Rahat Giyim İçin Kombin Önerileri

Rahat Giyim İçin Kombin Önerileri

Hepinize merhabalar. Bugün sizlere hem rahat hem de şık olmanız için rahat giyim için kombin önerileri yapacağız. Özellikle uzun süreceğini düşündüğünüz zorlu günlerde bu kombinlerden birini ya da buna benzer kıyafetlerle kendi elinizde olan kıyafetlerle rahat giyim kombinlerini sizler de yapabilirsiniz. Özellikle rahat giyim kombinleri yaparken sade kıyafetler tercih edeceğimiz için takılara ihtiyacınız olabilmektedir. Bu takıları seçerken ağırlıkları ve renkleri gibi şeyleri dikkate alarak seçmeniz oldukça faydalı olacaktır. Örneğin bu kombini giyerken ağır halka küpeler takmanızı tavsiye etmiyoruz. Bunun yerine küçük top küpe şeklinde küpeleri kullanabilirsiniz. Hem küçük oldukları için kulağınızda ağırlık yapmayacak hem de kombininizi oldukça şık gösterecektir.

Rahat Giyim İçin Önerileri

Rahat Giyim İçin Kombin Önerileri

Rahat giyim için kombin önerileri yazısına tabii ki pantolonla başlıyoruz. Rahat etmek istediğimiz için skinny pantolonları fazla tavsiye etmiyoruz. Boru paça ya da mom jeans gibi modellere bakabilirsiniz. Bunun nedeni bazı skinny pantolonlar biraz fazla bacakları sıkabilmektedirler. Özellikle oturup kalkarken sorun yaşayabiliriz. Bu durum bizi rahatsız hissettirecektir ancak boru paça pantolonlarda bacak ve pantolon arasında mesafe olduğundan böyle sorunlarla karşılaşmıyoruz. Bu şekilde daha rahat edeceğimiz için günlük kullanımda daha uygundur. Önemli olan bu pantolonun modeli ve rengidir. Renklerine bağlı olarak bu pantolonları yılın her dönemi kombinleyebiliriz. Bu yüzden hem rahat giyim için uygundur hem de acelemizin olduğu günlük giyimlerde.

Rahat Giyim İçin Kombin

Rahat giyim için kombin yaparken dikkat etmeniz gereken şeylerden biri de giydiğiniz tişörtün yakası. Eğer açık yaka bir kıyafet giyiyorsanız kolye ve küpe gibi takılar takabilirsiniz. Oldukça şık ve rahat olacaksınızdır. Daha önce dediğimiz gibi fazla parlak ve ağır kolyeler tavsiye etmiyoruz. Bunun dışında rahat giyim elbiseler de mevcuttur. Bol kesim rahat bir elbise üzerine bir kot ceket ya da deri ceket almak yeterli olacaktır. Bunun altına spor ya da çizme giyebilirsiniz. Her ikisi de hava duruma bağlı olarak güzel duracaktır. Üçlü kolyeler gibi kolyeleri bu kıyafetlerle kullanabilirsiniz. Ayrıca saçınızı topuz ya da at kuyruğu gibi bir model de yapabilirsiniz.

Rahat Giyim İçin Kombinler

Türbanlılar İçin Rahat Giyim Kombin Önerileri

Eğer türbanlıysanız aslında bu tür kombinleri yapmak sizin için daha kolay çünkü pek çok türbanlı pantolon modellerinde geniş dikim olduğunu görüyoruz. Bu şekilde geniş dikim pantolonlar sizi gün boyunca oldukça rahat ettirecek. Ancak o kadar geniş kalıp değil de biraz daha dar pantolonlar istiyorsanız sizlere de boru paça pantolonları tavsiye ederiz. Bu pantolonların üstüne giyeceğiniz her tunik oldukça güzel görünecektir ancak aşırı bol giymek istemediğinizden daha dar kesim olan tuniklere yönelebilirsiniz. Eğer biraz kiloluysanız kat kat pileli olan tunik modellerinden de kaçınmalısınız. Bu tür kat kat olan modeller sizi olduğunuzdan daha fazla kilolu gösterecektir.

Rahat Giyim Kombin

Pantolon yerine tayt giymek isterseniz ve mevsim de kışsa üstünüze uzun ve bol bir hoodie tarzı kıyafet giyebilirsiniz. Bu kıyafet kombininizi tamamlaması için şal yerine türban kullanmanız daha iyi olacaktır. Bu şekilde altı dar ve üstü bol kombinini yazın da tuniklerle çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İnce kolyeler genelde türbanın altında kalacağından kolye takmanızı önermiyoruz. Bunun yerine saat ve çanta kullanmanızı tavsiye ederiz. Eğer ikisini bir arada kullanacaksanız saatin kayışının ve çantanın sapının aynı renk olmasını tavsiye ederiz. Bu şekilde kombininiz daha bütün bir görüntüye ulaşacaktır. Bu gibi pek çok kombin önerileri galerimizde mevcuttur. İsterseniz galerimize de göz atın ve kendi kombinlerinizi oluşturmaya başlayın.

Bir önceki yazımız olan En İyi Jean Modelleri başlıklı makalemizde En İyi Jean Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.