Göz Çevresi Bakımı Nasıl Yapılmalı?

Göz Çevresi Bakımı Nasıl Yapılmalı?
24 Nisan 2014 tarihinde eklendi, 2.663 kez okundu.

GÖZ ALTI TORBALARI İÇİN;Patates ve salatalığın cilt sıkılaştırıcı özelliği vardır ve bu özellik göz altı torbalarının görünümünün azalmasında son derece iyi gelmektedir. Ya da demlenmiş soğutulmuş çay poşetleri de göz altında bekletilebilir..

GÖZ ÇEVRESİ KIRIŞIKLIĞI; Göz çevreniz için uygun bir kırışıklık kremi edinmeli ve düzenli olarak bunu kullanmalısınız.Ayrıca güneşli günlerde güneş gözlüğü kullanmayı da ihmal etmemek gerekmektedir. Ayrıca kırışıklık oluşmaması için mümkün olduğunca uyurken sırt üstü uyumaya özen göstermelisiniz. Göz çevrenizi sertçe ovalamayın ve çekiştirmeyin bu da kırışık oluşumunu hızlandırır unutmayın vücudumuzda ki en hassas deri göz çevresindekidir.
Not: Yüzünüze uyguladığınız nemlendirici veya kırışıklık kremleri göz altınız için uygun olmayacaktır. Göz çevresine özel olarak nemlendirici göz çevresi kremlerinden mutlaka edinmenizi öneriyorum.

MAKYAJINIZI TEMİZLEMEDEN UYUMAYIN; Nasıl ki uyumadan önce yüzümüze uyguladığımız makyajı temizliyorsak, aynı şekilde göz makyajımızı da temizlemeden asla uyumamalıyız. Makyajlı ya da makyaj artıklarıyla uyursanız göz çevreniz de hem kırışıklık oluşumunu hızlandırmış olursunuz hem de pürüzsüz görünüme zarar verebilirsiniz.

göz çevresi bakımı (4)

 

 

 

 

2014 Bayan Bileklik Modelleri
Yaz Aylarında Saçlarımızı Nasıl Koruruz?

Etiketler:


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git