En İyi Kaş Trendleri 2020

A+
A-
En İyi Kaş Trendleri 2020

Günümüzde kaşlar son derece önemlidir ve geçmiş oranla da çok fazla dikkat çekiyorlar. Bu nedenle de pişman olacağınız aşırı uzun süreli kaş dönüşümlerini önermiyoruz. En iyi kaş trendleri 2020 için birçok fikir var. Bu fikirler için artık kaş şeklim kötü diye mazeret bulmayın J Kaş trendleri üzerinde Instagramın çok etkili olduğunu ifade etmeliyim. Aşağıdaki kaş modellerinin bazıları kalıcı eğilimler değildir muhtemelen değişikliğe uğrayacaklardır. 2020 kaş trendlerini denemek çok rahat ve kolaydır buna uygun tasarımlar yapılmış. Bu trendlerden bazılarına şans vermeniz gerektiğini düşünüyoruz. Kaş şeklinizi en iyi önerilerle değiştirerek kendinize farklı bir hava verin şimdi de önerilere bir göz atın!

2020 Kaş Modelleri

 

1.Gözleri Vurgulayan Kaş Trendi

Hiçbir şey, yüzü temiz, taze koparılmış kaşlardan daha iyi tanımlamaz. Gözleriniz bu kaş trendi ile daha iri gözükür. Bu stil ise kaşlarınızı aşırı doldurma şeklinde yapılmalıdır. Kaşlarınızı bulunduğu konumda tutarak şeklini ve rengini geliştirmeye ihtiyaç vardır. Kaş tintleri, kaşlarınızı vurgulamak için mükemmel bir seçenektir. Butter London’un Tailored Brow Tint  ürünleri, saniyeler içinde daha iri gözler oluşturan hafif pigmentlenmiş bir formüle sahiptir.

 

en mükemmel kaş trendleri

2020 yılı için en iyi kaş trendleri

 

2.Ombre Kaş Tekniği

Ombre kaş trendi, kaşları doldurmak için yaşamınızı değiştiren bir tekniktir. Muhtemelen bu eğilimi etrafında gördünüz ya da adını bilemden denediniz. Ombre kaş tekniği temelinde ombrenin olduğu bir yöntemdir. Daha net açıklarsak bir rengin diğerine kademeli olarak karıştırılması, genellikle ışıktan karanlığa gitmesidir. Doğal görünümlü kaşları tercih ederseniz ombre efekti elde etmek için, kaşların başına hafifçe dolum yapıp onları yavaşça uçlara doğru karartmanız gerekir. Bazı insanlar daha iyi bir etki için iki farklı kaş rengi kullanmayı sever. Seçtiğiniz kaş ürününüz renklendirmeyi tek başına sağlıyorsa ekstra bir ürüne de gerek yoktur.

 

ombre kaş modeli

ombre kaş trendi 2020

 

3.Kıvırcık Kaş Modeli 2020

Normalde yapacağınız şey, kaş kemiğinizi kapatıcı veya vurgulayıcı ile vurgulamaktır. Öte yandan, kaş kemiklerinizi pop yapmak istiyorsanız, parlak kaş vurgulama işlemini deneyin. Bu trendi denemek için glitter veya makyaj pigmentlerine ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca, bu görünüşü yeniden elde etmek için düzenli kirpik yapıştırıcısı veya özel parıltı tutkalı kullanabilirsiniz. Glam tozu ile birlikte verilen manik panik kirpik yapıştırıcısı kıvılcımlı kaş vurgusunu doğru olarak elde etmek için mükemmel bir ikilidir.

 

kaş modası

2020 kaş modası

 

4.Parlak Kaş Trendi

Öncelikli olarak bu eğilimi daha iyi götürmek için kendine güvenenler için parıltılı kaşlar mükemmel bir seçenektir. 90’lı yılların kaş trendi tekrar geri döndü diyebiliriz. Gözünüzü her kırptığınızda kaşlar kendini gösterecektir. Festival sezonu için böyle güzel bir trend kesinlikle deneyin deriz.

 

parlak kaş

parlak kaş modası 2020

 

5.Metalik Kaşlar

Metalik kaş eğilimi de çok etkilidir. Kendine güven bayanlar için eşsiz bir deneyimdir. Metalik kaş trendini makyajla veya geçici saç rengi ile deneyebilirsiniz. Makyaj tercihiniz ise pigmentli metalik altın veya gümüş renklerinden olsun.

 

kaş şekilleri 2017-2018

2020 için hangi kaş şekilleri moda olacak?

Göz Şekline Göre Kaş şekli Seçimi !

 

6.Renkli Kaşlar

Kaşlarınızın saçınıza uymasını isterseniz kaşlarınıza renkler katıp uyumlu hale getirebilirsiniz. Kaşlarda beklenmedik bir renk patlaması kesinlikle harika görünüyor. Kaşlarınızı pastel pembe, mavi, mor, kırmızı ve hayal edebileceğiniz herhangi bir renkle boyayabilirsiniz. Boyama prosedörünü atlamak isterseniz bu eğilimi makyaj kitinizdeki göz farı ile deneyin.

 

en iyi kaç stilleri

2020 yılının en iyi kaş modelleri

 

 

7.Oyuklu Kaş Trendi

Oyuklu kaşı dumanlı gözlere benzetebiliriz. Burun yapınızı düzgün ise bu tekniği deneyebilirsiniz. Kaşlarınızı bu şekilde yapmak içinde göz kalemi ve göz farı ile kenarlarını oluşturabilirsiniz.

 

kaş trendleri 2017-2018

yüz en çok yakışan kaş modelleri

 

Bir önceki yazımız olan Güzel ve Çekici Göğüsler İçin 7 Basit Egzersiz başlıklı makalemizde çekici göğüsler için yapılması gereken hareketler, dolgun göğüsler için egzersiz hareketleri nasıl olmalı? ve göğüsler için egzersiz hareket önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. blank Zeynep Çiçek dedi ki:

  Güzel

  1. blank stylekadin dedi ki:

   Beğendiğinize sevindik rica ederiz.

 2. blank Cemre dedi ki:

  Yaa içinden sadece 1 tanesini beğendim öne yaaa öyle boyalı olanlar yanlış anlamalıyın ama okadarda güzel değil