Dudaklarınızı Dolgun Gösteren Makyaj Teknikleri

Dudaklarınızı Dolgun Gösteren Makyaj Teknikleri
7 Mart 2014 tarihinde eklendi, 3.805 kez okundu.

Dudaklarınızın daha dolgun gösterecek makyaj tekniklerini uzman görüşlerinden derledik!

Kan dolaşımını hızlandırın;Makyaj uzmanlarına göre,dudaklarınızı düzenli olarak ölü derilerden arındırmak kan dolaşımını hızlandıracak ve dudaklarınızın daha dolgun olmalarını sağlayacaktır. Bunun için küçük bir diş fırçası kullanabilirsiniz.
Varmış gibi görünen gölge yapın,Su geçirmez, koyu kahverengi bir göz kalemi alın ve alt dudağınızın hemen altından küçük bir çizgi çekin, çizginiz gerçekten çok hafif ve ince olsun. Bu, sahte bir gölge görüntüsü ortaya çıkartacaktır.
Parlatıcı ile sonlandırın,Ruj seçerken parlak olmasına dikkat edin. Dudaklarınızdaki ışık yansıması onları daha dolgun gösterecektir.
Beyaz renk kalem ,göz kalemiyle yaptığınız gölgeler hoşunuza gitmiyorsa, beyaz kalem kullanın. Makyaj malzemelerinizi uyguladıktan sonra, en son, beyaz kalem kullanarak dudak altınızda ince bir beyaz çizgi çekin. Bu, üç boyutlu bir etki yaratacaktır.Rujunuzla aynı renk kalem uygulayın

Rujunuzu seçerken onunla aynı renkte bir dudak kalemi alın. İkisini beraber kullanarak daha dolgun dudak görüntüsüne sahip olabilirsiniz.Dudak dolgunlaştırıcı kullanın

Artık her yerde dudak dolgunlaştırıcı ruj bulmak mümkün. Bu rujlardan edinerek dudaklarınızın daha dolgun olmalarını sağlayabilirsiniz.

daha dolgun dudaklar makyaj teknikleri
Ombre Saç Modası 2014
Calvin Klein 2014/ 2015 Sonbahar Kış Modelleri

Etiketler:


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git