Dudaklarınızı Dolgun Gösteren Makyaj Teknikleri

Dudaklarınızı Dolgun Gösteren Makyaj Teknikleri

Dudaklarınızın daha dolgun gösterecek makyaj tekniklerini uzman görüşlerinden derledik!

Kan dolaşımını hızlandırın;Makyaj uzmanlarına göre,dudaklarınızı düzenli olarak ölü derilerden arındırmak kan dolaşımını hızlandıracak ve dudaklarınızın daha dolgun olmalarını sağlayacaktır. Bunun için küçük bir diş fırçası kullanabilirsiniz.
Varmış gibi görünen gölge yapın,Su geçirmez, koyu kahverengi bir göz kalemi alın ve alt dudağınızın hemen altından küçük bir çizgi çekin, çizginiz gerçekten çok hafif ve ince olsun. Bu, sahte bir gölge görüntüsü ortaya çıkartacaktır.
Parlatıcı ile sonlandırın,Ruj seçerken parlak olmasına dikkat edin. Dudaklarınızdaki ışık yansıması onları daha dolgun gösterecektir.
Beyaz renk kalem ,göz kalemiyle yaptığınız gölgeler hoşunuza gitmiyorsa, beyaz kalem kullanın. Makyaj malzemelerinizi uyguladıktan sonra, en son, beyaz kalem kullanarak dudak altınızda ince bir beyaz çizgi çekin. Bu, üç boyutlu bir etki yaratacaktır.Rujunuzla aynı renk kalem uygulayın

Rujunuzu seçerken onunla aynı renkte bir dudak kalemi alın. İkisini beraber kullanarak daha dolgun dudak görüntüsüne sahip olabilirsiniz.Dudak dolgunlaştırıcı kullanın

Artık her yerde dudak dolgunlaştırıcı ruj bulmak mümkün. Bu rujlardan edinerek dudaklarınızın daha dolgun olmalarını sağlayabilirsiniz.

daha dolgun dudaklar makyaj teknikleri

Bir önceki yazımız olan Altın Dore Rengi Göz Makyajı Modelleri 2020 başlıklı makalemizde altın, altın rengi ve altın rengi göz makyajı nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.