Etek Gömlek Kombinleri

A+
A-
Etek Gömlek Kombinleri

Gün içerisinde bayanların vazgeçilmezleri arasında yer alan durumlardan bir tanesi kıyafetleri olmaktadır. Ne kadar düzgün bir şekilde kombin yaparlarsa o kadar rahat ve kendilerini o kadar özgüvenli hissedeceklerdir. İşte bu noktada sizlere yardımcı olabilmek adına farklı etek ve gömlek kombinleri ile yer alıyoruz. İster özel günler için ister daha günlük yaşam için sizler de kendiniz için bir etek ve bir gömlek ile ne kadar harikalar yarabileceğinizi görmek için yazının sonuna kadar devam edin.

blank

Özel Günler İçin Etek Gömlek Kombinleri

Özel günlerde etek gömlek kombinleri arasında daha çok klasik olan modeller tercih edilmelidir. Bunlar saten, deri, şifon gibi kumaşlar olabilirken eteklerde gömlekler de aynı kumaşlar kullanılabilir. Tabi ki etek ve gömleklerin uyumları da bu noktada önemli bir detay olmaktadır.

Sadece kumaşları ile iyi bir uyum yakalamak değil bir yandan da renkler ve modeller ile de uyumu yakalamak gerekir. Eteğiniz dar ve kısa ise bu noktada sizler daha çok salaş ama kısa olan gömlekleri tercih edebilirsiniz. Her ikisinin de dar olması sizlerin rahat hareket etmesine engel olabileceği gibi bir yandan da kendinizi istediğiniz şıklıkta yakalamayabilirsiniz.

Günlük Hayatta Etek Gömlek Kombinleri

Günlük etek gömlek kombinleri arasında hem kumaş uyumuna dikkat etmek hem de renk uyumuna dikkat etmek büyük bir önem arz etmektedir. İkisini aynı renk tercih edebileceğiniz gibi farklı tonlar ile de tercih edebilirsiniz. Kot eteklerde daha çok siyah ya da beyaz dar gömlekler tercih edebilir günlük oldukça spor bir hava katabilirsiniz. Bunların yanı sıra sadece açıklar için değil kapalılar için de dikkat edilmesi gerekir. Bayanlarda eteklerin daha çok bol olarak tercih edilmesi üstlerine giyilecek olan gömleklerin biraz daha dar ve kısa olması gerekir.

blank

Etek bitiminde ya da hafif altında olan gömlekler bayanların oldukça şık olmasındaki önemli bir detay olmaktadır. Bunun yanı sıra dışarı markete ya da daha sıradan bir yere giderken penye etekler ile penye gömlekleri de tercih edebilirsiniz.

Etek kombinleri ile ilgiliyseniz; Kot etek kombinleri başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan 2020 Kış Sezonu Dizüstü Çizme Kombin Önerileri başlıklı makalemizde diz üstü çizme kombin önerileri, dizüstü çizme ve dizüstü çizme kombin fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.