Kabarık Gelinlik Modellerine Göz Attınız Mı?

A+
A-
Kabarık Gelinlik Modellerine Göz Attınız Mı?

Bir gelinliğinin siluetini belirleyebilecek olan en önemli kısım seçilen etek kesimi olarak karşımıza çıkmaktadır. Kabarık gelinlik modelleri bir diğer ismi ile de prenses kesim olan gelinlik gelinler tarafından en çok seçilen etek kesimi olmaktadır.

Tasarımcılar aracılığı ile her yıl yenilenip güncellenen bir giyim aracı olan gelinlik modellerinde demode olan görünümleri kullanmak maalesef ki tercih edilmemektedir. Gerek kumaş yapısından dolayı gerekse tasarımcıların değişmesinden dolayı yeni tarzların ve modellerin ortaya çıkması kaçınılmaz olmaktadır. Tasarımcılar 2019 yeni yılı ile birlikte daha kaliteli kumaşları kullanmış ve pek çok özgün örnekler ortaya çıkarmışlardır. Renk tercihleri olarak da beyaz rengin dışında farklı renkte gelinlikleri görebilmek mümkündür. Özellik ile de beyaz renk gelinlik istemeyen gelin adayları için bu yıl oldukça iyi bir seçenek olarak gözükmektedir.

Kabarık Kesim Gelinlik Nedir ve Nasıl Olur?

  • Kabarık gelinlik modelleri aynı zamanda balo tipi gelinlik ya da prenses kesim gelinlik olarak da bilinmektedir.
  • Belden itibaren olarak hareket ve hacim kazanan, daha da kabaran bu modellerin bazı örneklerinde belden itibaren taşmakta olan bir gelinlik kesimi de bulunmaktadır.
  • Bu kabarık kesim gelinlik modelleri, belden başlayarak kabararak kalçayı ve basenleri en iyi biçimde gizlemektedir.
  • Gelin adaylarının bellerini daha da ön plana çıkaran bu model beli zarifçe vurgulamaktadır.

Velhasıl kabarık gelinlik modelleri de prenses gelinlik de balo tipi gelinlik de asıl olarak birbirinin aynısı olarak gözükmektedir. Bu ifadeleri kullanarak arama yapmakta olan tüm gelin adaylarının akıllarında canlanan model ve aradıkları model aynıdır.

Kabarık, düz kesim, A kesim ve balık kesim gibi, gelinliklerin etek ve bel bölgelerine yani alt bedene bakılarak tanımlanmakta olan gelinlik etek kesimleridir.

Bir önceki yazımız olan 2020 Kış Sezonu Dizüstü Çizme Kombin Önerileri başlıklı makalemizde diz üstü çizme kombin önerileri, dizüstü çizme ve dizüstü çizme kombin fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.