Röfle Saç Renkleri

Röfle Saç Renkleri

Her genç kız hayatında bir kere son zamanların modası olan röfleyi denemek istemiştir.  Fakat herkes cesaret edemez. Ayrıca doğru yapılmadığında saça ciddi ve geri dönüşümü olmayan zararlar verebilir. Röfle saç renkleri her ten rengine yakışmaz. Eğer cidden röfle yaptırmayı düşünüyorsanız öncesinde ten renginiz, saçınızın rengini hatta göz renginizi bile hesaba katmalısınız. Aksi halde geri dönüşü olmayan felakete sebep olabilirler. Röfle saç renkleri sarının verdiği renk skalasıyla aşağı yukarı her ten rengine uydurulabilir. İddialı, doğal ya da sade görünüm elde etmek istiyorsanız kendinize en uygun sarıyı seçmelisiniz. Bunun için detaylı bir araştırma yapmalı ve ani bir karar vermemelisiniz.

Röfle Saç Renkleri

Röfle Saç Renkleri Kimlere Yakışır?

Röfle saç renkleri kimlere yakışır denildiğinde herkes ilk açık tenlileri söyler. Fakat sadece beyaz tenliler sarı saç kullansın diye bir şey yok. Geniş sarı renk skalasıyla ten renginize en uygun sarıyı bulabilirsiniz. Eğer iddialı sarı tonları sizi çok etkiliyorsa ve ten renginiz çok açık değil ise kesinlikle platin sarısı röfle sizi çok mutlu edecektir. Bunun dışında platin sarısı röflesi açık tenlilere çok uyuyor. Tamamıyla cilt rengiyle bir uyum içerisindeymiş gibi oluyor. Bal sarısı saç rengi kesinlikle açık tenlilerin vazgeçilmezi olacaktır. Doğal duruşu ve ideal parlaklığıyla adeta bir periye benzeyeceksiniz. Esmer bir tene sahipseniz kesinlikle altın sarısı röfleyi denemelisiniz. Çok yakışacağına emin olabilirsiniz.

Röfle Saç Renkleri

Röfle Yapılı Saçlarda Dikkat Edilecekler

Röflenin yapımı kadar yaptıktan sonrası da oldukça zahmetlidir. Röfle yapılı saçlarda dikkat edilecekler oldukça fazladır. Röfleli saça eğer doğru bakım uygulanmazsa saç tamamıyla zarar görür. Sürekli olarak saçınıza doğru bakımı uygulamalısınız. Saçınızın canlılığı için sürekli olarak saçlarınızı doğal yağlarla nemlendirmelisiniz. Özellikle dermatologların önerdiği saç ürünlerini kullanmalısınız. Ayrıca saçınızı yıkarken doğru şampuanı kullanmak saçınızdaki röflenin ömrünü uzatacaktır. Ayrıca sıcak su ile yıkamamak ve saç bakım kremi kullanmak hem saçınız için güzel görünüm sağlayacak hem de röfleyi daha dayanıklı yapacaktır. Röfle yaparken ya da yaptırırken saçınızın yanmamasına dikkat etmelisiniz. Bunun için gerçekten eğitimli ve profesyonel kuaför tercih etmelisiniz.

Röfle Saç Renkleri Röfle Saç Renkleri Röfle Saç Renkleri Röfle Saç Renkleri Röfle Saç Renkleri Röfle Saç Renkleri Röfle Saç Renkleri Röfle Saç Renkleri

Bir önceki yazımız olan Derya Baykal Bere Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.