Genital Bölgeye Ağda Nasıl Yapılır?

Genital Bölgeye Ağda Nasıl Yapılır?

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere özellikle kadınlar için büyük bir sorun olan genital bölgeye ağda nasıl yapılır onu konuşacağız. Başlamadan önce şunu belirtelim ki ayda bir eğer tüyleriniz hızlı uzuyorsa iki haftada bir ağda gününüzün olmasını tavsiye ederiz. Yalnızca estetik olarak değil aynı zamanda sağlık açısından da oldukça önemlidir. Genital bölgeniz oldukça nemlidir. Ve kıllar bu nemi genital bölgenizde tutmaya devam eder. Bu yüzden mantar gibi sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca genital ya da koltukaltınızı ağda yaparken ağdanın kalitesi de oldukça önemlidir. Özellikle kalitesiz ağdalar ve jilet kullanımı bu bölgelerde kararma yapabiliyor. Bu yüzden ağda seçimi yaparken oldukça dikkatli olmakta fayda var. Merdiven altı ve bilinmeyen markalardan uzak durun ve mümkün mertebe jilet kullanmayın.

Genital Bölgeye Ağda Nasıl Yapılır?

Genital Bölgeye Ağda Nasıl Yapılır?

Genital bölgenize ağda yapmak istiyorsanız ilk önce genital o bölgeyi uyuşturmalısınız. Eczanelerden bu amaç için üretilmiş uyuşturucuları kolaylıkla satın alabilirsiniz. Eğer bu uyuşturucuları daha önce denediyseniz ve cildiniz alerjik reaksiyon gösterdiyse o zaman bebek pudrası da sürebilirsiniz. Bu şekilde acınız daha az olacaktır. Genital bölgenize ağda yaparken ince bir katman ağda sürmelisiniz. Eğer ağdayı fazla sürerseniz tüyler fazla yapış yapış olacaktır ve ağdayla gelmeyecektir. Ağdayı kıl köklerinin çıkış yönüne doğru sürmelisiniz. Böylece kıllar tek yöne doğru iyi olacaklardır.

Genital bölgeye nasıl ağda yapılır konusunun en can acıtan kısmı tabii ki ağdayı çekmek. Ancak bundan önce söylemememiz gereken önemli bir nokta daha var. Kıllarınızın aşırı uzamamış olması oldukça önemlidir. Eğer kıllarınız fazla uzunsa bu ağdayı yaparken canınızı daha çok acıtacaktır çünkü kıl kökleri daha da güçlü demektir. Ama bu yeni çıkar çıkmaz alın demek de değildir. Çünkü o zaman ne kadar çok ağda bandı harcasanız da o küçük kıllar gelmeyeceklerdir. Ağdayı sürüp bandı yapıştırdınız diyelim. O zaman kıllarınızın çıkış yönüne doğru bandı çekmeyen elinizle deriyi germelisiniz. Deriyi germezseniz bant çektiğiniz sırada deride gelecektir. Bu yüzden o kadar etkili olmadığı gibi sadece canınızı acıtacaktır. Ağdayı yavaş ve birkaç hareketle çekerseniz bu da canınızı acıtacak ve tüyleri o kadar almayacaktır.

Genital Bölgenin En Acı Verici Kısmı Nasıl Alınmalı?

Genital bölgenizi ağdayla alırken vajinanızın dudak kısmını tek başınıza ağdayla almak zor olabilir. Bu yüzden bir doktor eldiveni takarak oradaki tüyleri elinizle yolabilirsiniz. Özellikle o bölgedeki tüyler uzunsa bu dudak kısmı için ağdadan daha etkili bir yol olacaktır. Şu ana kadar eğer jiletle aldıysanız genital bölgenizi ağdayla almaya başlamak daha acı verici bir deneyim olacaktır. Eğer şekerli ağda kullanırsanız deriye çok daha fazla yapışacağından ayrılması daha çok olacaktır ve daha fazla acı verecektir. Bu yüzden daha az acı çekmek için şekerli olmayan ağdaları tercih edin.

Eğer bebek pudrası ya da uyuşturucu ilaç kullanmak istemiyorsanız o zaman karanfil yağı sürebilirsiniz. Genital bölgenizi temizledikten sonra bir miktar karanfil yağını genital bölgenize sürün ve on dakika bekleyin. On dakika olmaya yakın zaten uyuşukluk hissedeceksiniz. Ondan sonra ağda yapmaya başlayabilirsiniz. Ağdanız bittiğinde iste oradaki ölü derileri ve genital bölgenizdeki nemi ağda ile çekmiş olacağınızdan orayı nemlendirmeniz gerekmektedir. Ancak bunu herhangi bir nemlendirici ile yapmamalısınız çünkü başka hastalıklar taşıyabilirsiniz. Bunun yerine bebek yağı ile orayı rahatlatabilirsiniz. Kalıntı olan ağdayı almakta da işe yarayacak olan bebek yağı içinde yapay madde bulunmadığından genital bölgeniz için mükemmel nemlendiricidir.

Bir önceki yazımız olan En iyi Kapatıcı Markaları başlıklı makalemizde En İyi Kapatıcı Markaları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.