Önü Kısa Arkası Uzun Elbiseler

A+
A-
Önü Kısa Arkası Uzun Elbiseler

Modası asla eskimeyen ve her geçen sene kendisini daha çok giydiren önü kısa arkası uzun elbiseler vazgeçilmez bir parçadır. Tek parça bir elbise olması ile rahatlığı sağlar. Herkes giymek istese bile bacak boyu uzun olan kişilerde daha hoş duracaktır. Bu elbise modelinin çeşitli modelleri de vardır. Ön kısmı asimetrik olarak kısa arkası uzun elbiseler de sıradanlığı sevmeyenlere çok yakışacaktır.

Önü Kısa Arkası Uzun Elbiselerle Tercih Edilen Ayakkabılar

Uzun boylu birisi tarafından önü kısa arkası uzun elbise tercih ediliyorsa babet giyilebilir. Bacak boyu orta sayılabilecek kişiler az topuklu ayakkabılar ile tercih edebilirler. Bacak boyu kısa olan kişiler bu elbiseleri tercih ederken uzun topuklar kullanmalıdırlar. Bantlı ayakkabılar kesinlikle bu model ile tercih edilmemelidir. Arkası uzun olduğu için bantlı ayakkabılar boyu olduğundan daha kısa gösterecektir.

Bu Model Elbiseler Nerelerde Tercih Edilir?

Bu elbise modeli, kumaşına göre her yerde kullanılabilir. Kendisine uygun takı ve ayakkabı seçimleri ile bu elbiseye istenilen bir görünüm sağlanabilir. Önemli olan ayakkabı seçimidir. Klasik ayakkabı ile klasik bir görünüm elde etmek çok kolay olacaktır.

Eğer nişan, düğün gibi bir gece eğlencesine gidiliyorsa kabarık model elbise tercih edilebilir. Önü kısa arkası uzun elbiseler kabarık modellerde kendisini güzel gösterecektir.

Üst bedeni dar ve straplez olarak da bu model tercih edilebilir. Şifon kumaş üzerine kısa kumaşlarla bir uçuş görüntü yakalanabilir. Bu elbise modeli yaz gezmeleri için rahat duracaktır. Uçuş modeli ile de yaza harika uyum sağlayacaktır.

Üst beden olarak omzu düşük modelde de bu elbise çok güzel duracaktır. Omzu düşük bu elbise modelinin arkası daha uzun olursa bir kuyruk görünümü sağlanabilir. Kuyruk görünümü ile gecelerde göz kamaştıran bir model haline gelebilir. Aynı zamanda üst bedende uzun kol da hoş duracaktır. Uzun ve dar kollarla zarif bir görünüm elde edilebilir.

Önü kısa arkası uzun elbiseler içerisinde değişik bir model olarak kuyruk olarak yandan kuyruk da tercih edilebilir. Bu model elbiseler daha spor bir görünüm sağlayacaktır.

Galeri

Editörün Önerisi

Kombinler ile ilgiliyseniz ya da öneriye ihtiyacınız varsa; omzu açık bluz başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan 2020 Kış Sezonu Dizüstü Çizme Kombin Önerileri başlıklı makalemizde diz üstü çizme kombin önerileri, dizüstü çizme ve dizüstü çizme kombin fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.