Anne Kız Abiye Kombinleri

A+
A-
Anne Kız Abiye Kombinleri

Anne kız abiye kombinleri; davete, özel günlere ya da düğüne gidecek kişilerin farklı ve göz alıcı olmasını sağlayacaktır. Dünyanın her bir yanında farklı giyinmeyi seçen ve giyinmeyi, yaptığı kombinleri kızı ile geçireceği vaktin bir parçası haline getiren anneler; bu içeriğimiz tam da size göre.

Kızınızla aranızda olan bağı tarzınıza ve kendinize özgü olarak simgelemek, görünümünüzde kızınız ile bir bütünlük oluşturmak istiyorsanız eğer; aşağıda yer alan başlıklara ve galerimize göz atabilirsiniz.

Anne Kız Abiye Kombin

Anne kız kombin kombin oluştururken, kızınızla beraber uyum yakalayabilmek için; birden fazla aksesuar ve kıyafet seçeneğine sahipsiniz. Özellikle de özel günlerde birebir tercih edeceğiniz anne ve kız kıyafet uyumları arasında; anne abiyesi ile kız elbisesi uyumunu sağlayabilirsiniz.

Anne kız abiye kombini yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli husus; kıyafetlerinizin aynı model olması değildir. Önemli olan saç ve kıyafetlerinizin biçimi – rengidir. Yetişkin kıyafetleri ile çocuk kıyafetleri kimi zaman aynı modelde olmayabiliyor. Bu nedenle siz doğru bir şekilde; renk benzerliğini sağlasanız dahi, kombini tamamlayabilirsiniz.

İkinizi de oldukça şık görünmesini sağlayacak bir kombin istiyorsanız, tercihinizi siyah elbiselerden yana kullanabilirsiniz. Özellikle tül detaylı siyah abiyler, kızınızın da sizin de oldukça dikkat çekmesini sağlayacaktır.

Anne Kız Elbise Kombini

Kombin yaparken bu nokta dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli husus, ayakkabılarınız olacaktır. Siz topuklu ayakkabı giyerken, kızınızın spor ayakkabı ya da şık bir ayakkabı giymesi oldukça uygun olacaktır. Bunun yanı sıra, abiye kıyafetlerin olmazsa olmazlarından birisi olan makyajınız da; kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz. Fakat kızının yaşı küçükse, makyaj yapmanız doğru olmayacaktır. Kızınıza makyaj yapmak yerine, sizin makyajınız ve kombininizle uyumlu olan toka takabilirsiniz. Bu kızınızın hem şirin, hem de şık görünmesin sağlayacaktır.

blank

Bir diğer detay ise, aksesuarlarınız olacaktır. Kızınız ve sizin aynı kolyeyi, küpeyi ve bilekliği kullanması oldukça şık bir uyum olacaktır. Bu noktada ikinizin de yaşına uygun olacak kolyeyi takmanız, yerinde bir karar olacaktır.

Anne Kız Abiye Kombinleri / Galeri

Kombinler ile ilgiliyseniz, Yırtık kot kominleri başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan 2020 Kış Sezonu Dizüstü Çizme Kombin Önerileri başlıklı makalemizde diz üstü çizme kombin önerileri, dizüstü çizme ve dizüstü çizme kombin fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.