgili ya da koyu renkte olabilir. Fakat giydiğiniz kot koyu renkteyse, tam zıt renklerde kombinler yapmanız gerekmekte. Örneğin beyaz tişört, açık renkli gömlek giyebilirsiniz.

Yırtık kot kombinleri yapılırken, ayakkabıya değinmemek olmaz. Giyeceğiniz ayakkabı bot, spor ya da farklı bir model olabilir. Fakat bu noktada dikkat etmeniz gereken husus, ayakkabınızın pantolon ile değil; tişört ya da gömleğiniz ile uyumlu olmasıdır.

Yırtık Kot ile Kombinleyebileceğiniz Aksesuarlar

Yırtık kotları kombinlerken; aksesuarlara da dikkat etmelisiniz. Örnek olarak bilezik, bileklik, kolye ve şık görünümlü topuklu ayakkabı kullanabilirsiniz. Şapka tercihinizi ise fötr şapkadan yana kullanabilirsiniz. Yırtık kotlarınızı stiletto seçenekleri ya de çizmelerle de kombinleyebilirsiniz. Bu kombininizi mutlaka sade bir makyaj ile desteklemeniz gerekmekte. Ağır makyajlar, yırtık kotunuzun çekiciliğini geri plana atabilir.

Yırtık Kot Kombinleri / Galeri

 

Kombinler ile ilgiliyseniz, Etek gömlek kombinleri başlıklı içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2020 Kış Sezonu Dizüstü Çizme Kombin Önerileri başlıklı makalemizde diz üstü çizme kombin önerileri, dizüstü çizme ve dizüstü çizme kombin fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.